2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar iyi geceler rahimimde kasilmalar oluyor ara ara birden oluyor çok canım açıyor normal mi. Bu gün başladı. Bu kasilmalar

Günaydın canimm aslında geceleri uykusuzluk çekip gündüz uyuyorum ben. Ama bir kıskançlık krizine yakalandim uyuyamıyorum artık hormonlar tavan sanırım.

Günaydın canm benimde sürekli uykum geliyoo halsiz uykusuz dolanıyorum ortalarda

Günaydın canimm aslında geceleri uykusuzluk çekip gündüz uyuyorum ben. Ama bir kıskançlık krizine yakalandim uyuyamıyorum artık hormonlar tavan sanırım.
Günaydın canım konunu okudum canım bence eşinin günahını alıyorsun şuan hamilelik hormonları çok garip bende öyleyim kıskançlık değilde korkuyorum ya çocuğumu bakamazsam diye gece ağladım

Gunaydin kizlar keseyi görüp kalp atışlarını duyabilecegimiz eglenceli bir hafta olsun insallah .Tabii benimki sizden geride geliyor sizinkiler abi abla .Biz daha kese gorcez insallah
Günaydın canım bugün mü gidiyorsun doktora inşallah göreceksin sonra kalp atışını duyacaksın

Günaydın canım Allah kolaylık versin uyumakta uykusuzlukta çok zor

Günaydın herkese. Bulantıdan uyuyamıyorum ben de. Bir an önce zaman geçsin de şöyle 20. haftaya falan gelelim. Zaman geçmiyor.
Günaydın canım bende senin gibiyim çok fenayım oturamıyorım yatamıyorum yok böyle bulantı yemekte yiyemiyorum zorla yiyorum çok üzülüyorum bu duruma

Günaydın arkadaşlar benim bulantım yok çok şükür ama bende uyuyamıyorum geceleri yatak batıyor gibi oluyor yan yatsam etlerim acıyor sırtüstü yatsam belim ağrıyor sırtım ağrıyor uykuya daldıktan sonrada sabahları yorgun uyanıyorum. sizde de böyle durumlar oluyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…