2017 Şubat Anneleri

Benim ilk kontrolümdü ve dünyanın tahlilini istedi. Herşeye baktı sağolsun. Drumu çok seviyorum
Oh iyi bari. Bende öyle düşündüm çok tahlil yaparlar diye devlete randevu aldım sonuçlarını kendi doktoruna gösteririm hazır olur diye düşündüm bi de bir kez kimyasal gebeliğim var korku da var açıkçası etkileyecek herhangi birşey varsa teker teker bakılsın isterim. Doktorunu sevmen güzel bir şans bende seviyorum telefon aradım söyledim hamile olduğumu çok sevindi şaşırdı.

Kızlar bayadır yazamadım beklemedeyim kalp atışlarını duymak için sabırsızlanıyorum 4+5 de keseyi görmüştüm kalp atışı için randevum pazartesi günü 6+1 oluyorum erken mi sizde duyma olasılığım var mı kalp atışını duyanlar kaçta duydu acaba

Ben de şimdilik düşünmüyorum ama o zaman ne gösterir bilemem bekleyip görelim :)

Bende sizin hissettiklerinizi hissettim. 5. Haftada keseyi gordum kalp atisi icin 6. Haftanin biraz sonlarini tercih ettim olur ya duyulmazsa kendimi yer bitiririm diye. Cok sukur kalp atislarimizi duyduk. Heyecanli bekleyis devam ediyor.

Arkadaşlar bugün bebeğimiz 5 haftalık oldu.çok şükür keseyi gördük üstten.beta 1100.
Gözünüz aydın arkadaşım tebrik ederim, Rabbim önce kalp atışlarını duymayı sonrsında sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Burada dilimizden düşmeyen ve tekrarlaya dua bu olacak sanıyorum. Darısı bizlerin başına.:)
Önümüzdeki hafta içi bende gideceğim.

Ben antalyadaym ama burada ki devlet hastanelerine gram guvenmiyorum..dogum her sekilde para bulur ozelde yaparim..aslinda devlet ozel den ziyade onemli olan doktor 2 yıldir ayni doktorum ozel de hicde degistirmedim hastanede tahlil yaptirip para almak varken..bana git saglik ocaginda fln yaptir testlerini ben kontrol ederim diyor..o konuda sansliyim..kadin dogumda ozeli tercih ederim..

İlk devlete gitmiştim 1 yıl çocuk olmayınca. Dr bu sorun yok olacaktır dedi. Sonra ben ozele gittim yumurta tembelligim olduğunu öğrendim dr daha detaylı hormon testleri yaptırdı tedaviye başladi 3 ay tedavi gördüm. İnşallah bu ay bebeğim benimle otuz den doğumda aynı drmla özelde olur rabbim o günleri nasıl etsin herkese

Ben napcam ya bilmiyorum.
Hamile kaldığım ay kaşıntı için fitil kullanmiştim,şimdi yine başladı
Çok rahatsız ediyor hiç geçmeyecekmi bu illet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…