2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kalbini duydum ya o yetti bana , böyle saf saf ağzım açık dinledim , gözlerim dolduu.
Daha 1 cm ama gümbür gümbür atıyor , Allah'ın mucizeleri onlar , şükürler olsun

Canım çok sevindimmmm senin adına çok şükür herşey yolunda öyle de devam edecek sen içini rahat tut. Bugün doktorumda bana dedi bebek sağlıklıysa ne yaparsan yap düşmez kanamanda olsa ne olursa olsun o bebek tutunur dedi. Ama sağlıksızsa en ufak şeyde düşer dedi. Bende şu an bişey yok ama yine de tedirginim tabi.

Bulantı 1 hafta 10 gün sonra başlar , başlarsa dediler bana şu an 5+3 üm herkeste de olmuyor bulantı kimi çok rahat geçiriyor
Benim adet geçti başladı , çok acelesi vardı , şimdilerde gece bile uyutmuyor
Erken başladı erken biter belki 12. haftayı beklemezz
Hayattan soğuttu beni

kızlar mide bulantısı için çevremde hep genetik gibi diyolar annende olursa sende de oluyo olmazsa sende de olmuyo diyolar.gerçekten de benim annemin hiç olmamış ablamında olmadı.aynı şekilde komşumda da öyle oldu.kuzenimde çok bulantı yaşadı annesi de öyleymiş gerçi onun midesi hep hassastı zaten ama.benimde olmaz gibi geliyo bakalım :)

Benim annemde hiç olmamış mesela , ne kardeşime hamileyken ne de bana hamileyken.
Ama ben de var aşırı , kime çektiysem

Kızlar bugun bebeğimin kalbinin sesini duyduk ultrasondan. Karnımdan bakıldı. Cok hızlı atıyordu :) bebeğim 15 gr ağırlığındaymış maşallah sağlıklı dedi. Kan değerlerin cok iyi dedi. Bana tatile gidebilirsin dedi uçak için rapor verdi. X r cihazından gecmemem için. Çok mutluyum kızlar 8 eylüle tekrar cağardı. Bugun tam 7 haftayı doldurduk. Darısı size annişler

Merhaba sorum olucak ben temmuz ayinda adet oldum 17 sinde ve clomen kullandim bugün 16 hala adet olmadim yarinda adet olmazsam sizce ne zmn test yapmaliyim

Gözün aydın canım maşallah 15 gram mı bir yanlışlık olmasın , en fazla 1 2 gram olur bu haftalarda

Gözün aydın canım maşallah 15 gram mı bir yanlışlık olmasın , en fazla 1 2 gram olur bu haftalarda
Yok canım özellikle sordum yanlışlık olmasın dedim. 15 gram dedi. İnternet teki uygulamalara inanma dedi. Herkes in farklı olabilir dedi. Darısı sana canım inşallah bu mutluluğu tatmanı cok isterim

Kızlar yardım edin midem bulanmiyo ama hiç iştahım yok hicbirsey yiyemiyorum zorla yiyorum ağzımda çoğalıyor. Napsak ki

Yok canım özellikle sordum yanlışlık olmasın dedim. 15 gram dedi. İnternet teki uygulamalara inanma dedi. Herkes in farklı olabilir dedi. Darısı sana canım inşallah bu mutluluğu tatmanı cok isterim

Oooo ilk defa duydum 15 gram , maşallah iyi besliyorsun bebişi
Ben de duydum canım bugün kalp atışlarını , gümbür gümbürdü sesi hala kulaklarımda çınlıyor
Benimki kaç gram bilmiyorum ama boyu 1 cm dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…