2017 Şubat Anneleri

Cnm.gecmis olsun biliyosun ben iki kere kaybettim bebegimi emin ol cok.iyi anliyorum seni vardir rabbimin bir bildigi deyip avuttum.hep kendimi...sana sunulanda bir imtihanmis gibi dusun emin ol atlatacak ve sagsalim evladini dunyaya getireceksin..iyice dinlen stresten uzak tut kitao oku kafan dagilsin biraz cok odaklanma iyi dusun iyi olsun
Cok haklisin bu da bi sinav iste. Insallah sonunda hayirlisi olsunda basa gelene raziyim... cok gecmis olsun sana da Rabbim bi daha yasatmasin.

BAYANLAR BUGÜN 5+5 KONTROLE GİTTİM GEÇ DÖLLENME DEDİ VE KESE 10.36 MM DEDİ 2 HAFTA SONRA KALP ATIŞLARINI DUYARIZ DEDİ ACABA NORMALMI . GEÇ DÖLLENME OLUMSUZ BİRŞEYMİ
Canim gozun aydin insallah hayirlisiyla kal atislarinida duyarsin. Kotu bisey degil icini ferah tut,dollenme zamani degisir kisiden kisiye gore hic merak etme. Kuzunu gorursun 2 hafta sonra hayirlisiyla :KK200:

Canim gozun aydin insallah hayirlisiyla kal atislarinida duyarsin. Kotu bisey degil icini ferah tut,dollenme zamani degisir kisiden kisiye gore hic merak etme. Kuzunu gorursun 2 hafta sonra hayirlisiyla :KK200:

inşaallah canım. benimde ilk gebeliğimde hafif lekelenmeler oldu ama şuan çok şükür sağlıklı bir şekilde 10 yaşında. geçmiş olsun sanada cnm.

Kızlar birsey sormak istiyorum. Şimdi gün hesaplama yapılırken adetin ilk günü sayılıyor mu benim sat 12 Mayıs. Bugün adetin başladıgı günden itibaren 38 gün 5+3 olmam gerekiyor ona göre ama nette bazı yerler ve gittiğim doktor 5+2 diyor. AdetIn ilk günü sayılmıyor mu bu hesaplama da

BAYANLAR BUGÜN 5+5 KONTROLE GİTTİM GEÇ DÖLLENME DEDİ VE KESE 10.36 MM DEDİ 2 HAFTA SONRA KALP ATIŞLARINI DUYARIZ DEDİ ACABA NORMALMI . GEÇ DÖLLENME OLUMSUZ BİRŞEYMİ

Kızlar birsey sormak istiyorum. Şimdi gün hesaplama yapılırken adetin ilk günü sayılıyor mu benim sat 12 Mayıs. Bugün adetin başladıgı günden itibaren 38 gün 5+3 olmam gerekiyor ona göre ama nette bazı yerler ve gittiğim doktor 5+2 diyor. AdetIn ilk günü sayılmıyor mu bu hesaplama da
İlk gününden itibaren hesaplanıyor canım ama doktorunuz dedıyse onun dedgıne gıdın sız
hayır kotu bişey degıl canım bize doktorumuz gec dollenme demedı ama bızımde sanırım gec dollenme

Canim hic korkma benim oglumda gec dollenmeydi sadece ultrason olcumuyle uyumlu gitmiyor onun disinda baska bisey yok cok sukur sag salim aldim kucagima 5 yasinda oldu bile bu seferki de muhtemelen gec dollenme benimki kan degerim sata gore gec yukselior hic sikinti yapma

Maalesef gidemedim canım dünden beri bi ilçede nobetciyim eşimle aramizda 100km var ve jandarma karakolunda uykusuz bi gece geçirdim çok şükür orda ayağımı masaya koydm boşluklarda bide şu içtim çok çok bugün gelmedi inşallah bi daha gelmez muayene olduğum doktor birşey olmaz dedi ama içim rahat değil
kendini susuz bırakma susuz kaldığın anda yine yanma hissini yaşarsın. Tahlil yaptırmadı mı doktorun?

İlk gününden itibaren hesaplanıyor canım ama doktorunuz dedıyse onun dedgıne gıdın sız

hayır kotu bişey degıl canım bize doktorumuz gec dollenme demedı ama bızımde sanırım gec dollenme
Mesela benim yumurta reglin 20. Gününde çatladı büyük ihtimal bana da geç döllenme diyecek demi doktor ?

Canim hic korkma benim oglumda gec dollenmeydi sadece ultrason olcumuyle uyumlu gitmiyor onun disinda baska bisey yok cok sukur sag salim aldim kucagima 5 yasinda oldu bile bu seferki de muhtemelen gec dollenme benimki kan degerim sata gore gec yukselior hic sikinti yapma

inşallah hayırlısı ile ozaman 2 hafta uzun olsada gebeliğin tadını çıkartayım ozaman. :)

Yanı ?? Sat a gore nasıl yükseldi canım

2 hafta daha nasıl bekliycem ben :KK43:( içim içimi yiyor resmen erken öğrenmek iyi birşey olmuyormuş ya.
Gecıyor ınankı bız kesemızı gorduk 6 haftanın ıcınde 5+4 duk ıkı hafta sonra gelın dedı kalp atısı ıcın suan 7+3 üz aslında kalbı inşallah atıyordur ama cok merak ediyorum çarşamba günü randevumuz tam 8 haflık olacagız suan bende cok merak ediyorum yani işin aslı sabır azcık:)

X