2017 Şubat Anneleri

en iyisini yapıyorsun canım gez dolaş valla. bizim de alismamiz lazım. eller bizim de ağızda
sürekli evde kalmak ruh sağlığımız açısından iyi değil zaten
maşallah canım minnoşa darısı bize inşallah.
odaya kapatıp sakinlestirmeye çalışmak bizde de vardı. biraz zamana ihtiyaçları var o zaman minnoşlarin. ne kadarlikken ise başladın zaman azaldikca benim de içim sıkılıyor. çok zorlandiniz mi

Canim öncelikle çok geçmiş olsun Allah tekrarını yasatmasin. ne istediklerini onlar da bilmiyorlar. yer cekimsiz ortamda muz yiyim ama çilek tadı gelsin misali aynen ya bizimki de bi yerine bişey olmuş gibi ağlıyor. Saç kısa olduğu için dikkat etmek lazım demişsin ya anlayamadım canım ne demek istedin.

Canımm ne çekti billloomuşşunnn? hatırllattın ve güldürdün beni cnm. Allah iyilik versin

Çok geçmiş olsun canim

İnşallah cnm geçmiş olsun

Cok gecmis olsun canim insallah degildir.belki yorgunluk stresin yaptigi biseydir

Misoothh geçmiş olsun canım skma canını :*
Kulak Arkası akıntili yaralar için tavsiye ederim kızlar hemen geçirdi bizde

Kızlar çok saolun inşallah dediğiniz gibi sadece strestendit

doktor düzelir dedi ama bişey yapmadan nasıl düzelecek anlamadım ben bi de yatış şekline çok müdahale etmedim. düz olduğunda mi güzel oluyor trasliyken
çok geçmiş olsun canım. Anneler de evlatları da sağlıklı olsun hep
bana da oglanin kafasi duz gibi gelio biraz ama babasi falan degil dio. bn hic yuz ustu yatrmadm sag sol ve sirt ustu.simdi de sadece sirt ustu yatirim kendisi cevirio zaten. düzeliyor muymus bu durum???
evet canım şimdi kendileri nasıl isterse öyle yatiyorlar başlarda da öyle aman aman dikkat etmedim bi gün sola yatiriyim bi gün sağa yatiriyim diye.düzelir dedi doktor ama bilemiyorum arkadaşlar yastık varmış ondan bahsettiler. o denenebilir belki.

aynen canım ben de bayramı düşünüyorum. neyse o zaman neymiş zamanla alisiyorlarmis diyelim ve geçelim
peki bıraktığın gibi kalıyor mu minnoş.
seninki nispeten daha iyi o zaman maşallah canım. peki yastıkta uyudu koyarken yastığı ceksek uyanır çekmesek malum yastık kullanımı olmamalı. Buna ne diyorsunuz sayın hocam

Yok canım nerdee eskiden kalıyordu şimdi kendini çeviriyor. Ama gece zaten çok fazla kalkıp beni uyutmadığı için sorun olmuyor her yerine koyduğumda o şekil koyuyorum:)

Ben "uyusun da ,nasıl uyursa uyusun" diye düşünüyorum
Uyutabilmek için bazen bi amuda kalkmadığımız kalıyor malum. O yüzden yok yastık mış , yok yer miş hiç kafamı yoramam valla. Keyifleri nasıl istiyorsa öyle uyusunlar

tereyagli ekmek canım her bez değişimindemi margarin ağirliğinda olmasi lazım toplamdamı

Yok bacım günde bir kere olsa yetiyormuş :)))

Oooo hem de nasıl birisi fışt dese dudağını büzerek ağlıyor. Annem bakıyor ben okula gidince dün akşam annemlere gittik anneme bakıp bakıp ağladı halbuki hergün onunla... alışmayla alakası yok bence bu garipsemenin. O yüzden hiçbir yere gitmek istemiyorum burnumdan geliyor benden başka kimsede durmuyor sürekli emmek istiyor... e millet de habire kucağında gezdiriyor kızım da hoşlanmıyor kucakta olmaktan rezil oluyor yavrum.... sadece emerek uyuyor canı emmek isteyince ne kadar sallarsam sallayım uyumuyor...

Benim kızımda da oluyor yaaa doktora soracağım aslında ilk ay kontrolünde olur demişti dr ama hala olması normal mi bilmiyorum

Katılıyorum canım yanıma alıyorum emzirerek uyutuyorum senin gibi:))) herkes ay alışır bilmem ne diyor ama ne yapayım yanımda yattığı geceler deliksiz uyuyor acıkınca da boynuma göğsüme ellerini değdiriyor aynı dakikada meme ağzında oluyor sabah da inanılmaz keyifli oluyor :)))

Meraba hanımlar . Bende Şubat annesiyim. 13 şubatta 38 haftalık sezeryan ile kuzumu aldım kucağıma. Okuyordum bayadır yazmak yeni nasip oldu . Rabbim hepinizin evladıa sağlıklı uzun ömürler versin inş. Sizlere bişey soracaktım izninizle . 4. Ay kontrolünde doktorumuz artık oturtabilirsiniz dedi 4 gündür oturuyor kızım çok da mutlu . Destekli oturuyoruz. Sizlerde durum nasıl başladınız mı oturtmaya ?

Anladım balım teşekkürler :) her seferinde yağ kadar ağirliksa yandık dediydim

Hosgeldin cnm aminn hepimizinkini insallah..Biz oturtmaya baslamadk ama kucagimda kendisi dogrulup oturuyor yani su an kucakta oturur vaziyetteyiz..

Hosgeldin canim.ben de sadece kucagindayken oturtuyorum ama uzun sureli degil yani ole 5 10 dk gibi.Oturtulabilir mi tam bi bilgim yok ama benim kzim zaten destekli de oturamiyor hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…