2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Merhaba hayırlı olsun ben de 4+4 ama daha kese göremedik.. Sizin beta Hcg 1500 ü aşınca mı gördünüz ?!?

benim hcg sonucumu daha alamadık yarın alcaz inşşalah kandan önce usg bakı 5+3 günlüktü keseyi gösterdi. pazartesi günü bebegi görürüz dedi. kızımdaykende 4. haftanın içindeydik keseyi gördügümüzde bu birazda yumurtanın döllenme zamanına baglı gec olursa gec gözüküyo bebekler. hayırlısıyla pazartesi günü görürüm bebegi. bide dr bana rahmimde daha önce sorun varmıydı diye sordu bişeyler gösterdi ama anlamadım zaten ondan sonra bana kanda bi bakalım dedi. inşşalah bişey yoktur

Hos geldiniz.sizde benim gibi 2. Anneligi yaşayacaksınız.gercekten bambaşka bir duygu.biraz heyrcan biraz korku sanki herseyi unutmus gibi tekrar anne olmak.hayirlisi olsun

Son düzenleme:
Yeni gelenler hoş geldiniz.Allah hepimize kucagimiza almayi ve sorunsuz hamilelik gecirmeyi nasip etsin.

Aşırı yüksek değilmiş. Büyük bir ihtimalle eğer bildiğin bir rahatsızlığın yoksa kansızlık vardır sende o yüzden ldh yüksek çıkmıştır.

Canım çok anlamlı bir yükseklik değil spordan sonra soğuk havalarda yükselebilen değer belki gebelik de vücut ısısını değiştirdiğinden yüksek olabilir canım. Sen içini ferah tut.
Kizlar simdi ciktim doktordan o deger hamilelikte yukselebilirmis oyle dedi.

Kesemizi gördük cok şükür beyaz bi nokta var ici bos degil dedi. Kese 13 mm mis. 4+4 dedi normalmis suan.haftaya persembe kalp atisi icin gidicez bakalim

Kizlar simdi ciktim doktordan o deger hamilelikte yukselebilirmis oyle dedi.

Kesemizi gördük cok şükür beyaz bi nokta var ici bos degil dedi. Kese 13 mm mis. 4+4 dedi normalmis suan.haftaya persembe kalp atisi icin gidicez bakalim
Çok sevindim canım sağlıkla büyüsün bebeğin.

Ayy cnm ikimizin de bebiş doğum tarihlerimiz aynıymış hadi hayırlı haberlerle gelelim inş cuma benim de randevum var ve iple çekiyorum heyecandan

Misafirleeimi ugurladim.oturdum dinleniyorum artik
Insallah canim ya cook heyecanli hic gormedim sanki yok gibi geliyo.gecen bi hafta bulanti istifra hepsi vardi dün hic bulanmadi bu sefer endiselendim bugun tekrar 2 sefer cikardim.bakalim nasil sende bana haber et emi

Hilelf meraba ilk bu sayfalara bakindigimda kendini tanitmistin dikkatimi cekmisti . Benim de 3,5 yasinda kizim var
Ben de ogretmenim ben de 28yasindayim

Insallah herkes saglikli bi sekilde bebisleri kucagina alir

Ne kadar tesadüf olmuş öyle gerçekten çok şaşırdım :)) Amin inşallah bu süreci de hepbirlikte çok rahat geçiririz inşallah.

Ayy Allah yardımcın olsun ;-) söylemem mi cnm birlikte büyüyüp büyütelim inş bebişlerimizi :-D

Bence çok güzel bir yaş aralığı , ne az ne çok , ne güzel birlikte büyüyecekler , kardeş gibisi yok

çok haklısın canım bende bizde beş kardeşiz benden iki yaş küçük olan kız kardeşimle arkadaş gibiyiz çok baglıyızdır birbirimize kızımda öyle kardeşleri olur inşallah kızımın artık bana bi zorluguda kalmadı

Hos geldiniz.sizde benim gibi 2. Anneligi yaşayacaksınız.gercekten bambaşka bir duygu.biraz heyrcan biraz korku sanki herseyi unutmus gibi tekrar anne olmak.hayirlisi olsun

çok farklı i duygu demi.. sizinkide hayırlı olsun ilk çocugunuzun cinsiyeti ne. evet korku heyecan ilk hamileliligimde nasıl olacak merakı vardı şimdi daha bilinciyiz bulantılarınız nasıl n ilkinde çk çektim 5. ayıma kadar şimdilik bnde bişey yok sadece afedersin gaz çok oluyo midemde ve bagırsaklarımda

Sagolun kizlar.bide doktor supurge falan yapma dedi sizonde aklinizda olsun temizlik islerini yapmicam zaten sevmezdim

bencede iyi demiş bende süpürge yaptıgım zaman faln karnım agrımaya başlıyo o yüzden yavaş yavaş yormdan yapmaya çalışıyorum. bide benim kızım var ilk hamileligimdeki gibi yatarak keyif yapamıyorum malesef

Sagolun kizlar.bide doktor supurge falan yapma dedi sizonde aklinizda olsun temizlik islerini yapmicam zaten sevmezdim

benim doktorda dun kasik agrisi icin dinlen yorma kendini dedi de kimin umrunda kocam bana koydwkiler nasil doguruyodu deyince icime atip sustum cok ofkeliyim suan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…