2017 Şubat Anneleri

Kizlarrrr kahve ve çay tüketimi konusunda ne durumdasiniz, dra bu konuda soru soran var mı? Ben türk kahvesine cok düşkünüm. En çok bu konuda zorlanıyorum
gunde 2 serbest dedi bana dr um bende kac tane olsa içerim kahve dayanıcaz artık
Kızlar selam. Çok kötü oldum. Doktordan şimdi geldim, kese gözüktü yolk da var ama bebek yok kalp atışı duyulmadı. Doktor 10 gün içinde bebeği görüp kalp atışını duymalıyız yoksa normal bir hamilelik olmadığını anlarız dedi. Çok kötü oldum kızlar. Sizce normal mi, zamanla düzelir mi? Bir de 10 mm'lik kese nasıl sizce biraz küçük mü?
stres yapma canım bence daha kucuk annesı buyuyecek sakın ol
Bende aynı durumdayım günde en az 3 bazen 4 fincan içiyordum yoksa butun gun kendime gelemiyorum doktora randevu salı günü ancak ozaman sorabilicem ama bence 1 fincan serbest olabilir diye düşünüyorum
2 serbest dedı bana
Canım salı akşamından perşembe akşamına kadar grip faranjit oldum. Oda değil üzerine ateşlendim. İşyeri hekimi istirhat verdi dinlendim ama ateş iyi değil diye duydum. Neden kadın doğuma gitmedim diye kendi kendimi yiyorum şimdi. :mad:

Yok canım sıkıntım o değil. Yarın sabah randevum zaten. Grip olmuştum ateşte vardı. Neden ozaman dr gitmedim diye kızıyorum kendime. Ateş 37.8 falan benim ölçtüğümde daha yükseldimi bilmiyorum. Ama ateş sağlıksız bebeğe sebep oluyormus öğrendiğimden beri kendimi yiyorum.
bence dr a git sen canım şimdi nasılsın peki

Değerin kaç günde kaç tan kaça yükseldi anlamadım canım benim de biraz artisim vardı çevremde öyle diyolar ama Dr öyle bisey demedi adet gunum yada bi gün geçmişti öğrendiğimde 763 tu tam iki gün olmamıştı 1827 oldu sonrası da iki gün sonra da 4385 ti yanı iki katından fazla oldu hep hayırlısı bakalım Rabbim sağlıklı versin de bir iki kız erkek hiç farketmez :)
Canim benim ilk 85 cikti 5 gun sonra 2086 ya yukseldi. Bugun gittim tek kese gozukdu ama 10 gun sonra degisebilirmis bu beklicez artik. Birden 2 binlere ulastigi icin suphelendiler.

Canım değere göre söyledi sanırım bir de iki yumurtam gelişmişti o da ihtimali artırıyor. Sadece rahim kalinligina bakabildi henüz erken diye.ama sen 6.haftadasin keseyi görebilir daha netlesir heralde :KK66:
Evet canim bugun gorduk cok sukur tek kese vardi. 10 gun sonra bu degisebilir. 10 gune daha netlesir dedi tek mi ciftmi bakalim hayirlisi artik:)

kızlar ben de şimdi doktordan geldim. keseyi gördük. sanki içini de görüyor gibiyim ama emin değilim dedi. kalp atışlarını haftaya duyarız dedi. bugün 5+5'im ve kese yaklaşık 15mm dedi. doktorum normal dedi.
sizlerin kese büyüklüğü ne kadardı?

bende bugün dr kontorlüne gittim keseyi gördü ama bozulma var dedi utrasyon görüntüsnün alt kısmında 1.73 cm yazıyor boyutumu oluyor kızlar

Canim benim ilk 85 cikti 5 gun sonra 2086 ya yukseldi. Bugun gittim tek kese gozukdu ama 10 gun sonra degisebilirmis bu beklicez artik. Birden 2 binlere ulastigi icin suphelendiler.
Hmm anladım canım evet ilk baya dusuk çıkmış sonra güzel yükselmiş hadi hayırlısı bakalım kesene kaç mm dedi

Kızlar selam. Çok kötü oldum. Doktordan şimdi geldim, kese gözüktü yolk da var ama bebek yok kalp atışı duyulmadı. Doktor 10 gün içinde bebeği görüp kalp atışını duymalıyız yoksa normal bir hamilelik olmadığını anlarız dedi. Çok kötü oldum kızlar. Sizce normal mi, zamanla düzelir mi? Bir de 10 mm'lik kese nasıl sizce biraz küçük mü?

Makinadan makinayada değişebilir görme durumu. Kötü düşünmeyin hemen. Birkaç gün bekleyim başka dra görünmeni tavsiye ederim. Sağlıkla kucagına alırsın inşallah.

bence dr a git sen canım şimdi nasılsın peki

Şuan iyiyim canım. Eğer birşey olduysa zaten artık yapacak birley yok. Kötü düşünmekte de üstüne yok. Off. Sabah bakalım ne diyecek drum

Makinadan makinayada değişebilir görme durumu. Kötü düşünmeyin hemen. Birkaç gün bekleyim başka dra görünmeni tavsiye ederim. Sağlıkla kucagına alırsın inşallah.

Canım inşallah. Tekrardan olumsuz bir şey yaşamak istemediğim için bir 10 gün beklemeyi düşünüyorum. Tabi umarım sabredebilirim. Hamileliğim hep bu tarz sıkıntılarla başladı ama inşallah sonucu güzel olur.

Bu arada cümlemizin cuması mubarek. olsun dualarımız kabul olsun insallah....bebeklerimizi sağlıklı birsekilde büyütüp kulaklarımıza alıp kokularını duyalım inşallah
aminn canım inşallah

Kızlar keseyi gördük çok sukur elhamdulliah karından goremedi vajinal baktı çok sukur
oh cok sukur gozunaydın

Benimde karnim neredeyse 4 ayli hamile gibi gazdan.karnin cikmis diyenlere o benim genel gobegim diyorum ben :KK45:
kilo artısıda varmı pekı canım

Şuan iyiyim canım. Eğer birşey olduysa zaten artık yapacak birley yok. Kötü düşünmekte de üstüne yok. Off. Sabah bakalım ne diyecek drum
kotu dusunmede yarısabiliriz :-)

Ya dun sicakta galiba yuruyus yaparken resmen basim dondu gozum karardi. Ben direkt tansiyon diye dusundum. Bugun gidince soracagim doktoruma ve bence cok mantikli takip edilmesi. Allah korusun havalar sicak,vucut isimiz zaten artiyo ara ara, o da cok etkiler.
Allah korusun canım dikkat et kendine. Bu hafta sonu cok sıcak olcakmıs herkes kendine dikakt etsin :)

X