2017 Şubat Anneleri

amin canım çok şükür şu anki halimize. kulağıma küpe olsun dediğin, ne olursa olsun çok kafaya takmamaya çalışırım. aileler de farklı şehirlerde olunca taşınma işi şu halde gözümü çok korkuttu ama evden eve nakliyat bir gündelikçi eşimin desteğiyle üstesinden geleceğiz inşallah.

Oyalanma idrar yanmasi onemli bence hemen acile git önlemini al canim....

Aynen öyle herşeyin bir çaresi vardır. Bebek uğuruyla gelir derler bunda da vardır bir hayır.

Y YESIMBOZ aksam kendi doktoruma gidecegim demissin canim naptin ne dedi doktorun
Sagolasin canim. Gittim o da hamilelikte normal kanama olmaz hepsine supheyle yaklasiyoruz dedi. Muayene etti su an kanaman yok kese gayet normal boyutta yolk sac olmus icinde bi beyazlik var ama cok kucuk emin olamam daha bebek olup olmadigina ama kese duruyo su anda hirpalama kendini dedi. Bi de kalp atimi gorsem gozum kapali sorun yok derdim ama ancak 2 hafta sonra soyleyebilirim endiselenme dedi. Uzun uzun konustuk eger genetik bi sorun yoksa ilac ve igne ise yarar ama dusecekse inan rahmide diksek elimizden bisey gelmez uzulme dinlen cinsel iliski olmasin iki hafta dedi. Bakalim canim hafif agrim var cok az silince kahve nokta oluyo. Parca dusurmedigin surece beklicez iki hafta sonra kalp atisi gormezsek bebek yok diyebilirim ancak dedi. Allah razi olsun cok sakin cok aciklayiciydi ama gelde bu psikolojide bana dinlet...

Senden 10 gun onceyim kalp atisini daha dun gorebildim,o kadar düşünme

Merhabalar anne adayları. Bende yeniyim daha çarşamba akşamı yaptırdım kan tahlilimi 109 çıktı değerim. Regl günüm yarın. Henüz tahlili tekrarlamadim ama idrar testim koyulasmaya başladı biraz. Daha önce bir kimyasal gebeliğim olduğu için temkinli yaklaşmaya çalışıyorum. Pazartesi tekrar kan vereceğim. Dua edelim birbirimize

Canim cok sukur kotu bisey yok. Yolk sac da olusmus icini ferqh tut iyi dusun bebisine olumlu mesajlar gonder. Iki hafta da dikkat etmeye calis hersey yolunda gider allahin izniyle dualarim seninle :)

Canim diğer gruptan tanışıyoruz biz sanirim hosgeldin insalah bu sfer hersey güzel olcak

Amin inşaallah. Sıra pıt pıt seslerde Sizin yani ne güzel. Benim doktorda cuma günü gel bir sıkıntı yaşamazsan o gün görürüz keseyi inşaallah dedi.

canı
gündüz okuduğumdan beri aklımdasın canım, sürekli dua ediyorum. Allahın izniyle birşey olmaz, içini ferah tut..ben de bugün gittim, keseyi gördük ama kalp atışına haftaya bakabiliriz dedi. inşallah onu da duyarız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…