2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Ben normalde cikolata yemeden duramam ev cikolata dolu ama 2 haftadir hic canim istemiyor. Ayran ve tosta takmis durumdayim. Gunde 2 3 bardak ayran iciyorum daha da icerim de kendimi tutuyorum:) senin biseyler yemen guzel biraz kg alirsin insallah:)

Ben normalde cikolata yemeden duramam ev cikolata dolu ama 2 haftadir hic canim istemiyor. Ayran ve tosta takmis durumdayim. Gunde 2 3 bardak ayran iciyorum daha da icerim de kendimi tutuyorum:) senin biseyler yemen guzel biraz kg alirsin insallah:)
Ayran ve tost hamilelerin vazgeçilmezi galiba , ben tosttan da tiksindim
Ben hergün bişiler aşeriyorum , bir de yiyebilsem , hepsi çöpe gidiyor.
İki gündür çikolata yarına Allah kerim

Ay ben de Can'ım bir gün birşey istiyor tüm gün yiyorum 2 gün sonra ondan tiksiniyorumBen de tek kendim sanıyordum

Merhaba benim de dün akşamdan beri kahve rengi akıntım başladı progestan içiyorum. Umarım sizin gibi güzel haberler alırım.. Sizin de benim gibi mi ?!?

Merhaba benim de dün akşamdan beri kahve rengi akıntım başladı progestan içiyorum. Umarım sizin gibi güzel haberler alırım.. Sizin de benim gibi mi ?!?
Yok canım benim baya baya kan kırmızı pembe kahverengi oluyorr. Öyle şakır şakır diil az miktarda oldu ara ara. Üstüne görme sanırım

Sağol canım belki işe yarar ben de çok şekerli diye uzak durmaya çalışıyordum. Bu sabah 4,5 dilim yedim çok da hoşuma gitti yerken ama sonra yine uyku :))

Canım benim burnum da tıkanıyor geceleri kupkuru oluyor bu da normalmiş canım

Saatlerdir bavul hazırlıyorum.yarın 6 saatlik otobüs yolculuğu yapıcam.inşallah sorun çıkmaz.ama şuan yorgunluktan inanılmaz kasık ağrım var.çok tırstım valla hiç böyle ağrım olmamıştı.

Kizlar Gogus hassasiyeti biten var mi?!? Bende kahve rengi lekelenme , göğüs hassasiyeti bitti sadece daha büyük ve ağırlar ( dolgunlar) Ara sira Kasik agrim var, mide bulantım ve iştahsizlığım geçti gibi.. Ve progestan kullanıyorum

Sizce bende yolunda gitmeyen bişiler mi var

Citolesgen canım maşallah çok sevindim ya ne güzel :)) hep böyle güzel haberlerle gelelim inşallah ya :)) benimde çok şükür hiç midem bulanmadı bende vitamin depolarımı iyi doldurmuşm demek ki :))) medipole mi gittin canım ? Bende haftaya çarşmba gidicem inşallah medipole fulya hanıma ama duygu hanım yokmş o tarihte bakalım bende heyecanla bekliyrm kalp atışlarını duymayı :)

Ohhh şu kahverengi akıntı ne zaman bitecek her lavaboya girişti psikolojim bozuluyor bitti diyorum tekrar başlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…