2018 2019 Bezmialem tüp bebek serüveni

Arya_Pdr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2017
166
507
32
Merhaba arkadaşlar Tüp bebek serüvenine Bezmialemde Ekim 2018 de başlıyorum. Tüp bebeğe yeni başlayacak olan, denemiş olan arkadaşlar ve tüp bebek düşünenler için bilgilerimizi paylaşalım birbirimizle..

Merhaba canim oncelikle hayirli olsun bende bu ay 20si gibi adetimle baslamayi dusunuyorum. Konyadayim novafertil ali sami beye gidicem. Gecen sali konusmaya gittik

Merhaba canim oncelikle hayirli olsun bende bu ay 20si gibi adetimle baslamayi dusunuyorum. Konyadayim novafertil ali sami beye gidicem. Gecen sali konusmaya gittik
Teşekkürler canım, hemen hemen benzer zamanlarda başlıyoruz işlemlere, umarım olumlu sonuç alırız :) Sizin tanı neydi?

Insallah canim.oncelikle benim 1 cocuk var. 1 sene boyunca doktora gittik geldik. Esimde sorun yokmus. klomen catlatma ignesi oldum rahim filmi cektirdim tupler kapali cikti laparoskopi oldum tuplerden kullanilan alet zor gecmis ama gecmis aciklik varmis. 4 ay sonra yine cektirdim film yine kapali cikti. Doktor kasilma olabilir dedi. Son 1 senedir deniyoruz yine nasip olmadi. Artik 2 senenin sonunda daha gec kalmadan baslicaz insallah. Senin sorunun neydi?

Insallah canim.oncelikle benim 1 cocuk var. 1 sene boyunca doktora gittik geldik. Esimde sorun yokmus. klomen catlatma ignesi oldum rahim filmi cektirdim tupler kapali cikti laparoskopi oldum tuplerden kullanilan alet zor gecmis ama gecmis aciklik varmis. 4 ay sonra yine cektirdim film yine kapali cikti. Doktor kasilma olabilir dedi. Son 1 senedir deniyoruz yine nasip olmadi. Artik 2 senenin sonunda daha gec kalmadan baslicaz insallah. Senin sorunun neydi?
Senin 1 çocuğun varmış tüpler kapalıysa nasıl oluyor öyle? Kendiliğinden mi kapanıyor tüpler. Benim 2 düşüğüm oldu. Amh ım düşük şimdi havuz yöntemi yapacağız inşallah tutar bebişlere kavuşuruz. :KK54:

Basin sagolsun canim.Ilk cocuk evlenince hemen olmustu suan 7 yasinda. Sezeryanla dogum yapinca ister istemez cogu kadinda sorun cikiyo canim. 7 senedir ne dusuk ne dis gebelik hic bisey gecirmedim.Iste rabbim ikinciyi oyle vermedi ben de sansimi denicem tup bebekle. Peki bu havuz ne demek?

Basin sagolsun canim.Ilk cocuk evlenince hemen olmustu suan 7 yasinda. Sezeryanla dogum yapinca ister istemez cogu kadinda sorun cikiyo canim. 7 senedir ne dusuk ne dis gebelik hic bisey gecirmedim.Iste rabbim ikinciyi oyle vermedi ben de sansimi denicem tup bebekle. Peki bu havuz ne demek?
Ah bu sezeryan ne çok zararı var demek ki. Benim yumurta sayım az, amh düşüklüğü nedeniyle. yumurta havuzu yapılacak yani üst üste birkaç kez yumurta toplama islemi yapılacak tabi her defasında tüp bebek ücreti alacaklar. Mesela bu ay bir yumurtam var ama ilaçlarla yumurta kalitesi ve sayısını arttırmaya çalışacaklar.

Allah kolaylik versin canim. Maddi manevi zor bir surec. Rabbim yardimcin olsun. Sonunda hayirli olumlu haber alirsin insallah

Anladım canım raporu orası mı veriyor peki ve başka masraflar çıkıyor mu
Ben raporu Çapa dan alıyorum ama bezmialemin kendisi de veriyor raporu canım. Biz 2 tane vitamine 400 tl verdik ve asıl ilaçlar 2000 tl civarı tutuyormuş onları adetliyken gidince verecekler sanırım

Ben raporu Çapa dan alıyorum ama bezmialemin kendisi de veriyor raporu canım. Biz 2 tane vitamine 400 tl verdik ve asıl ilaçlar 2000 tl civarı tutuyormuş onları adetliyken gidince verecekler sanırım
Anladım canım raporda veririz dedi ama Umarım başka has gitmem rapor için. Doktorun kim canim

Anladım canım raporda veririz dedi ama Umarım başka has gitmem rapor için. Doktorun kim canim
Pınar hanım benim doktorum canım kendisi çok iyi Güleryüzlü biri senin doktorun kim? Evet rahatlıkla çıkarırsın umarım, yarı devlet olması avantajlı tahliller yönünden

Benim de amh düşük havuz yöntemi yapacağız canım. Siz nasıl bir tedavi düşünüyorsunuz? Kaç yumurta görünüyor?
Canım reglin 15.günü 4-5 yumurtan var demişti ben erken yumurtluyorum birde amh testi istedi onu da goturcem daha gidemedim smear sonucunu bekliyorum. Tahliller çok geç çıkıyor bence 10 gün oldu çıkmadı.Havuz sistemi nasıl canım maliyeti nedir

Canım reglin 15.günü 4-5 yumurtan var demişti ben erken yumurtluyorum birde amh testi istedi onu da goturcem daha gidemedim smear sonucunu bekliyorum. Tahliller çok geç çıkıyor bence 10 gün oldu çıkmadı.Havuz sistemi nasıl canım maliyeti nedir
Açıkçası maliyetini bilemiyorum hiç sormadım ama bu gidisimde sorarım. Senin yumurta sayın iyiymiş canım inşallah kaliteli olur da hayırlısıyla bebeklerine kavuşursun :). Evet testler geç çıkıyor. Rapor henüz alamadım yetişmez de sorun olur mu o konuda bilgin var mı?

X