2017 Şubat Anneleri

Evet canım ilk bebek 15 aydır istiyorduk olmasaydı bu ay tedavi olacaktım
Tebrik ederim hayırlı olsun ne güzel.bir sürpriz olmus Allah tamamına erdirsin inş

Bende regl gecikmem 6. Gün bugün ilk 166 idi pazar günü dün 498 hcg çıktı pazartesi salı gözükür gibi ama ben 1temmuz cuma gideyim garanti olsun diyorum.

ben bayramdan sonra belki kalbide duyarım diye düşündüm.. ilk o zaman gidicem kadın doğum doktoruna.. bayram tatilinde gitsem acaba çalışırlarmı ?

Cok cok haklisiniz. Yarin baska bi doktora gidip yanma ve hafif aci sikayetimi soyleyeyim mutlaka tahlil yapar. Insallah o sebeptendir de bebegimde bi sorun yoktur Cok tesekkurler.

Bende az cok saglikci sayilirim doktorlara saygim sonsuz ama inan karsisindaki kirilir mi demeden pat yapistiriyorlar dediginiz gibi bugun o kadar uzuldum ki sancim vardi aklim cikto dusucek bisey olucak diye ki aslinda gaz sancisi ama insan telasa kapiliyor ki bir tane kaybim varken daha da takintili oluyor insan. Rabbim hayirlisini versin sag salim kucagimiza alalim inaallah

Kesinlikle eli opulesi bi is yapiyorlar, insan canini emanet ediyoruz ama kimisi gercekten hic dusunmeden bakmadan yapistiriyor cevabi. Insallah sorunsuz saglikli ilerler gebeligimiz,hayirlisiyla kavusuruz bebeklerimize.

ben bayramdan sonra belki kalbide duyarım diye düşündüm.. ilk o zaman gidicem kadın doğum doktoruna.. bayram tatilinde gitsem acaba çalışırlarmı ?
Ben de aradım simdi hastaneyi temmuz cizelgemiz ve tatil planı henüz belli değil dediler. Şehir dışı ihtimalimiz var Dr izin verirse o yuzden bayram öncesi gidicem ben
Aslında en güzeli gidip kese kalp atışı gormek. sizin ilk Bebeginiz mi?

Ayy ben de diyetisyene gitmek istiyorum. Nerede yaşıyorsun? Var mı bildiğin birileri?
ben kocaelinde yaşıyorum. bildiğim iyi diyetisyenler var ama ben çalıştığım için hem gebelik için hem diyetisyene ayrı ayrı gidemem. aynı hastaneden seçmem gerekiyor iki dr u da. bakıcam yani duruma göre. ama diyetisyen şart gibi yaa

Oyle yapmaya calisiyorum cnm. Bide birsey daha sorcm normalde oruc tutuyordum leke gelince adet sandim tutmadim sonra gebeligi ogrendim hast. Gidiyorum tutmadim 2 gundur sizce tutmalimiyim yada siz tutuyor musunuz ?
Tutmuyorum hamile insan kendine bakmalı, aç kalmamalı, bol sıvı almalı. dinimiz de bu konuda kolaylık göstermiş zaten.

doktora gitmediniz mi daha.

Slm kızlar.
Dışarısı çok sıcak, evlerde ısındı iyice..
Canım hiç bir şey yapmak istemiyor. Mide bulantısının yanı sıra gastritim arttı. Mide ekşimesi,yanması ve kazınması ayrıca yoruyor beni. İştahsızlık aynen devam ediyor. Hala doğru düzgün beslenmeye başlamayamadım.. Allahtan oğlum yârım gün kreşe gidiyorda biraz dinlenebiliyorum
Kızlar bir çoğunuzun doktoru bol bol su için diyor. Ben oruç tutamıyorum ama bu bulantı yüzünden doğru dürüst su da içemiyorum. Bir zararı var mıdır bilmiyorum ki..
En son doktor 1 ay sonrasına randevu vermişti. 13 temmuzu bekliyorum gitmek için.

su daha çok mide bulandırıyor su içmeden bir 10 dakka önce tuzlu şeyler ye mideni bastırır

Bende Bugün gittim keseyi gördüm 5 haftalık dedi doktor yumurtlama günümü bildiğim için tahminim de o yöndeydi. Haftaya cuma kalp atışı içim çağırdı

kesen kaç mm .inşallah canım sağlıklı bir şekilde kucağınada alırsın ...beklemenin bu kadr kötü birşey olduğunu şu 1 ayda çok iyi öğrendim bende

Evet inşallah öyle olucak.. yaşımda 29 peki senin ilkmi?

kesen kaç mm .inşallah canım sağlıklı bir şekilde kucağınada alırsın ...beklemenin bu kadr kötü birşey olduğunu şu 1 ayda çok iyi öğrendim bende
Isaretledigi yerse kağıtta 7 mm ye yakın bir değer var . sözlü olarak birşey demedi. Amin canım hep bi korku var bende de ilk gebeliğim kimyasal olmuştu bu adamlara hiç gelememiştim.

Evet inşallah öyle olucak.. yaşımda 29 peki senin ilkmi?
Tebrik ederim cnm tekrardan. Benim ikinci olacak ins. 5 yaş bir oğlum var.

Bende Bugün gittim keseyi gördüm 5 haftalık dedi doktor yumurtlama günümü bildiğim için tahminim de o yöndeydi. Haftaya cuma kalp atışı içim çağırdı

Gözün aydın olsun ne güzel gormussunuz darısı kalp atışına olsun ins. Yumurtlamadan itibaren mi sayiyorsunuz.

Isaretledigi yerse kağıtta 7 mm ye yakın bir değer var . sözlü olarak birşey demedi. Amin canım hep bi korku var bende de ilk gebeliğim kimyasal olmuştu bu adamlara hiç gelememiştim.

bende geçen ay kimyasal yaşamıştım, keşke hergün gel deseler üşenmeden giderim yeterki belirsin olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…