2017 Şubat Anneleri

Cok gecmis olsun cnm urtiker gibi kabarms resmndemekki dogru mama vermemis dr un icerigindeki bir madde dokunmus yavruya..
Çok sağol canım yarın söylicem bakalım hala kendime gelmiş değilim hem aşı yaptik onun stresi vardi uykusuzluk birde böyle olunca gerildim baya
Amin canım aminn tüm yavrularımızı korusun Rabbim. Tesadüfen mama verdim sma ozaman öğrendim ondan önce belirgin bir belirti yoktu yada dikkat etmemiştim bilmiyorum deri testiyle kesinleşti
Cok gecmis olsun canim rabbim evladini sana bagislasin.senin cok dikkatli olman lazim demek ki alerjik mama bile alerjisini tetikliyor ..
Teşekkür ederim canım aminn çok korktum çok öyle maalesef yoğurt bile veremicem kızıma çok üzülüyorum yazarken bile ağlıyorum o derece etkisindeyim bir an şuurumu kaybettim Rabbim daha büyük dert vermesin hiçbirimize

Deme oyle cnm alerji omur boyu kizcenle gelmeyecek gun gelecek kizlar bugun diyeti acioz yazcaksin yoğurt tepkime vermedi alerjimiz bittii diyeceksin
Ne yapiyoruz moral bozmuyoruz ki tek besin kaynagimiz sute etkisi olmasin..
Pozitif dusunuyoruz ki surec cok uzamasn unutma cabucakta gecebilir..

Şu mesajını on kere beğenmek istedim o günler gelir inşallah bir an evvel sağol kuzum hepinizden Allah razı olsun dua eden yürekleriniz hiç yorulmasın. Sizleri çok seviyorum

Saol cnm şimdi toparlandım inşallah süt sorunumuz olmaz

insallah canim
Buralardayım keyifsizim biraz
gecmis olsun kuzum

benim kizimda bana cekmis ikimizde b+ canim ve ben 173 boy 52 kiloya düştüm 16 kilo vermişim kızda 3200 dogdu daha 5800 keşke 6500 olsaydi diyorum

benim minik cadi 3 haftadir ayaklarini tutuyor surekli ayaklar havada 2 haftadir da ayak parmaklarini emiyor bazen o kadar zorluyor ki sanirim agri oluyor agliyor ama unutsun diye oyun oynasam bile iki guluyor tekrar yapiyor kaldigi yerden zaten sirt ustunden yuz ustune donme meraki beni benden aliyor ilk bi sag bi sol yapiyordu sonra yuz ustune dondu bide oyleyken kafasini kaldiriyor bitiyorum kuzuma oturma meraki 1.5 -2 aydir var yattigi yerden kalkmaya calisiyor kucakta zaten oturur sekilde direk artik oturmayi gectim ayaklar agizda top gibi yuvarlanacak sonucta kendi yapiyor engellemek olmaz diye biraktim insallah yanlis yapmiyorumdur

Çok sağol canım Allah razı olsun
Canim geçmiş olsun bize de laktoz intoleransi dedi Dr değişmiştik Dr umuzu bebelac lf mama ve bi damla verdi ama enes Talha daha kötü oldu dün aradım söyledim bi damla daha önerdi kadir tuğcu nun dediği gibi biraz dr lar ticarete dökmüş sanirim olayi verdiği damlalar 50 şer tl parasında değilim ama kendi yöntemlerimle daha iyiydi enes kullanmicam sanırım

Yapması gereken şeyleri yapıyo bence de müdahale etme derim

Canim hiç canını sıkma Rabbim beterinden korusun. İnş ilerleyen yaşlarda daha da azalıyor alerjiler. Sende yavaş yavaş başlarsin herseye. Tekrar dan çok geçmiş olsun.

derandiren bebeğin alerji olmuş ama neden olduğunu göremedim..dün oğlum aşı oldy bugün vücuduna yayılan kızarıklıkları var..kızaran yerler bir saat sonra biraz sönüyor başka yeri kızarıyor..biraz önce acile götürdüm alerji ilacı verdiler..aşıdan olabilir iki güne geçmezse alerji dr götür dedi..çok üzüldüm.küçük huzursuz büyük oğlan kardeşime bişey oldu diye ağlıyor..yorgunluktan bayılacağım

derandiren gecmis olsun canim alerjik bi yapim var bildigim birkac sey cok fena yapiyor kizimda bana cekmis seni cok iyi anliyorum kilo almama da alerjiden oluyor halsizim ama cok sukur grip falan nadiren olurum manken gibi gezer kizin ne dert ediyon

Sizede geçmiş olsun. Rabbim şifa versin inş.

