2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Yarın dua edin yükselmiş olsn doktor kanaman yok bi sorun yok bekle dio ama içimde ki o kurt yokmu kemirio beni ya düşerse ya yükselmesse
İnşallah yükselir herşey yolunda gider ya
Bende aynı senin durumundayım şimdi hastaneye geldim yarını bekleyemedim sabah 10 da yolculuk yapıcam Nasıl olucak bilmiyorum Allah yardımcımız olsun

İnşaallah canm , hoş geldin aramıza :KK54:
hb canım en buyuk bebemızın annesı sensın galıba baslamıs bulantılarda ıns cok zorlanmazsın bende de tık yok daha :) doktor bulantı baslayınca mumkun oldukca ılac kullanmamaya calıs demıstı gecen gun sabahları leblebı ve kraker yememı soyledı ılk gebelıgımde ıse yarıyodu bakalım bundada cok olmaz ıns

Pazartesi yedinci haftaya girecem inşAllah bakalım olacakmı bulantı insam korkuyor bir terslikmi var diye

Ay evet ya gerçekten bi sıkıntı mı var acaba die aklım karışıyo farklı düşüncelere dalıyorum . İnşallah gebeliğimiz normaldir sağlıklıdır ve inşallah rahat bi gebelik geçiriyoruzdur ya ben 7. Haftadayım yani çok şükür bi sıkntı yok

Doktoru aradım acil bölümünü sordum 19 la kesenin görünmesi imkansız dedi çok korkuyorum ya :KK17::KK17:
19 la tabii ki imkansız , ben 24 binlerde göremedim keseyi hiçbirşeyi , gerçi ultrason aleti farklıydı ve biz 5+1 de vajinal olarak görmüştük keseyi.
Sabır ediceksin canım , başka yapacak birşey yok , zamana bırakacaksın

merhaba arkadaşlar bende nısan annesı olucam ıns nasıp olursa hep beraber bebeklerımızı kucagımıza aldıgımız gunlerı goruruz ıns Allah saglıklı hayırlı bır evlat nasıp etsın hepımıze kolaylıkla alalım kucagımıza zamanda cabucak gecsın ıns :)
Hosgeldin canim hayirli olsun hamileligin:anneadayı:
Kizlar ben randevumu 22sine almistim ama dayanamicam sali gününe cektim. 8 ay once düsügüm oldugu icin endiseliyim. Sali günü kalp atisini da duyabilirbmiyiz:emir_bebek:

Cn
Bende aynı senin durumundayım şimdi hastaneye geldim yarını bekleyemedim sabah 10 da yolculuk yapıcam Nasıl olucak bilmiyorum Allah yardımcımız olsun
Cnm sen yaptığında kaçtığını beta değerin iyi düşünelim iyi olsun Rabbim goruo nasıl istediğimizi

5 haftalıkta kese gorundu canım az kalmıs ıns yakında gorursun sende rahat olmaya calıs ılk gebelıkmı beklenen bı bebek sanırım ıns saglıkla dogar

hb canım en buyuk bebemızın annesı sensın galıba baslamıs bulantılarda ıns cok zorlanmazsın bende de tık yok daha :) doktor bulantı baslayınca mumkun oldukca ılac kullanmamaya calıs demıstı gecen gun sabahları leblebı ve kraker yememı soyledı ılk gebelıgımde ıse yarıyodu bakalım bundada cok olmaz ıns
Haftası büyük olanlardan biri benim Can'ım evet , valla bulantı geldi mi kraker leblebi falan hiçbirşeyi gözüm görmüyor , çıkarayım da rahatlayım diyorum o da yok :deli:

5 haftalıkta kese gorundu canım az kalmıs ıns yakında gorursun sende rahat olmaya calıs ılk gebelıkmı beklenen bı bebek sanırım ıns saglıkla dogar
Beklenen bi gebelik cnm aslında daha 2 aylık evliyim ama ilk günden beri istiyorduk salı günü öğrendim hamile olduğumu doktor bi sorun yok demesine rağmen değerim yükselckmi düşüncekmi korkuyorum internetten çok bakıyorum okuduklarım çok etkiliyor

Hosgeldin canim hayirli olsun hamileligin:anneadayı:
Kizlar ben randevumu 22sine almistim ama dayanamicam sali gününe cektim. 8 ay once düsügüm oldugu icin endiseliyim. Sali günü kalp atisini da duyabilirbmiyiz:emir_bebek:
saol canım senınde hayırlısıyla kucagına alırsın ıns bence gorursun kalp atısını bende korkuyorum su 3 ay bır kere tup bebek dusuk olmustu kendımı yormamaya calısıyorum sende dıkkat et bısey olmaz ıns

19 la tabii ki imkansız , ben 24 binlerde göremedim keseyi hiçbirşeyi , gerçi ultrason aleti farklıydı ve biz 5+1 de vajinal olarak görmüştük keseyi.
Sabır ediceksin canım , başka yapacak birşey yok , zamana bırakacaksın
Keseyi tam net gördü ama resmini de verdi
Cn

Cnm sen yaptığında kaçtığını beta değerin iyi düşünelim iyi olsun Rabbim goruo nasıl istediğimizi
2 gün öncenin 19 şimdi hastanedeyim tekrar verdim 1 saate belli olcak

Can'ım elini karnına koy , zayıf mısın bilmiyorum ama alt karının sert olduğunu farkediceksin , bir yeri daha fazla sert hatta benim sol tarafta. Arada batıyor orası hep :KK76:

Evet canım zayıfım bende senin gibiyim kuru bişeyim :)) ama baya kilo alacam gibi duruyo yiyip yatıyrm hiç iş yapmıyorum 10 gündür :) bi denicem bakıyım şimdi hemen bu yöntemi .

X