2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

maşallah canım.hadi bakalım şimdi güzelce tatil yap stres at.iyi tatiller

Canım benimkinin boyıda 1 cm miş. Seninde gözün aydın o halde canım. Benim kan değerlerim depoladğım vitaminler cok yüksek cıkmış iyiymiş bu yuzden mide bulantın olmaz dedi. Eğer az olsaydı miden bulanırdı dedi. Ama iştahım yok dedim. Olabilir dedi. Bakalım depoladığım vitaminler ne zaman bitecek. O zaman bulantılat başlıycak. Oyuzden biraz önce midemi et ile doldurdum :) midem bulanmıyorken yiyorum. Cnaım sen de ye bulansa bile yemeye calış

Karından ultrason bu solda görünüyor bebek erkek mi oluyor şimdi yorumcu kızlar

Eklentiler

• image.jpeg
    31,8 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar bende geldim doktordan.bebeğimi gördüm 5 mm olmuş boyu mercimeğimin.kalp atışınıda duyduk çok şükür.6 eylüle tekrar muayeneye çağırdı.

ne güzel haberler bunlar maşallah.offf ben perşembe gideceğim dahaaaa

ne güzel haberler bunlar maşallah.offf ben perşembe gideceğim dahaaaa
Canım darısı başına sende görürsün inşallah aramızda az gün var senle.karından göremese vajinal baktırırsın.benim 6 gün önce sadece kese görünmüştü bebek daha yoktu

Yoğurtlu makarnadan başka birşey yiyemiyorum kaç gündür canım , Dr sabır dedi , sabır taşı olsa çatlardı valla

Ayyy çok güzel 15 grlık mucize ama güp güp kalbi atıyor. Maşallah canım benim. Raporu sen mi talep ettin? Amin inşallah

Yoğurtlu makarnadan başka birşey yiyemiyorum kaç gündür canım , Dr sabır dedi , sabır taşı olsa çatlardı valla
Ay cnaım ya seni anlayabiliyorum. Gecen hafta okadar iştahsızdım ki sadece 4 gun boyunca tarhana corbasından başka bişe yiyemedim. Midem de bulanmıyor ki. Sadece yemekler ağzımda geveleniyor. Ve de cok cabuk acıkıyorum. Açım ama iştahsızım. Bir de ben hep meyve yiyorum. Bu meyveler olmasa aç kalırdım yemin ederimki. Makarnada iyiymiş en azından doyurucu canım

Kızlar bende geldim doktordan.bebeğimi gördüm 5 mm olmuş boyu mercimeğimin.kalp atışınıda duyduk çok şükür.6 eylüle tekrar muayeneye çağırdı.
Oh ne güzel canım ben de 29 ağustosta yeniden gideceğim. Sat ile uyumlu çıktı mı benim sata göre 4 gün geride.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…