2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bende geri uyutayım diyorum ama emmeden bırakmıyo

Günaydın canım keşke uyusa çığlık çığlığa ağlıyor uyutmaya çalışırken emince uyuyor ancak

Kızlar gözünüzü korkutmak gibi olmasın ama yiğenim öyle. 1 yaşına girecek durum hep aynı. Gece saat başı yada 2 saatte bir muhakkak kalkıp emiyormuş, emmeden uyumuyormuş. Gelinimiz kızcağız yazık mahvoldu uykusuzluktan. Bu ne kadar sürer ki acaba? Keşke gecede bir iki defaya indirilebilse. Sizlere diyorum ama annem beni sırf bu yüzden on buçuk aylıkken memeden kesmiş, kadının canına tak ettirmişim

Kıyamam memeden kesmeye yazık yaaa gündüz bende uyuyorum onla ama gece uykusu gibi olmuyor

yandukk benimki battaniyede sallanarak uyuyor düşün halimi bebeğim çok huysuz birde gece uyanmaları ben işe başlayınca çok zorlanacam sanırım

Ben doktorumuzu aradım ne yedireyim meyvelerden diye kayısı bulabilirsen bir de muzda olabilir dedi. Bir de arttır 1 çay kaşığıyla kalma dedi. Öğünlere geçicez alışsın dedi

S
Ben doktorumuzu aradım ne yedireyim meyvelerden diye kayısı bulabilirsen bir de muzda olabilir dedi. Bir de arttır 1 çay kaşığıyla kalma dedi. Öğünlere geçicez alışsın dedi
Ek gıdaya geçeli ne kadar oldu birde ben havuç verdim bugün kabak verecem sonra patates brokoli devam edecem ondan sonra ne vermeliyim kafam karıştü başka sebze ne verebilirim sen neler verdin sebze olarak

S

Ek gıdaya geçeli ne kadar oldu birde ben havuç verdim bugün kabak verecem sonra patates brokoli devam edecem ondan sonra ne vermeliyim kafam karıştü başka sebze ne verebilirim sen neler verdin sebze olarak
Bizim 1 ay olcak ek gıdaya geçeli. Cumartesi 6. ay kontrolümüz var. Ben avokado kabak havuç yoğurt elma armut şeftali verdim. Doktorumuz bi de çeyrek yumurta sarısı verebilirsin dedi iyi pişmiş olcak. Öğleden önce biraz yedir istediğini öğleden sonra da başka bişey yedir alışsın dedi. Brokoli bende mi versem? Benimde aklıma bişey gelmiyo zaten 6. Ayda verilebilecekler sınırlı.

Biz daha onuncu gündeyiz kafam allak bullak dokturumuza kalsa meyve püresi sebze püresi verecem asla vermem kendi okuduğum ögrendigimle yola devam ediyorum brokoli gaz yapar mı bilemedim ben gündüz yoğurt veriyorum öğleden sonra sebze

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…