2017 Şubat Anneleri

Merhaba arkadaşlar. Sanırım bende Şubat annesi olucam :) sat a göre Ocak annesi olmam gerekiyordu ama geç yumurtlama yahut geç Döllenme olayımdan dolayı sat ta bir değişiklik yaptı Dr Um :) hepinize hayırlı olsun şimdiden

Evet hem de evimden 2500 km uzakta
oh tatil geldi evinekavusursun canım
Kızlar bende çok şükür bugün keseyi gördüm. 5+2 de görmüş oldum☺
Iki gündür acayip uykum var ya gündüz uykusu bilmeyen ben rahat 3 saat uyur hale geldim
ohh gozun aydın canım

Yarın sabahın köründe hastanedeyim inşallah güzel şeyler yazmak nasip olur. Kalbim yerinden çıkacak
hadi çok güzel haberlerle gelirsin inşallah

bendeded var o korku kanamadan sonra daha çok arttı korkum

dr a git bence canım

hayırlı olsun canım topiğe hoşgeldin

Merhaba arkadaşlar...ben de inşallah şubatta anne oluyorum keseyi henüz goremedik 30 haziranda randevu da göreceğiz inşallah. Allahım herkese sağlıklı sihatli bebeğini kucağına almayı nasip etsin
hoşgeldin canım hayırlı olsun

benimde sarimsi akıntım var dr bakarken demişti rahimin etrafinda sıvı var akıntın olacak korkmadiye

Keseyi gördük haftasıyla uyumlu dedi. Allahım nasıl mutluyum. Tüm isteyenlere allah yaşatsın bunu.
ay çok sevindim cNIMM gözün aydınnnnn

hayırlı olsun canım hoşgeldin

günaydın kızlar. dün tansiyonum 10 a 5 ti sürekli hlsizim dünden beri. sizler nasılsınız

Cnm.gecmis olsun biliyosun ben iki kere kaybettim bebegimi emin ol cok.iyi anliyorum seni vardir rabbimin bir bildigi deyip avuttum.hep kendimi...sana sunulanda bir imtihanmis gibi dusun emin ol atlatacak ve sagsalim evladini dunyaya getireceksin..iyice dinlen stresten uzak tut kitao oku kafan dagilsin biraz cok odaklanma iyi dusun iyi olsun

Merhaba Canım merak ettim. Doktora gittin mi?
Maalesef gidemedim canım dünden beri bi ilçede nobetciyim eşimle aramizda 100km var ve jandarma karakolunda uykusuz bi gece geçirdim çok şükür orda ayağımı masaya koydm boşluklarda bide şu içtim çok çok bugün gelmedi inşallah bi daha gelmez muayene olduğum doktor birşey olmaz dedi ama içim rahat değil

Ben normalde cok su icemem dün ultrasonda çıksın diye 1.5 lt içtim girdim sonrada gün içinde sadece üç bardak olunca susuz kaldım sanirm

günaydın kızlar. dün tansiyonum 10 a 5 ti sürekli hlsizim dünden beri. sizler nasılsınız

Normalde de düşüyor muydu tansiyonun yoksa hamilelikte mi başladı, düştüğünü hissettiğin zaman maden suyu içebilirsiniz çok etkili olur, ben de çok halsizim ama kızım sürekli tepemde olduğu ve onunla oynayıp durduğum için olabilir ayrıca bulantı kusma yok ama sanki her yiyecek tiksindiriyor gibi anlamadım nasıl birşey

Ben kendim arayıp bilgi verdim canım, ilk hamileliğimde de ben aramıştım zaten kim haber veriyor ki onlara bilemedim.
Bende akıntı çok az kişiden kişiye değişiyor olabilir öncekinde nasıldı hatırlamıyorum bile

Geçmiş olsun canım inşallah önemli birşey yoktur, ne iş yapıyorsun canım ne nöbeti bu?

günaydın kızlar nasılsınız
Günaydın sana d a, ben bugün iyi başladım kızım sağolsun erken uyanmadı güzel güzel uyuduk o yüzden uykusuz değilim en azından :)

ne kadar güzell benim yerime de uyusaydınız anneli kızlı maşallah size

Canım inşallah birşey olmaz avukatim ben ve cmk mudafiligi de yapıyorum gece nöbeti ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…