2017 Şubat Anneleri

Canım ben büyük oğlan 4 aylıkken öğrendim kadir tuğcuyu.
5 yaşına kadar sadece 5-6 kez antb.kullandık bakteriyel enfeksiyonlarda.
Onun dışında 40 derece ateşi çok gördü ama viral enfeksiyon olduğu için sadece ateş düşürücü kullandık hep. Öksürük şurubu ve diğer grip ilaçlarını evimize bile almadık.
Maaşallah diyim en son geçen yıl mayısta hastalanmıştı..

evet dediğin gibi şimdi istedikleri gibi ceviriyorlar ama ilk aylarda öyle değildi ben de çok müdahale etmedim o yüzden biraz kendime yükleniyorum. neyse yavrularimiz sağlıklı olsunlar da... teşekkür ederiz mütevazı olamicaz evet yakisikliyiz

ilk aylarda ben de hiç yüzüstü yatırmadım ani bebek ölümü sendromu riski nedeniyle, bu risk 4. ay civarı %90 azaldığı için 4 aylık olmasını bekledim o zamandan beri yatıyor sadece. bence doğru yapmışsınız içiniz rahat olsun sizden kaynaklı bir durum değil düzleşme.

ben aslında ilk aylarda sırt üstü yatarken başına müdahale etmemekten bahsetmiştim. başını artık rahat hareket ettirebildigi için yüz üstü yatırmak konusunda tereddüt yaşamıyorum ben de. teşekkürler.

yani canım arka tarafı düz oval olmasi gerekirken. resim atamiyorum ben yoksa atardim. sen atabilirsen at yorum yaparız istersen

Tamam deneyecegim canim. Simdi uyuyor.

Bilmiyordum bunu ögrendigim iyi oldu. Pamukcuk fobimi yenerim boylece.

Benim oğlum da zor emiyor artık konakla ilgili olduğunu ilk defa duyuyorum bu aralar konak oluşmaya başladı acaba ondan midirki
Valla ebe bana öyle dedi internette kaşıntı yapmadığı yaziyodu ebe yapar rahatsız eder ondanda huzursuz olabilir dedi ya tesadüf yada gerçekten Konaktan emmiyomus ve kesinlikle zeytinyağı birebir sür yumusayinca tara saçlarda gidiyo konakla ama kesin çözüm

Pek pimpirikli değilim ama oturmaya taktım maşallah kuzuna dediğin gibi özgürlugune kavusturim azcık yoksa dile gelcek kız

Bizimki memnun anam oturunca tık yok

Merhaba, kadir geceniz mübarek olsun dualariniz kabul olsun..
Foruma fazla giremiyorum sadece anne sutu alan bebislerinizin gece uyku duzeni nasil? Bizim saat araligimiz en fazla 3 saat
Gece 12de emip yatıyo 5bucuk 6 gibi uyanıyo emip tekrar uyuyo 8gibi tekrar emiyo 8den sonra genelde hemen uyuyo bazen uyumuyo 9 yada 10 a kadar sonra tekrar uyuyo Seviyo uykuyu anası kilikli

Bizdede neyaptiysam gecmeyen hafif bir konak var.. doktor normal 1 yasina kadar olabilir bu dedi. Ama kasinti vs bisey demedi..gercekten kasiniyormu ki ya

Bizimde öyle hele bu aralar kızım gece uyanıyo uyumak istemiyo. Çok yorucu oluyor cnm
Hele bu gece saat başi uyandi 2 meme çekti yine uyudu.. vardir muhakkak bir sebepleri acaba diyorum uzerini mi kalin ortuyorum aciyorum bu sefer icim rahat etmiyor kalkip geri kapatiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…