2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben o sayfaya hamileyken üye oldum dediğin gibi çok katı kuralları hayatta o kadar yapmam mesale geçtik ek gıdaya bir taraftan o oynarken ağzına veriyorum ben pütürlü şekilde ben dikkat ettiğim hangi ayda ne verilir nasıl verilir birde tarifleri hoşuma gidiyor takip etmeye devam et ama cidden çok şey öğreniyorsun

Soducremi tek geçerim

Sudokren bencede

Evet tarifleri kaydediyorum.bazen güzel şeyler çıkıyor.hem o yiyor hem sen veriyorsan sorun yok o zaman.senin kızla benimki arasında 1 gün vardı.doktor mu tavsiye etti sana ek besine geçmeni.ben daha beklemedeyim.

Evet tarifleri kaydediyorum.bazen güzel şeyler çıkıyor.hem o yiyor hem sen veriyorsan sorun yok o zaman.senin kızla benimki arasında 1 gün vardı.doktor mu tavsiye etti sana ek besine geçmeni.ben daha beklemedeyim.
Aynen dokturumuz dedi başlayabilirsin diye

Ben üç gündür önüne koyuyorum önce bakmadı sonra mıncıkladı bugün ilk kez ağzına götürdü nasıl mutlu oldum bilsen :)
Mama sandalyesinde oturur diye düşünüyorum koycam önüne napcak bakalım. Şimdi elimden kaşı almaya çalışıyo hep yedirirken inşallah yer önüne koyunca da :)

canım çiş ve kaka azaldıysa sen dr götür doymuyor mu acaba

Mama sandalyesinde oturur diye düşünüyorum koycam önüne napcak bakalım. Şimdi elimden kaşı almaya çalışıyo hep yedirirken inşallah yer önüne koyunca da :)
Biİmkinin eline verdim haşlanmış patatesi ağzına götürdü ama bir komik anlatamam pütürlü hali hoşuna gitmedi galiba

Anne sütü. Damlatma bakteri ürer,en iisi glısern eczaneden alıp cok az sürmk

Günaydın annişler nasılsınız bakalım?
Ben yine uykusuzum
Bu arada 3 gündür muz veriyorum kabız olmadı çok şükür. Hem de miktarını arttıra arttıra yedirdim. Ama sabah erkenden yediriyorum ne olur be olmaz diye biley olmadı hala kaka yapılıyor :) akşamüstleri de yoğurt veriyorum.

Ben bu saate kadar kızımla nasıl mutluyum bilsen şimdi kalkıp kahvaltı yapacaz beraber o patates yiyecek ben tost bende senin gibi yapıyorum bu öğelerden sonra mutlaka yoğurt veriyorum ama bugün geç kaldı ilk öğün

Diş sancısı mı çekiyor acaba
Meyveyi nasıl veriyorsunuz rendeleyerek mi bizde yogurt alerji yoksa yiyordu. Patates yerken huylanıyor alışamadı yaa öğleden sonra armud vere ceğim
neslim33 maşallah size Allah mutluluğunuzu bozmasın :)

Amin amin Allah bozmasın birde gece uyusak :) ben meyve bir kez verdim onuda dilimledim çatalla ezdim patatesi buharda haşla hafif oluyor belki öyle sever

Merhaba anneler.
6.ay aşılarımızı olduk geldik. İşkence gibi resmen, birinci iğnenin acısı geçmeden ikinciyi vuruyor hemşire, üç bacaktan bir ağızdan. Hava çok serindi ama ben nasıl terledim aşılar vurulurken anlatamam, içim acıdı kızım ağlarken.
Sağlık ocağındaki hemşire ek gıda konusunda hiç üç gün kuralından bahsetmedi. Tarhana çorbası sebze çorbası yumurta sarısı bebe bisküvisi ile kahvaltı yoğurt verebilirsin dedi. Benim kafa allak bullak oldu :/
Kan damlasının ( Vegaferon) öneminden bahsetti. Vermen gerek dedi.
Sonra da göz muyenemizi olduk, bir sorun çıkmadı Allah'a şükür. Hastane dönüşü de mama sandalyelerine baktık 350 - 500 tl arası. Sanırım alamicaz. Ne yapalım sağlık olsun :) Bizde durumlar böyle :)

Geçmiş olsun canım atlattınız siz ekimin ikisinde de ceren vurulacak bakalım sizin ebe onları demiş bizim ki zahmet edip bişey demedi bile :) mama sandalyesi nasıl bir şey düşünüyorsun bilmiyorum ama ikea mama sandalyesi hem kullanışlı hem uygun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…