2017 Şubat Anneleri

adetime 6 gün var kahve renginde lekelenme gibi bir kanamam oldu hemen erken gebelik testi aldım ve sonuç 2 çizgi :) hamileyim sıcağı sıcağına buraya yazıyorum hesaplamama göre şubatda bende aranıza katılıcam
eğer herşey yolunda giderse ilk hamileliğimde 7 ay önce kalp atışı hiç duyulmadığı için kürtaj olmak zorunda kaldım o yüzden şu an hiç sevinemedim daha çok bir endişe var aileme söylemeyi düşünmüyorum en azından kalp atışını duyana kadar

Oligofer ve folidoce yazdı bana kızlar bide bulantı ve ağrı için iki ilaç ama o ikisini icmem sizde de aynı ilaçlar mı
Her doktor farklı isimde ilaç yazıyor biri demir birisi folik asit sana yazdıklarının, ben folbiol almaya kendim başlamıştım zaten, demir de henüz almıyorum pazartesi ne önerirse burdan yazarım canım, bence de ağrın ve bulantın yoksa boşuna içme onları ben çok baş ağrım olduğunda minoset veya parol alıyordum ama onda da son çare alıyordum

Tam tersi bilinen canım ve ben ilk hamileliğimdede yedim şimdide yiyorum .çok faydası var.bagırsaklarada iyi geliyor. Dogumu kolaylaştırıyor. İlk 3 ay günde 1 tane yeterli ama ben çok severim hurmayı yerim şükür hiç bişey olmadı taki çevremde netteki önceki kulüp arkadaşlarım hepsi dogum için hurma yemiştir kimseden böle bie şikayt duyymadıkk.ilk defa senden duyuyorum.

Sağol canım o vitaminleri alicam tek zaten

Hayırlı olsun canım sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

bilemiyorum canım bu benim fikrim değil ebe nin bana söylediği

peki kan testi yaptı mı bunları vermeden önce. Ben kan testi isteyeceğim bidahaki gittiğimde çok üşüme oluyor bende
drum gider gitmez kan idrar tum testlerımı istedi demir tsh falan hepsine baktı

hayırlı olsun canımm

Keseyi gördük kızlar 5 hafta 2 günlük çıktı ultrasonda 10gun sonra kalp ve bebek için cagirdi 11.93mm yaziyor kan ve idrar verdik ama üniversitede olduğu için pazartesi betayı öğrenicez o yüzden
bizde 10 gun sonra gidecez kalp atısı için

Günaydın son okul günü yarın evime kavuşuyorum
öğretmenmısın canım
ben biliyorum canım önemini bugun alırım belkı

Oligofer ve folidoce yazdı bana kızlar bide bulantı ve ağrı için iki ilaç ama o ikisini icmem sizde de aynı ilaçlar mı
benimkiler aynı degil canım

Kızlar çok acıkıyorum ve gögüslerime dokunamıyorum cok acıyo tek bende mı var
yabende cok acıkıyorum kendımde sekerden bile şüphelendım açlık kan sekerim normal cıkıo

Canım kötü düşünme sakın iyi düşün iyi olsun allah seni kötü bir şeyle sınamış o da geçmiş şimdi hayırlısıyla yavrunu kucagına alırsın inşallah. doktora ne zaman gideceksin?

çok teşekkür ederim.. şu an doktor araştırmaya başladım. eşime dahi söylemedim henüz.
ilk fırsatta gitmem gerekiyor of çok karışık kafam şuna bak sevinemiyorum bile.. inş size kalp atışını duydum diyeceğim günler gelir

Merhabalar :) Iyiyim cok sukur.
Vucut isisida yukseliyor ya canim hep soguk soguk meyve yemek istiyor, sicak yemek istemiyorum canim. Bu durumda aklinizda olsun kizlar ayran asi hem cok besleyici,vitaminli hemde midemize agir gelmez bu surecte.
Dun benim de bi basim dondu ama sicaktandir tansiyon oynamistir diye dusundum,takip edecegim bakalim.

Hayirli ugurlu olsun, harika bi haber :) Insallah hayirlisiyla kalp atisini da duyarsin kucagina da alirsin.

slm kızlar bende pazartesi gidecem kalp atışları ve bebişi görmek için çok sabırsızlanıyorum çok tedirginim göremem diye benim bulantılarım başladı özellikle bugün sabahtan beri bulantım var su bile içmek istemiyorum size birşey soracam benim ilk bebiş olacak kısmet olursa eşime babalar günü hediyesi almak istiyorum sonrada ya pazartesi kötü bir haber alırsak diye korkuyorum ilk çocuğu olanla sizler alacakmısınız bana fikir verin çok kararsızım

slm kızlar bende pazartesi gidecem kalp atışları ve bebişi görmek için çok sabırsızlanıyorum çok tedirginim göremem diye benim bulantılarım başladı özellikle bugün sabahtan beri bulantım var su bile içmek istemiyorum size birşey soracam benim ilk bebiş olacak kısmet olursa eşime babalar günü hediyesi almak istiyorum sonrada ya pazartesi kötü bir haber alırsak diye korkuyorum ilk çocuğu olanla sizler alacakmısınız bana fikir verin çok kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…