2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlarrr benimkide yataktan düştü yaa çok şükür bişey olmadı ama aklım gitti bidaha da bırakmam yerde de komando gibi sürünerek bayaa gidiyo Done döne istediğini yapiyo
Çok geçmiş olsun bebeğin durumu fa birşey Yok dimi artık hareketliler yüksekte bırakmamak lazım

Ona da bakim. Benim 2 arkadaş ikeadan aldı hatta biri bu forumdan arkadaş instagramdan görüşüyoruz. Memnunlarmış zaten çok uzun süre kullanılmicak bi yemek yiyip kalkcak yetiyo dediler.
Aman en iyisi aslında benim eşim pimpirikli biraz güvenli olmazmış ceren çok hareketli düşermiş falan aman dedim n istiyorsan onu al emniyetli ama kemeri takmıyorum yemek yedirirken Allah korusun bir durum olursa rahat müdahale etmek için yemek dışında oturtmuyorum

Kizlar ben chicco'nun mama sandalyesini aldim. Cok kullanisli. Cift pedi var bu sayede 2 yasina kadar rahat kullanabilecek. Oda cok sevdi gayet rahat oturup yemegini yiyebiliyor. Arkadaslar sadece yemek icin kullanacaklarini soylemisler ama ben kendim yemek yerken onu yanimda sofraya otutturucam ayrica mutfakta yemek yaparken en azindan yanimda duracak. Ayrica kitap okuma , oyun oynama gibi etkinlikler icinde kullanacagim. Sonucta 2 yasina kadar bu cocugun boyu normal masaya yetmeyecek. O yuzden saglam uzun sure kullanabilecegim bisey aldim.

Arkadaşlar calpol şurup açıldıktan ne kadar zaman sonra kullanılabilir? Yani kaç ay kullanabiliriz? Yarın aşımız var da şimdiden tedbirimi alayım, zamanı geçtiyse yenisini alayım.

Arkadaşlar bebeğimin kulaklarında kir birikmiş sanırım bu kaşıntı yada ağrı yapıyor dünden beri ağlıyor uyuyamıyor doktora gittik ilaç verdi sizce bunu akıtmanın doğal bir yolu varmıdır anne sütümü damlatsam kulakta deneyen varmı hiç

Diğer aktiviteler için bende tiny love ana kucağı var sallanan sandalye oluyor onu kullanıcam. Biz blw tarzı beslenme düşündüğümğz için bebiş sadece yemek yerken sandalyede olmalı o yüzden öyle dedik.

Arkadaşlar calpol şurup açıldıktan ne kadar zaman sonra kullanılabilir? Yani kaç ay kullanabiliriz? Yarın aşımız var da şimdiden tedbirimi alayım, zamanı geçtiyse yenisini alayım.
Sanırım uconn demişti 2 ay kullanılabilir diye. Onun doktoru öyle demiş

Uzmanlar mama sandelyesinin ailenin masasıyla beraber durması gerektiğini söylüyor ve asla yemek dışında kullanılmaması gerektiğini belirtiyor karar senin ama mama sandalyesine oturduğu zaman çocuk yemek yiyecini bilmeli aklı karışmamalı bencede

Ben üç gündür önüne koyuyorum önce bakmadı sonra mıncıkladı bugün ilk kez ağzına götürdü nasıl mutlu oldum bilsen :)
blw türkiye diye bir sayfa var Sosyal medyada .oraya üye oldum 3-4 gündür takip ediyorum .çok katı kuralları var.benim yüreğim kaldırmaz.bazı çocuklar gelmiş 1,5 yaşına hala 9 kilo falan .kadın inatla blw yapıyor.benim gidip ağızlarına 3-5 kaşık tıkayasım geldi .peki yoğurdu ve sıvı kıvamlıları nasıl vereceksin.daha büyüklerde pankek galeta falan banıyorlar ya bardağı tutup çocuğun içmesini bekliyorlar.bunlar daha hiç birini yapamazki.

Pişik kremi olarak ne önerirsiniz? Yaklaşık 1 haftadır kızarıklık geçmedi. Mıstela kullanıyordum bugün Hametan sürdüm . Bir de yaklaşık 1 hafta 10 gündür kakamız neredeyse yok son günlerde çiş de çook azaldı, bezi çok hafif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…