*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba bugün transferim oldu geriye kalan embriyo dondurulcakti fakat çözüldükten sonra dondurulcak kalitede olmadığından imha edilmiş acaba bana transfer edilenlerinde yapısı genetigi bozuk mu tutmaz diye çok korkuyorum benim durumumu yaşayan var mı hiç? Yani pozitif gören

Canım hayırlı olsun bak bebeğin seninle boşuna panik olmuşsun.
Kese görünmüş hala kan ver diyorlar sacmaliyorlar gerçekten.
Sen içinı ferah tut kan versende sonuca takılma illa 2 kat çıkacak diye.Sadece artsın yeter.

Bende dün 3 kez kustum en sevdiğim yemekleri yemek isteyip kusmak hele bide aç olduğum halde çok kötü bi durum
Maden suyu içip yattım en son canım iyi geldi kustukça vücut minerallerini kaybediyomus nette okudum dene istersen.
Sabahlarida kalkınca çubuk krater yiyorum iyi geliyor.

anladım tatlım yaşla alakası var mıymış senin yaşını bilmiyorum ben ama vücut yapıyosa bana da doktor emriyo çeperimin kalın olduğunu ve bunun yaşımla alakalı olduğunu söyledi . hormonlar da yaşla bu hali aloyor olabilir mi acaba? bildiğin paranoyak oldum yaaa

Canım gerçekten .okunu cikarmislar yani vampir falan mı bunlar

Yok cnm ben 31 yaşında oluyorum yakında ama öyle bişi değil Yani embriyoyla ilgili bişi de olmadı yaşla ilgili de hatta transfer günü de herşey normaldi
Tutunma sonrası embriyonun beslenemediği gibi bi durum şu genetik test bi aya çıkmasa hemen yaptırıp öğrenicez belki de benim işaretler pıhtılaşma ihtimalinin beklenenden yüksek olmasını da gösteriyor

Canım gerçekten .okunu cikarmislar yani vampir falan mı bunlar
Sağol canım valla bizde anlamadık keseyi gördük ama hala bi sevinemedik kalp seslerini duyana kadar böyle diken üstü beklicem sanırım dün moralim berbattı ama bugün daha iyiyim...sanada geçmiş olsun mide bulantısı başlamadı bende arada vurup geçiyo ama kısa süreli bakalım

sonuçta çözümü var elhamdülillah bu sefer olmadı bi dahakine olur inşallah

Kızlar günaydın ben gene kan verdim 3192 di ama 2 gün sonra 4499 olmuş iki katı artmamış yarısı kadar bile artmamış, keseyi gördük ama şimdi böyle yükselmemiş içime kurt düştü niye böyle olduki
Dr görüştüm tüp bebek dr umla büyük ihtimal düşük olucak bu gebelik onu gösteriyo takip ettirin dedi sadece moralim yerle bir oldu

Son düzenleme:
Canim doktoruna sorsana de ki benden neden habire kan istiyosunuz.Bi açıklama yapmaları gerekiyo.Sen şu an kaç haftalıksın canim

Canim doktoruna sorsana de ki benden neden habire kan istiyosunuz.Bi açıklama yapmaları gerekiyo.Sen şu an kaç haftalıksın canim
Canım bişe demiyolar bi de başka şehirlerdeyiz, demek düşük olup olmadığını anlamak içinmiş..burdaki dr aradım oda artık kese gelişimine bakıcam salı günü geldiğinde kesen haftayla uyumluysa sıkıntı yok dedi ama uyumsuzsa düşük olabilir dedi..salı günü 4 hafta 6 gün dedi salı günü geldiğinde 5 hafta 6 günlük olması lazım dedi

İnşallah uyumludur.O kadar emeğin sonrasında inşallah sağlıklı ilerler canım

İnşallah dua et benim için inşallah uyumlu gider..
Ediyorum canım senin için çok üzüldüm çünkü.Rabbim emeklerinin karsılığını versin hepimizin zor şeyler.Bide pozitif olup sonradan böyle şeylerle uğrasmakta zor.Allah yardımcın olsun canım

Amin inşallan canım Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah benimde güldürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…