2017 Şubat Anneleri

Kizlarrrr kahve ve çay tüketimi konusunda ne durumdasiniz, dra bu konuda soru soran var mı? Ben türk kahvesine cok düşkünüm. En çok bu konuda zorlanıyorum

Benimki yarın 5 haftalık oluyo.doktar inş keseyi görürüz dedi.ben üstten pek görüneceğini sanmıyorum ama yinede kısmet

kızlar doktora gittik bugün kalp atışını duyduk:) beklenen doğum tarihi 3 şubat görünüyor.6+6 haftalık bebeğim. Uzun yola izin verdi doktor denize girmeme de. Bol sıvı tüket dedi.
tebrik ederim canım çok sevindim darısı bana ve bekleyen herkese yolu bende merak ediyordum saat falan sordun mu

kızlar doktora gittik bugün kalp atışını duyduk:) beklenen doğum tarihi 3 şubat görünüyor.6+6 haftalık bebeğim. Uzun yola izin verdi doktor denize girmeme de. Bol sıvı tüket dedi.
tebrik ederim canım çok sevindim darısı bana ve bekleyen herkese yolu bende merak ediyordum saat falan sordun mu

adetime 6 gün var kahve renginde lekelenme gibi bir kanamam oldu hemen erken gebelik testi aldım ve sonuç 2 çizgi :) hamileyim sıcağı sıcağına buraya yazıyorum hesaplamama göre şubatda bende aranıza katılıcam
eğer herşey yolunda giderse ilk hamileliğimde 7 ay önce kalp atışı hiç duyulmadığı için kürtaj olmak zorunda kaldım o yüzden şu an hiç sevinemedim daha çok bir endişe var aileme söylemeyi düşünmüyorum en azından kalp atışını duyana kadar

Tebrik ederim. Hayırlı uğurlu olsun ve sağlıkla gelsin dilerim. Kan değerlerini takip etmeni öneririm. Bildiğim kadarıyla 2 günde bir iki kat artış gebeliğin sağlıklı ilerlediğini gösteriyor. Yanılıyor muyum kızlar?
Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Keseyi gördük kızlar 5 hafta 2 günlük çıktı ultrasonda 10gun sonra kalp ve bebek için cagirdi 11.93mm yaziyor kan ve idrar verdik ama üniversitede olduğu için pazartesi betayı öğrenicez o yüzden
Alttan mı gördünüz üstten mi.ben önceden vajinusmusluydum diye alttan baktıramıyorum

Bende ustten baktirdim alttan cekindigimdem ustten baktı ve gördü bn 5+4 sanıyordum 5+2 çıktı ama yine kese var

slm kızlar bende pazartesi gidecem kalp atışları ve bebişi görmek için çok sabırsızlanıyorum çok tedirginim göremem diye benim bulantılarım başladı özellikle bugün sabahtan beri bulantım var su bile içmek istemiyorum size birşey soracam benim ilk bebiş olacak kısmet olursa eşime babalar günü hediyesi almak istiyorum sonrada ya pazartesi kötü bir haber alırsak diye korkuyorum ilk çocuğu olanla sizler alacakmısınız bana fikir verin çok kararsızım:emir_bebek::KK54:
Canim bende senle ayni duygulari paylastigimdan almicam hediye. Hatta dil ucuyla kutlayiveririm diyorum. Ne bileyim hislerim bunlar.

Daha once kayip yasamasam nasilda hevesle planlar yapardim ama yok.

Kızlar selam. Çok kötü oldum. Doktordan şimdi geldim, kese gözüktü yolk da var ama bebek yok kalp atışı duyulmadı. Doktor 10 gün içinde bebeği görüp kalp atışını duymalıyız yoksa normal bir hamilelik olmadığını anlarız dedi. Çok kötü oldum kızlar. Sizce normal mi, zamanla düzelir mi? Bir de 10 mm'lik kese nasıl sizce biraz küçük mü?

Kizlarrrr kahve ve çay tüketimi konusunda ne durumdasiniz, dra bu konuda soru soran var mı? Ben türk kahvesine cok düşkünüm. En çok bu konuda zorlanıyorum
Bende aynı durumdayım günde en az 3 bazen 4 fincan içiyordum yoksa butun gun kendime gelemiyorum doktora randevu salı günü ancak ozaman sorabilicem ama bence 1 fincan serbest olabilir diye düşünüyorum

neyin var canım ?

Canım salı akşamından perşembe akşamına kadar grip faranjit oldum. Oda değil üzerine ateşlendim. İşyeri hekimi istirhat verdi dinlendim ama ateş iyi değil diye duydum. Neden kadın doğuma gitmedim diye kendi kendimi yiyorum şimdi. :mad:

Çok kafana takacaksan beklemek yerine bence drdan randevu al ya da aile hekiminde b-hcg yaptırabilirsiniz en azından onun seviyesini görmüş olursun ama bence ha 5. Hafta gitmişsin ha 6. Hafta ben de daha gitmedim pazartesi gideceğim 6+0da

Yok canım sıkıntım o değil. Yarın sabah randevum zaten. Grip olmuştum ateşte vardı. Neden ozaman dr gitmedim diye kızıyorum kendime. Ateş 37.8 falan benim ölçtüğümde daha yükseldimi bilmiyorum. Ama ateş sağlıksız bebeğe sebep oluyormus öğrendiğimden beri kendimi yiyorum.

