2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar toplaşın hele siz neler diycem :) bugün nette okudum bebeğinizin burnu tıkalı ise soğanı dörde bölüp koyun diye ( birçogunuz biliyorsunuzdur zaten ) valla denedim ben kız nazar olmasın aman mışıl mışıl uyuyor şu an

Mışıl mışıl uyusun bütün bebişler inşallah, anneler de dinlensin :)
Benimki de 10 buçukta uyudu, giderek arttırıyor gece uykusuna yatma saatlerini Hadi hayırlısı

Kızlar günaydın
Oğlum üşüttü sanırım. iki gündür hapşuruyo ve arada öksürük var ateşi yok
Doktora götürsem mi acaba ilerler mi
Ihlamur versem mi sizce

Kızlar günaydın
Oğlum üşüttü sanırım. iki gündür hapşuruyo ve arada öksürük var ateşi yok
Doktora götürsem mi acaba ilerler mi
Ihlamur versem mi sizce
gecmıs olsun.oksuruk varsa bronsları tıkalı olabılır.cabuk seyrı degısıyor.bence goturun dr ne verıyor .ılacsız atlatabılmeyı sorun.ona gore karar verırsınız.gecmıs olsun

gecmıs olsun.oksuruk varsa bronsları tıkalı olabılır.cabuk seyrı degısıyor.bence goturun dr ne verıyor .ılacsız atlatabılmeyı sorun.ona gore karar verırsınız.gecmıs olsun
Teşekkür ederim
Şuan ilaç kullanmak istemiyorum ama tabi ilerlerse mecbur kullanıcam bebeğim için
Geniz akıntısı var öksürük o yüzden oluyo, gece tıkandı uyandı 10 15 kere
Şuan perişanım uykusuz uykusuz bide ilk defa hasta oldu tedirgin oldum

Benimki nispeten daha rahat uyudu bu gece. Şimdi muz yedirsim 1 çay kaşığı. Burun tıkanıklığı benim oğlanda da var. Ssrum fizyolojikle açıyorum ama akşamları yatarken geri tıkanıyo. Sopanı deneyeyim bakim :)

Dene soğanı işe yaradı bizde en azından gece iki kez emmek için kalktı saat başı kalkmadı çok mıkırdanmadı

aa ben bilmiyordum baş ucuna mı koyuyorsun

Mışıl mışıl uyusun bütün bebişler inşallah, anneler de dinlensin :)
Benimki de 10 buçukta uyudu, giderek arttırıyor gece uykusuna yatma saatlerini Hadi hayırlısı
Bende on biri geçirmemeye çalışıyorum uyyturken bazen hemen uyuyor bazen bir saat sürüyor

Kızım bu tadım işini hiç sevmedi, ilkinde yedi sadece. Bi yerinde durmuyor, ağzından başka her yeri yiyor valla Çıkarıyor öğürüyor bi yudum yedireyim derken ter içinde kalıom. Nolcak böyle bi de yoğurt yapıp denemeli

Benim kızım da öyle her gün masa sandalyesi temizliyorum ama zamanla alışıyorlarmış yeni inşAllah :)

ben yogurt verdim dün göğsü kızardı ve ishal oldu galiba dokundu yoğurtlu bir ay erteleyeceğim galiba bugün patates vereceğim

ben yogurt verdim dün göğsü kızardı ve ishal oldu galiba dokundu yoğurtlu bir ay erteleyeceğim galiba bugün patates vereceğim
ben de yogurtla basladım.bezlı bolgede pişik gıbı oldu.ust taraftan kabardı.verdıkten sonra oldu.ben de erteletecegım.bugun doktora gostereyım de belki baska bırseydır.

Ya benim kızımın kollarında var alerji gibi birşeyler. Havuçtan sonra oldu. Hava da öyle sıcak ki isilik mi alerji mi anlayamadım. Bugün bi yıkayım vücudu rahatlasın bakalım gidecek mi kırmızılıklar. Havuçta vermem bi süre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…