2018 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde sat 15 ekim pzt doktora gidicem inşş kese görünür kalbide atsın

Cumartesi gittk cnm ama duymayablrz moralini bozmayacaksn dedi. Ama çok şükür karından baktı ve duyduk.. darısı burdaki bütün hamişlerin başına ve sonra sırayla diğer kontrollere inşallahh..
İnşallah canım benim bende salı günü gıdıcem inşallah Rabbim hayırlısıyla bana da burdakı bütün herkese de nasıp eder..
İlk doktor kontrolünmüydü daha önce keseyı gormusmüydün ?

Bnde grıp oldum sadece sıcak suya lımon bal koyarak ıdare edıyorum
Bende ilaç kullanmak istemiyorum ama belki hamileler için grip ilacı varsa kullaniyim dedim ateşimin çıkmasından korkuyorum ilaç kullanamayacigima göre mandalina limon yiycez bol bol inş bi iki güne iyilesiriz

Değerin kaçtı canım duyuldugunda.. karından bu haftada duyulduğunu ilk defa duydum.. ne güzel canım maşaAllah rabbim kucağına almayı nasip etsin
Canım benm değerlerim yüksek başladı erken yumrtlamş olablrm. Yüksek olması korkutuyordu hatta beni. Ama genelde 6. Haftada duyuluyormuş zaten

İnşallah canım benim bende salı günü gıdıcem inşallah Rabbim hayırlısıyla bana da burdakı bütün herkese de nasıp eder..
İlk doktor kontrolünmüydü daha önce keseyı gormusmüydün ?
Evet cnm daha önce kese için gitmştm zaten.. benim değerim yüksek başladı belki ondan görebldk

Kacla baslamisti canim mesela duydugunda kacti beta merakimdan soruyorum cok acemiyim
Cnm benm Adetm 4-5 gün geçmişti 1880 di iki gün sonra 4800 olmuştu hızlı arttı biraz bende korktm hatta..ama çok şükür Allahıma sağlıklıyız.. Rabbim sana da o güzel pıt pıtları duymayı nasip etsin en kısa zamanda. Hatta burdaki tüm kızlara..

Amin canim Rabbim hepimize saglikli evlatlar nasip etsin bir avazda doguralim insallah

Kızlar yarın doktora gidicem 7+4 oluyoruz dua edin nolur kalbini duyabileyim çok korkuyorum bundan önceki bebeğimin kalbi karnımda durmuştu lütfen dualaşalım

Dualarımız seninle cnm inşallah duyarsın güzel haberlerini alırız..sırayla hepimiz duyarız inşallah

Kızlar yarın doktora gidicem 7+4 oluyoruz dua edin nolur kalbini duyabileyim çok korkuyorum bundan önceki bebeğimin kalbi karnımda durmuştu lütfen dualaşalım
Ilk kontrol e senle baslayacagız herkes bu haftayı beklıyor kalb atısı icın
Rabbım hepımızın yardımcıdı olsun

Kızlar benı bu haftasalıya çağırdı doktor kalp atısı için sızce erken mı çağırdı ya gecen hafta 11mm kese nokta kadar bebek var dedı bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…