2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Doktoruna danismadan kullanma.mesela bana belirli bir haftada biraktiracak.bazen kanamaya da sebep olabiliyor kan sulandiricilar.
İşte bi açıklamada tam da öyle yazıyordu.pıhtılaşma sorunu olmayan anneleri bebeklerinde ciddi kalp ciğer bozukluklarına neden olabilir diye..pazartesiyi bekleyeyim ben.dr uma göre ilaç alayım.

Bulantıya bir de şiddetli iştahsızlık eklenince , bugün 48.700 kg gördüm tartıda. 52 falandım. 40 a doğru gidiyorum
Ay Allah korusun kız zorlada olsa kussan da mutlaka ye . Bak tost makinesinde ekmeği kızart ye iyi gelir sana o ve bol bol beyaz peynir tüket tuzlusundan mideni bastırır. Sen aç kaldkça vucut düşer bebek besin alamaz . Büyüklerin dediği gibi ye kus olur mu :)

Yarın dua edin yükselmiş olsn doktor kanaman yok bi sorun yok bekle dio ama içimde ki o kurt yokmu kemirio beni ya düşerse ya yükselmesse
Ah bebeğim bende sennle aynıyım. Yarın bende kan vericem tekrar umarm güzel bi şeklde yükseliyordur senn de benm de

Maşallah canm. Bende progestan içtim bugün azalmıştı leke inşallah bi daha da olmaz tedirgin oluyor insan yoksa.

Peynir mi aman allahım nefret ettim Kahvaltı yok bende çaya galeta batırıp yiyorum. Sonra bir havuç , birkaç kayısı , arkasından çorba yada yoğurtlu makarna , gece muz yada süt o kadar , ekmek hayatımdan tamamen çıktı tiksindimm..
Yine yiyormuşum ya hepten sıfır değil

Benim doktor hamilelikte kola zararlı ama çok miden bulanırsa iç çok güzelbastırır dedi.
Ben bebeğin yerini hissedebiliyorum kızlar , artık kesesi midir bilmiyorum ama benim bebiş rahimimin solunda
Ultrasonda keseye bakarken sol kasığıma tutuyordu aleti çok iyi baktım.zaten orası tatlı tatlı batıyor orada yani benimkide solda biliyorum yerini
Arkadaşlar çok şükür kalp atışlarını gördüm darısı diğer dr a gideceklere
Gözün aydın.amin.
Beni tarif ediyorsun aynı.iki gündür ne yerdeyim ne gökteyim.tansiyon mu ne haltsa bilemiyorum elim ayağım titriyor kalbim çarpıyor elimde kolumda can yok.hayatımda hiç bir zaman bu kadar yorgun hissetmedim kendimi.işk hamileliğimde çakı gibiydim yorgunluk falan bilmedim 9 ay.üstünden 4 yıl geçti yaşlamı alakalı nedir anlamadım.

Aman ye canm en çok da meyve ye :) ben elma yiyordm bak o da iyi geliyor mideye :)

Bilmiyorum belki de yaşımızla ilgilidir ya da şeker mi düşüyor tansiyon mu düşüyor hiç anlamadım daha önceki günlerde böyle bir şey yaşamadım genel olarak halsizim ama bugünkü başka bir şeydi. Evde tektim dedim herhalde bayılırım. Acıkmıştım da epeyce biraz da ona yordum. İnşallah canım hemen atlatırız bu durum çok zor.

İnternette bayılacağınızı hissettiğinizde yapmanız gerekenler gibi bir başlık gördüm ama okumadım bakmak lazım aslında.allah korusun yine de.

İnternette bayılacağınızı hissettiğinizde yapmanız gerekenler gibi bir başlık gördüm ama okumadım bakmak lazım aslında.allah korusun yine de.
Evet bakayım canım. Yarın evde büyük temizlik var. Yardımcı da gelecek ama ayaküstü kalırım çokça. Böyle olursam yatarım çünkü konuşmaya mecalim yok ki

Bugün yaptığım iş de bulaşık makinesini yerleştirmek çamaşır atmak eşim astı zaten. Dün sınavdan sonra giysilerimizi kaldırmamıştım onları topladım. Bittim bittim. Bu arada ben şeftaliye düştümm kızlar şeftali suyu ice tea hali taze meyvesi her hali yani

Canm aç kalmican az az sık sık yicen , o seni fena yapmıştır , tansiyon da düşer şeker de düşer aç kalınca. Hep atıştır birşeyler

Ben de gece ütü yaptım , aman allahım o ütünün kokusu ne hoş geldi burnuma , buharının kokusu , sapıtmaya az kaldı kızlar ben bende değilim
Daha fazla sapıtmadan ben gidiom yatmaya , eşim de daha gelmedi , hiç bitmiyor bu kulüplere yemeğe gelen insanlar , bir gece de evinizde yiyin be insafsızlar , bir gece erken gelsin eşim eve
Ben yattım kızlar hatta uyudum , iyi geceler tatlı rüyalar cümletten , yarın görüşmek üzere Allah kısmet ederse

İyi geceler canım tatlı rüyalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…