2017 Şubat Anneleri

Cok gecmis olsun insallah bi daha korkutmaz bebisin seni saglikla kucagina alirsin

Cok geçmiş olsun kızlar moralinizi bozmayin benim 15gundur kanamam var 7+3olduk çok şükür hala kaniyorum yapcak bisey yok beklemedeyim yiyecek ekmeği varsa yaşayacak sakin olmaya çalışıyorum ama çok zor dua edin bana Allah hepimizin yavrusunu kucağımiza almayı nasip etsin

Aynı durumdayım bi gün daha bu bulantı ve açlığa dayanamayacakmışım gibi geliyor. 4 gündür hiçbirşey yemedim mutfağa da giremiyorum açlıktan enerjim de bitti.. Gerçekten bende mahvoldum. 3 aydan sonra geçiyor diyolar bi de ne kolay, 3 gün daha böyle yaşayamam ben hastanelik olurum kesin. Dr randevumuz da cuma.. Çok bitkin ve çoookk açım.. Bende korkuyorum normal mi diye...

Normal canım hatta cok iyi bişeymiş saglıklı gebelık oldugunu gosteriyor

Bu arada alttan gördük kızlar. 6+4 um. doktor bu haftalarda gebelerin yüzde 30 unda görülür kalp atışı dedi. göremezsek korkmayın dedi. Progestana ve folik Asite devam. 10 haftadan sonra demir takviyesi baslanacakmis

Aynı ben bulantı kusma halsizlik napıcaz,böyle acaba bugün bişiler yedim dört gündür hiç bişi yememiştim nerdeyse

Canım yaa bende öyleydm gittim hastaneye serum verdiler bugün daha iyiyim moralini yüksek tutmaya çalış kimisini daha fazla etkiliyor gebelikk

Rabbim ol dedikten sonra herşey mümkün. Benim eşimin direk ameliyat dedi doktor ilaç filan vermesi sayı 7 milyon filan çıktı çünkü .. haftaya ameliyat oluyor inşaallah.

Çok sevindim canim darısı pıt pıt lara
Amin canım inşaallah. Senin leke mi olmuştu dün ? Nasılsın şimdi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…