2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Arkadaşlar günaydın. Beni çok kaygılandıran bişey var. Gülünce ya da hapşırınca ya da gece yatarken Bi hareket yaptığımda falan Sağ kasığıma sanki bıçak saplanıyor. Var mı böyle bişey sizde de? Korkutuyor beni

Bana da oluyor canim yerimden kalkarken falan karnimo tutma ihtiyaci hissediyorum kramp gibi bisey oluyor. Normal sanirim

kızlar benimde dün gece çok ağrım oldu.yağmur yağdı ev çok sıcak oldu bende camları açmıştım üşütttüm mü bilmiyorum.yediğim bişey de dokunmuş olabilir.gece hiç uyumadım.bi de pantolonlarımın beli otururken sıkıyo biraz siz dikkat ediyomusunuz bol kıyafetler almaya başladınız mı kendinize

Bende de oluyor canım ayriyetten öksürünce de oluyor. Bildiğim kadarıyla hapşırınca öksürünce bir basınç oluşuyormuş karnımızda ama bebeğin etrafını saran şey onu koruyormuş böyle şeylerden. Özetle normal bi durum olduğunu düşünüyorum

Aman aman korunsun inşaallah :) çok sevindim bu açıklamaya

Canım cam açık yatınca üşütmüş olabilrsin ağrın kasıklarda mı yoksa karnında mı ? Bebek şuan tam vajina üstünde olduğu için orası ağrımıyosa sorun yok . Karnın ağrıyorsa gaz da olabilr bende de oluyor :)

kasıklarımda oluyo canım galiba üşüttüm bi de acı bişeyler yemiştim ondan da olabilir biraz hafifledi ama hala ağrıyo napıcam bilmiyorum hiç bi şikayetim yok başka ama bu karın ağrısı artık beni yoruyo gerçekten

Bebiş karnında yerleşmeye çalışıyor canım korkma olucak böyle ağrılar :)

bazen çok endişeleniyorum düşük mü olcak diye ama internette rahim genişlediği için ağrı olabilceği falan yazıyo pazartesi randevu aldım bakalım doktordan
Kanaman olmadığı sürece korkma canım benim . Bende suan dış gebelikten korkuyorm neden böyle bir düşünceye kapıldım bilmiyorum ama umarm kan sonucum düzenli artmıştır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…