2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
bende dun beta 330.38 cikti bugun doktora gittik daha cok yeni rahim bile kalinligi belli degil dedi haftaya gel dedi cok korktum
Benim 4. Hafta sonunda 5000 çıktı. Keseyi görmeye bile gitmedim henüz 7. Haftayı bekleyeceğim tekrar gitmemek için. Acele etmeyin güzel zamanlar. Tadını çıkartın. Ben bu sefer daha bilinçliyim rahatım. Tadını daha çok çıkartcam inşallah:)

Kasık Ağrı'larının yanında bel Ağrı'sı olan da vaar mı?
Ben varım. Bugün belim resmen kopuyor inş sıkıntı olmaz.
7+0 dan herkese merhabalarr
Benim bebiş 1 cm olmuşş Kalbi de gümbür gümbür atıyor maşallah
gözün aydın canım çok sevindim . İki düşük yaşamış biri olarak duygularını ve korkularını çok iyi anlıyorum.

Doktor 6+5 dedi sata göre sat 1 temmuz tabi bu konuşma dün oldu.
Ultrason ölçümüne göre de 6+1

Ah keşke uyku uyuyabilsem. Uyuyabildiğin kadar şimdi uyu derim

Çok uyuyanın hamileliği çok rahat geçer derler , bende tam tersi sıfır uyku

Kalbini duydum ya o yetti bana , böyle saf saf ağzım açık dinledim , gözlerim dolduu.
Daha 1 cm ama gümbür gümbür atıyor , Allah'ın mucizeleri onlar , şükürler olsun

cok cok sevindim..insallah devamın da hep boyle mutlu haberler alırsın .. benimki henuz kucuk 4+6 .bı kac gune keseyi gormeye gitcem. akıntıyla bırlıkte az az kırmızılıklar devam ediyor.. insallah bende olumlu sonuclar alırım

Doktor 6+5 dedi sata göre sat 1 temmuz tabi bu konuşma dün oldu.
Ultrason ölçümüne göre de 6+1

Canım netten tahmini gebelik hesaplama diye girdim sat 1 temmuz yazdım ve 6+4 çıktı bugün senin.sende baksana.bide ultrason tarihini boşver -+4 gün diyor doğru sonuca hele son aylarda hiç tutturamıyor.benim kıza doğumdan iki gün önce 2800 gibi bişey söyledi 3150 doğdu.
Bu arada uyu uyuyabildiğin kadar zira bu günlerini çooookkkk arayacaksın çok.aynı yorgunluk bendede var ama ben uyuyamıyorumda o yüzden hiç dinlenemiyorum.üstüme ölü toprağı serpilmiş gibi.ya böyle yorgunlukta değil hani hastalanırsın bütün etlerin dökülür yataktan çıkmaya mecalin olmaz ya aynen öyleyim işte ben.

Canım kalp atışını duyarsan mutlaka haber et Dr beni 6+0 da çağırdı kalp atışı için duyulmaz diye düşünüyorum sen duyarsan belki bana da umut olur haberini bekliyorum mutlaka
Canim dr dan geldim. Kesem 14 mm olmus .. cok hizli buyuyor gercekten. Icindeki diger keseyide gorduk. Daha bebek olusmamis 2 hafta sonra cagirdi benii..

Ben 5+1 de görmüştüm keseyi cnm , sen de göreceksin inşallah hayırlısıyla

Aynı bende öyleyim. Hastamıyım yoksa hamilelikten mi böyleyim bilemiyorum.

Facebook'ta 2017 nisan anneleri grubu var gördünüz mü kızlar
Ben bu sayfadan birileri kurmustur diye düşünmüştüm.ama oraya uye olunursa herkes gorecek anlayacak tabi oda var benim ilk cocugumda burdaki grup orada devam etmisti ve hala gorusuruz kalici arkadaşlıklarımiz oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…