2017 Şubat Anneleri

Yaa insallah seninde saglikla devam eder. Cok fazla olmadi silince peceteye geldi sonra bisey yoktu. Igne oldu hemen zaten ilacimi da ictim. Insallah duzelir ya cok endiseliyim

Canım bak endişelenme iyi düşün derin derin efesler ve rahatla bebiş her şeyi hisseder onunla konuş ve bolca dua et. yasin oku

Benim bi tane oglum var bu ikinci bebegim olacak insaAllah ben senin yerinde olsam onu mutlu etmek icin ufakta olsa bi hediye alirdim bide iyi dusun bence pazartesi pit pit kalp atislarini duyacaksin insaAllah

Bence hiiiccccc biseycik olmayacak cunku yolk var demis pazartesi gunu bi doktora daha git kontrol ettir kendini kesinlikle bebisi goreceksin insaAllah hemde cok yakin zaman da gorursun

Benimde ayni canim 5+2 de kese duzgun bebek gozukmuyor dedi bugun tekrar gittim 6+3 kese buyumus bebek gozukmuyor dedi 16 mm kese haftaya bi daha cagirdi yine gozukmezse kurtaj dedi moralim cok bozuk

Bozmayın moralinizi lazım lutfen arkadaslar baska bi doktora daha gidin yeni bi hastane olsun ultrason aleti cok onemli hemen farkediyor

haber verirsin bize de ama bişey çıkmayacak çok geçmiş olsun

Cnm hemen panik yapma sakin ol kotuye yorma hemen dusuk tehlikesi olabilir demis oyle dememisler...yatip bol bol dinlen ise birazda ara ver ..allahin izniyle biseycik olmaz kasma hemen kendini

Yaa insallah seninde saglikla devam eder. Cok fazla olmadi silince peceteye geldi sonra bisey yoktu. Igne oldu hemen zaten ilacimi da ictim. Insallah duzelir ya cok endiseliyim
O kdr kanamadan bisey olmaz emin ol..benim.kac tane arkadasimin 7 ay boyunca kan geldi yattilar devamli ama sagsalim bebisleri oldu stred yapip moralini bozma iyi seyler dusun..

bende duydum kalp atışlarını fasulye kadar olmuş :) doktor fasulyeni görebilirsin annesi dedi haha ve adı fasulye kalacak gibi .) allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin
Tebriklerrrrrr.... darisi (en erken gun ) pazartesi randevusu olanlara ehu ehu ehu :)

O kdr kanamadan bisey olmaz emin ol..benim.kac tane arkadasimin 7 ay boyunca kan geldi yattilar devamli ama sagsalim bebisleri oldu stred yapip moralini bozma iyi seyler dusun..
Insallah canim benim ya. Aksam kendi doktoruma gidicez bakalim o ne diyecek. Insallah sagliklidir devam eder,Allah hepimizin bebegini bagislasin.

Evet hem de evimden 2500 km uzakta

kızlar ben ne yapacağımı bilmiyorum. progestana karşı alerji yapıyor vücudum. ikidir acillik oluyorum, iğne yapıyorlar, bebeğe zararı yokmuş çok şükür.ama doktor progestana devam et demişti. bugün kahverengi akıntı gelmedi almadım ama korkuyorum.tam araştırmadan da devam etmek istemiyorum.

bir de ev sahibi de %20 zam yapmak istiyor. adam anlaşılacak gibi değil eşimle tartışmışlardı eşime kızmıştım alttan alsaydın diye. dün ben konuşayım dedim.ama yok orta yolun bulunacağı bir adam değil. çok huzursuz etti bizi mecbur çıkacağız bu iki hafta içerisinde. bana dua eder misiniz, üstesinden geleyim inşallah bebişe bir şey olmadan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…