2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Geçmiş olsun bizim de ayın sonunda 6 ay aşıları Evet insan Çocuğuma bir şey yapıldığı zaman daha çok kötü oluyor inşallah sağlıklı olmaları için Bugünlerde Geçecek ek gıdaya başladım yoğurt verdim alerji yaptı ve az kilo alıyor insan tedirgin oluyor inşallah sağlıklı büyütürüz mama sandalyelerinde uygun fiyatlı olanı vardır Ben 7 sene önce aldığım zaman basit aldım zaten çok kullanılamıyor benim oğlum durmadı Ama işe yarıyor şimdi kızın da kullanacağım Allah hepimize kolaylık versin şu an uyumuyor Telefonu konuşma uygulamasıyla yazıyorum o yüzden böyle hepinize hayırlı cumalar

Ben de İKEA'nın antilop unu aldım. Ablam pahalı bir şey almıştım ama hiç gerek yok sen İKEA'nınkini al dedi. Güzel görünüyor, bizim kuzu daha tam oturamadığı için kaldırdım gerçi.

Olsun geç olsun önemli değil. Keyif yapın ne güzel
Bilmiyorumki dişse çıksın artık :)

3 tane bacaktan mı? Eyvah ya! Ben de hemşireyi arayayım ne zaman gitcez bilmiyorum

canim sok markette 50 tl lik satiliyor ben onlardan alacam bir tanidigim cok memnundu

Bugün en sevdiğim ses ve koku ile uyandımmmm; çok şükür bebişim kaka yaptııYarına randevu almıştım neyse ki çok şükür gerek kalmadı . Şimdi çişi takibe alıyorum
Canım azsa çişi felan götür bence ve ihmal etme

İkeanınki minderiyle birlikte 83 liraya geliyor bemce düşün.
Bu arada bizde aşıya perşembe ya da cuma gidiyoruz

Evet ikea uygun ama biz internetten alışveriş yapamıyoruz, kredi kartı kullanmıyoruz çünkü, anca kapıda ödeme imkanı varsa olabilir.
Bugüne kadar hiçbir aşı bi sıkıntı yaratmamıştı bu ağır geçiyor. Ateşi var kızımın inildeyerek ağlıyor gözleri çakmak çakmak oldu Bir saat önce calpol verdim sanki hala aynı. 4 saatte bir verebilir miyim acaba şurubu? Eşim de yok işte, tek başıma çok stres oluyorum kıyamıyorum hiç ağlamasına.

Evet ikea uygun ama biz internetten alışveriş yapamıyoruz, kredi kartı kullanmıyoruz çünkü, anca kapıda ödeme imkanı varsa olabilir.
Bugüne kadar hiçbir aşı bi sıkıntı yaratmamıştı bu ağır geçiyor. Ateşi var kızımın inildeyerek ağlıyor gözleri çakmak çakmak oldu Bir saat önce calpol verdim sanki hala aynı. 4 saatte bir verebilir miyim acaba şurubu? Eşim de yok işte, tek başıma çok stres oluyorum kıyamıyorum hiç ağlamasına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…