Evet canım sanırım öyle inşallah sütümüz hep yeterde böyle şeylere muhtaç olmayız. Size de çok geçmiş olsun sen sadece süt içme yeter birşey olmaz Allahın izniyle
teşekkür ederim süt alerjisi vardi alerjik mama vermişti sözde onu verince daha beter oldu bende çok yorgunum başım çatlıyor şu an. Size de geçmiş olsun hemen geçer inşallah
evet canım ablamda zayif maşallah diyor annem bebekken hiç hastalanmamiş ama bazıları ay bu niye böyle niye minicik diyor sinir oluyorum. Bende sabah tartida az kilo aldiğini görünce alerjik mamayi verdim içmiyor zaten tadı kötü diye zorla içirdim Allahtan içmedi fazla Allahım aklım çıktı her gören bi benim ağlayan yüzüme birde onun kızaran yüzüne bakıyordu. Rabbim korusun

Ben süt icemiuorum zaten dokunuyor bana da hamileyken de hep laktoz suz iciyodum ama enes i kendi haline bırakmayı düşünüyorum kilo alımında fln sorun olmazsa önceki Dr umuz öyle diyodu çünkü

Ben süt icemiuorum zaten dokunuyor bana da hamileyken de hep laktoz suz iciyodum ama enes i kendi haline bırakmayı düşünüyorum kilo alımında fln sorun olmazsa önceki Dr umuz öyle diyodu çünkü
Bende de var laktoz alerjisi,Canım kilo alımında sorun yoksa ilaç falan hiç kullanma dediğin gibi iş ticarete dökülmüş gerçekten.

kuzum yazik zorlama bende ilk siralar zorlayarak sut vermeye calistim iki uc gun sonra pisman oldum yazik gunah yavrularimiza milletin agzi zaten hepimizi geriyor neseleri sagliklari yerinde olsun da zayif olsunlar millet 10 kiloyu gorsek bile elestiricek birsey bulurlar bizde 5700-5800goruyor tarti gun icinde 5 subat dogumlu

Teşekkür ederim canım
Öyle konuşacak birşey bulurlar illa kilosu az olmasa başka şeyine. Sağlıklı olsunlarda mühim olan o tabiki

2 gun sonra 4 aylik olacagiz. ilk defa biraz ayrıntılı bu ek gida olayina baktm doktorlarda bile her kafadan ayri bir sesi cikior birinin kesin olmaz dedigi seye dogeri sacmalik neden olmasin diyor.. bebegim zaten mamayla besleniyor cok kafam karisti..kilo alimi şimdiye kadar iyi gitti bakalim persembe kontrolde nasil cikacak bu ay cok istekli degildi çünkü yeme konusunda ek gida olayını da konuşuruz aile hekimliğinde..bu ay özele gitmeyim onumuzdeki ay giderm diodm ama bu ay mi gitsem ek gida olayi icin hoş iyi bi cocuk doktoru da bulamadm icime sinen..diyetisyen arkadaşlarm var onlara mi sorsam beslenme olayini.. kafam cok karıştı kizlar..

Biz de aynı durumdayız. Şu dönme merakı yüzünden gün için de uyku uyumaz oldu.
Başında beklersem sıkıntı yok ama uyutup gidersem ilk 10 dk içinde dönüyo ve uyanıyor :/

Çok geçmiş olsun.
Aşıya alerjiyi ilk defa duydum.
Umarım düzelir
İki çocukla ben de çok yoruluyorum. Allah kolaylık versin hepimize de..

Canım senin kız iyice iştahsızlaşmış sanırım?
Kız bebeklerin kilo tablosuna göre 1 kiloya yakın eksiği var.
Doktorunuz ne diyor bu durum için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…