2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Benim tüp bebek doktorum adetten itibaren sayıyordu.burda gittiğim doktor da oyle saydi.15 gun geriye gidersek benim hamileliğim 1 hafta geride olmasi lazim suan.kafam karıştı

Benim tüp bebek doktorum adetten itibaren sayıyordu.burda gittiğim doktor da oyle saydi.15 gun geriye gidersek benim hamileliğim 1 hafta geride olmasi lazim suan.kafam karıştı
Bilmiyorum ki bende öyle hesaplamıştım.5+4sanıyordum.4+6 dedi.tekrar geri sardık.adetimin 21.günü transfer oldu.belki ona göre değişiyordur canım bilemiyorum.ikiz bebek fikri beni de korkutuyordu ama şu an çok mutluyum.yaşım da 36 belki ikinciye vaktim kalmayacaktı.sağlıkla doğarlar inş

Günaydınn :) Ben ilk öğrendiğimde betam 34.4'tü, 3 Ağustos'ta öğrenmiştim. Doktorum sonra bir daha test yaptırmadı, 16sında keseyi görmek için gel dedi ama ben dayanamadım yarın gideceğim :)

Sende bendensin ya 94 çıktı salı günü benm de 10 gün sonra çağırdı ama ya Kimyasalda ya düştüyse değer diyip kendimi yiyorum

Kızlar ben dayanamcm heralde yrn bidaha yapcm beta salı yaptığımda 94 tu cumartesi yani yrn yapsam kaç çıkmalı normal.olması için

Kızlar ben dayanamcm heralde yrn bidaha yapcm beta salı yaptığımda 94 tu cumartesi yani yrn yapsam kaç çıkmalı normal.olması için
Aslında bir standardı yok Canım. En az % 60 artış gerekiyor iki günde bir yaptırdığın testte. Fakat genel kanı iki günde bir ikiye katlaması değerinin.
Salı 94
Perşembe ~200
Cumartesi~ 400

Benim adetimin 23.gunu transfer oldu.insallah saglikla kucagina alirsin.bir tasta 2 kuş

Düşündüm de normalde adetten 14 gun sonra ovulasyon gerçekleşiyor. Dr. onu düşünerek adet tarihini transferden 14 gun öncesi kabul etmiş olabilir. Fakat bence atladığı birşey var transfer edilen embriyo zaten belli bir aşamaya gelmiş oluyor. Benimki mesela 5.gün embriyosu idi. Bu 5günü nereye ekleyeceğiz o Zaman? Benim aklıma yatmadı Can'ım senin doktorun açıklaması

Bir de sen bunu söyledikten sonra internete baktım. Tüp bebek gebelik haftası hesaplama diye bir şey var ama senin doktorun aksine internetteki hesaplamada tüp bebek gebeliğinin 2-3 gün daha ileri olabileceğini söylüyor G gipsyy cloud17

Tabi sağlıkla kucağımıza alalım en önemlisi o. Fakat ben zaten günleri saya saya bitiremiyorum usg'de girmek için senin doktor beni geriye atınca bi mücadele edesim geldi sanırım

Evet bende katılıyorum sana. Söylediklerin insanı rahatlatıyor ben özellikle boş kalınca oluyor bana.

Canım ben adet gecikmemden 3 gün sonra test yaptım 149 çıkmştı bana da çok düşük gelmişti ama sonradan düzenli yükseldi geç döllenme dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…