2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Clexane 0.4 ml Can'ım benimki. İlk 9 hafta kullanıcaz dedi bana ama ben bırakmak istemiyorumm , ya birşey olursa diye korkuyorum
Senin Dr mi 2 gebelik bu cnm valla ne yalan söyleyim ben de korkuyorum sevinemiyorum bile ama Rabbim büyüktür sağlıcakla kucağımıza aldığımızı da görürüz inş ha bu arada unutmadan bana da ilk 4 ay kullanıp sonra duruma göre bakarız dedi

Merhaba kızlar ben 6+1deyim bugün itibariyle gectigimiz 2 gün hafif hafif kahverengi akintim oldu. Bu hafta kalp atışını duyacağız inşallah :)

Canim kesede bebegi gordu mü peki.benim düşük yaptigim hamileligimde bebegi gorememistik bu sefer endiseliyim
Küçücük bir nokta gösterdi, bebek bu ama daha cok kucuk oldugu icin sağlığı ile ilgili kesin bilgi edinemiyoruz dedi. Su an icin her sey olagan duruyomus bakalim sen de endise etmemeye çalış, insallah Allah saglikli bebekler nasip edicek hepimize, dune kadar ben de cok endiseliydim ama doktorum saolsun cok rahatlattı. Sen ne zaman gidiceksin kontrole

Hamilelik ve riskli bi durumda bana bunu yaşatması çok zoruma gidiyor işte ilk defa cocugum olacak bunun sevincini yaşatmıypr bana Bu yüzden daha çok öfke doluyorum
Haklısın canım böyle şaçma sapan şeyler yüzünden canını sıkması yanlış hele bir hayırlısıyla üç ayı atlatalımda sapasaglam isme sonra bakarız demiyor Allah yardımcın olsun

Aynen bende karşıyım bende kesinlikle anne baba adı konulmasını saçma buluyorum ama bunu ona anlatamıyorum babası onun için örnmliymiş sanki bi tek kendisinin babası önemli benimde babam önemli yani herkesin anne babası kendine önemli düz mantıklar yaa evet kavgayla çözülmez cocuk olmadan önce hep düzgün şekilde konuşp anlattım ama yok inadından vazgeçmedi artık suan cocuk oluyor gibi yani o vazgeçmiyor bende vezgeçmicem istememekten bi yol bulamıyorum

Ben iğneyi bırakmak istemiyorum , sonuna kadar vurmak istiyorum ama Dr ne derse onu yapacağım bende

Tatlım anlıyorum seni. Sen şu an kendini değersiz hissediyorsun. Ama alakası yok. Ve sen kabul etsen esin zaten seni üzmez. İnan daha anlayışlı ve kıymetli bir kadın olursun. Ayrıca sen şu an birlikte isim bulalım diyorsun ama o yillardir belki de hayalini kuruyor. Bence o seni üzmek istemiyor. Sadece senin onu anlamanı bekliyor. İşi inada bindirirerek ve gebeliğinı kullanarak belki eninde sonunda istediğini yaparsın. Peki eşinin içten olacağına emin misin. Sana der ki en kötü tamam ne işim koyuyorsan koy. Çünkü kafaya koymuş. Senin de mutlaka yıllardır hayallerini kurduğun şeyler vardır. Onlara yoğunlaş sende. Sende kendi hayallerinde ondan saygı bekle bence karşılığını alırsın.

Babası ile kendini kıyaslama ayrica. Babasının yeri ayrı senin yerin ayrı. Sana ahaaz değer verdiği anlamına gelmez bu durum. Ben eşime karşı çıksaydım o asla dönmezdi o benden daha inat. Ki neden cocugumun babasını üzeyim ki. En önce kendimi neden üzeyim. Oğlum olursa adı Ensar olacak. Kayin babamı severim de yaşlı bir adam. Ve adam şu an hayalini kurduğu bu olaydan dolayı o kadar mutlu ki. İbrahim de çok güzel bir isim. Benim babamın da ismi dedesinin ismi idi. Böyle bizim ülkemizde. Ve bence eski isimler dağa bir güzel artık.

Bence üzme kendini. Eşine anlayış göster. Hamileyiz diye her türlü şeyi yapıp sürekli onlardan alttan almalarını beklememeliyiz bence. Bebeğini üzme kendini üzmé. Eşini de üzme. Ne güzel hamilesin kuş olmak yerine mutlulugunuzun tadını çıkarın.

Ben Ensarcik diye sevmeye başladım adamın mutluluğu herşeye değer. Sende yapabilirsin. Bence inat kötü bir duygu ve bu dönemde kötü duygular besleme lütfen. Umarım kizmazsin. Sevgilerimle.

Belki kız olur da hiç gerek kalmaz isim tartışmalarına

Ya bende işte bu tartışmalardan bıktığm için hep kız istiyorum . Ama erkek oldgu an yine başlayacak isim mevzusuna . Bide erkeklerin içine doğuyormuş öyle diyolar bende hamileliğimi öğrendiğim günden beri oğlum oğlum diyip duruyo

Canım benimde az az akıntım geliyor kahverengi ne kadar sürdü senin ki benim hala geliyor korkuyor
2 gün once tuvalette baya aktı sonra cok azar azar geldi varla yok arası, 1 kere de çamaşırını köyü bi şekilde lekeledi. Mümkün olduğunca dinlenmeye çalışıyorum ben, doktorum bu akıntının olabileceğini, önemli olanın beraberinde şiddetli bi ağrının olmamasının olduğunu söyledi.

Hamilelik ve riskli bi durumda bana bunu yaşatması çok zoruma gidiyor işte ilk defa cocugum olacak bunun sevincini yaşatmıypr bana Bu yüzden daha çok öfke doluyorum
Haklısın canim ama erkekler cok dusuncesiz davranabiliyor. Benimki de bi ara kiz olursa annesinin ismini koycam diye tutturmustu. Hamilelikten once konustuk anlastik isimleri belirledik kafamizda sonrasinda bebek icin denemelere basladik. O zamanlar eger fikrini degistirmezse dogum kontrol hapini birakmam demistim daha cabuk fikir degistirdi ama tabi cinsiyet belli olunca nasil olur bilemem. Insallah senin esin de bi an once inatlasmayi birakir senin hamileligin keyfini cikarmana yardim eder

Kızlar kahverengi akıntılar normal korkmayın , içinizde büyümeye çalışan bir canlı var , o büyüyor rahim büyüyor , kılcal damarlar kanıyor , olağan şeyler bunlar , bazen nedensiz bile olabiliyormuş.
Dr ların çoğu çok kanamanız olmadığı sürece , pıhtı düşürmediğiniz sürece gelmeyin bile diyorlar..
He çok ağrı olur , kramplar girer , kanama olur o zaman ters giden bişeyler vardır demektir.. Allah korusun

Gözün aydın
O zaman inşallah kızın olur diyelim.
Oh maşallah canım pzt bende gideceğim belki kalp atışı duyarım diyordum ama sanırım mümkün olmayacak beklemem gerekecek.
Sen pazartesi duyarsan bende salı duyarım belki.gerçi ben karından duyulacağını pek sanmıyorum.6+4 de karından görülebilir diyor internette bikaç sitede

Öyle tabii doktorumda dedi aktif kanaman yok kesen büyümüş korkma diye ama canımı sıkıyor benim ilki düşük oldu ondan korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…