Kızlar selam. Çok kötü oldum. Doktordan şimdi geldim, kese gözüktü yolk da var ama bebek yok kalp atışı duyulmadı. Doktor 10 gün içinde bebeği görüp kalp atışını duymalıyız yoksa normal bir hamilelik olmadığını anlarız dedi. Çok kötü oldum kızlar. Sizce normal mi, zamanla düzelir mi? Bir de 10 mm'lik kese nasıl sizce biraz küçük mü?
Bence panik yapma hamileligimizi çok erken ogrenmeye başladığımız için bu tür şeyler yasayabiliyoruz içini ferah tut.. beni doktorum salı çağırdı daha hic gitmedim doktora sanırım erken olduğunu düşündü... sende biraz bekle bakalım Rabbim yardımcin olsn arkadaşım

Bence panik yapma hamileligimizi çok erken ogrenmeye başladığımız için bu tür şeyler yasayabiliyoruz içini ferah tut.. beni doktorum salı çağırdı daha hic gitmedim doktora sanırım erken olduğunu düşündü... sende biraz bekle bakalım Rabbim yardımcin olsn arkadaşım

Canım inşallah dediğin gibidir. Ben 3 haftalıkken öğrenmişim. İlk başta dış gebelik dendi, üzüldüm napıcağımı şaşırdım keseyi gördük rahatladık. Şimdi de bebeği göremiyoruz onun stresini yaşıyorum. Gerçekten hamileliği erken öğrenmek bu açılardan pek iyi değil sanırım. Beklicez inşallah her şey yolunda gider.

Canım hiç telaslanma benim de ilk cocugum da aynı şey oldu. Gittim dra 6. Haftada bebeği göremedi kalp atışını duyamadı beni çok korkuttu. Ama sonra bir kaç gün sonra başka dra gittim bebeği gördü kalp atışını duydu. Geç döllenme olabiliyor. Oğlum şimdi 2 yaşında o dra uysaydim kalbi atmiyor çocuğunu alicam falan bile demişti bana

Selam canım.Böyle kötü düşünceler için çok erken .Yolk sac ın gözükmesi demek zaten bebeğinde oluşmaya başladığını gösteriyor ileriki haftalarda tek tek hepsini görürsün.Herkesin aynı hafta gözükemezki kiminin geç kiminin erken döllenme oluyor canını sıkma.Herşey güzel olacak pozitif düşünelim

Canım hiç telaslanma benim de ilk cocugum da aynı şey oldu. Gittim dra 6. Haftada bebeği göremedi kalp atışını duyamadı beni çok korkuttu. Ama sonra bir kaç gün sonra başka dra gittim bebeği gördü kalp atışını duydu. Geç döllenme olabiliyor. Oğlum şimdi 2 yaşında o dra uysaydim kalbi atmiyor çocuğunu alicam falan bile demişti bana
Canım inşallah benim de durumum seninki gibi olumlu gelişir. Bir 10 gün sabırla beklicem artık ben de, gerekiyorsa başka doktora gidicem. İnşallah güzel haberler alırım. Saol canım içim rahatladı biraz.

Canim benim9 mayis di sat. Doktorum ayin 20 sini 2000 hcg diye hesaplamisti ozmana randevu vermisti. Ama benm gecen pazartesi 2086 oldu degerim birden asiri artti oyuzden merk edip gdicem. İkiz olma ihtimali varmis cunku
Değerin kaç günde kaç tan kaça yükseldi anlamadım canım benim de biraz artisim vardı çevremde öyle diyolar ama Dr öyle bisey demedi adet gunum yada bi gün geçmişti öğrendiğimde 763 tu tam iki gün olmamıştı 1827 oldu sonrası da iki gün sonra da 4385 ti yanı iki katından fazla oldu hep hayırlısı bakalım Rabbim sağlıklı versin de bir iki kız erkek hiç farketmez :)

Selam canım.Böyle kötü düşünceler için çok erken .Yolk sac ın gözükmesi demek zaten bebeğinde oluşmaya başladığını gösteriyor ileriki haftalarda tek tek hepsini görürsün.Herkesin aynı hafta gözükemezki kiminin geç kiminin erken döllenme oluyor canını sıkma.Herşey güzel olacak pozitif düşünelim
Canım selam, inşallah dediğin gibi olur. Daha 3. haftadan hamileliği öğrenince böyle oluyor, bir sürü stres yaşadım şu ana kadar. Hamileliğimin tadını çıkaramadım bu doktorlar yüzünden. İnşallah önümüzdeki 10-15 gün içinde mutlu haberler alırız. Artık beklicez sabırla, başka çare yok.

Canim bende senle ayni duygulari paylastigimdan almicam hediye. Hatta dil ucuyla kutlayiveririm diyorum. Ne bileyim hislerim bunlar.

Daha once kayip yasamasam nasilda hevesle planlar yapardim ama yok.
bende daha önce kimyasal gebelik yaşadım bende onun için tedirginim bende almayım o zaman ya

X