2017 Şubat Anneleri

annisler ferrumu kac damla vermek gerekiyor hemşire bisi demedi eczaci tok karnina gunde 1 defa 4 damla yazmış.bgn bi arkadas doktorunun 7 damla ver dedigini söyledi kilosu 7 kilo diye 7 damla vermeliymis. bi de deviti 6 damlaya cikar demiş. .bizimki bisi demedi yarın arayp sorcam..siz ne yapiosunuz??

Cimcime ya:)) eve girince ağlıyor dedinde güldüm bende şimdilik düşünmüyorum açıkçası sinirlerimin kaldıracağını sanmıyorum,Rabbim sağlık versin yavrularımıza kim ne kadar istiyorsa o kadar verir inşallah. Benimkide huysuz yazmiştim hesapladım tam 17. Hafta üstünde şimşek var atak galiba inşallah ataktır ya:/ sıyıracağım yoksa
Oğluma bayram tişört u yaptım :)
Ne güzelmiş canım güle güle giyinsin darısı damatlığa olsun

Canım benim kız 6 kilo 6 damla ver dedi sanırsam kilosuna göre veriliyor,devitte 3 damla devam.

Cnm ben su an kullanmiyorum ama hemsire asida bize sabah 2 aksam 2 sonrada dozu artacak 4 6 seklinde kiloya gore dedi ama en fazla 6 damla verilioms..

Ataktır atak:))) ben atlattım o atlatana kadar o ayrı tabi :)))

Anam gel bizim herife söyle çok az bi mizlasin söyleniyo vey şuna bak kurban ol onun gibi bebek gördün mü diyorum ablasının oğlu 10 gün küçük bizim kızdan devamli kucakta ve agliyo kuzum Kıyamam ona ama ya öyle olsaydı napardin acaba diyorum kiz bizle konsere mi gelmedi düğünemi gelmedi hiç ağlamaz (anası nazar degdirdi ve bebek artık uslu değildi)

Kacinci zeytinyagi yapisim ama ben 15 dakka bekletiyodum..1 saat bekleteyim yarin birde oyle deneyeyim tesekkurler canim

Ne guzel anlatmissin :) benim kiz ne biberon ne kasik ne bardak hicbirsey almiyor sadece meme... ise de basliyacagim nasil olacak bilmiyorum.. uykusu cok hafif benimkininde bazen yatagina koyarken uyaniyor aynen ozaman sil bastan herseyi bastan yasiyorum :)

benimki de ayıkken asla biberon almıyor, uykuda verebiliyorum sadece. uykuda denedin mi?

canım biz Ferrum başlamadık henüz bilmiyorum da. bizim kafada duzlesme vardı deviti 3 damla kullanıyordum. Kadir Tuğcu bu sebepten 1 ay boyunca 10 damla sonra 5 damla kullanmami söyledi. Bu arada normali 5 damla dedi

canım biz Ferrum başlamadık henüz bilmiyorum da. bizim kafada duzlesme vardı deviti 3 damla kullanıyordum. Kadir Tuğcu bu sebepten 1 ay boyunca 10 damla sonra 5 damla kullanmami söyledi. Bu arada normali 5 damla dedi
Canım benim de bebeğim de düzleşme var . Kafasını sağa çeviremiyordu ilk zamanlar o yüzden sürekli solda yattığı için yassılaşöa oldu . Şimdi zorla sağa yatırıyor um yine dönüyor tabi . Doktor ne dedi sana düzelir miymiş . ne yapmamız gerekiyormus

Neyse en azından ben değdirmedim kendi kendine ettin sen (ohhh ohh artık onun bebeği de yaramaz )

canım kendi doktorumuz düzelir dedi ben de tatmin olmadim bi de kadir Tuğcu ya yazdım öyle duzelmesini beklemek yerine. hemen Yuz üstü yatirmaya başla dedi 6. ayin sonuna kadar ne kadar düzelirse o kadar kardir dedi. deviti 1 ay boyunca 10 damla 1 aydan sonra 5 damla şeklinde kullanmami söyledi. ben bi de medikal yastık aldım hoca ona para tuzağı iade et dedi ama ben yüz üstü yatiramadigimda kullanmak istiyorum olumlu sonuç alanlar var çünkü. 2 gündür de gece Gündüz yüz üstü yatiriyorum. inşallah sizin de bizim de düzelir

Tahmini doğum tarihine gore bugun tam 17.5 hafta atak dönemi benim kız gun boyu konuştu hic susmadı ve uyumadı resmen gunduz 3 kere lik uykusu var toplasan 2 saat anca eder. Annemlerdeydik herkes zaten sevme pesinde iyice açtı benimki bayrakları gulmeler ses taklit etmeler. En son 12 de arabaya binince belki uyuyakalir emzoreyim diye memeyi verdim agzina aldigi gibi uyudu. Insaallah sabaha kadar uyur ama o sesler filan cok komikti hic susmaz mi bir bebek. Sanirim kendi sesini duydukca hosuna gittii aa lar ba ba lar hee ler ee ler havada ucustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…