2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar şimdi dr.çıktımben tahliller icin devlet hastanesinden randevu almistim.erkek dr.beklerken bayan dr.vardi önce buna sevindim.dr once karimdan baktı ama ultrason biraz sorunluydu.net gostermiyor dedi.alttan bakalım keseyi gormeliyiz dedi.bende tamam dedim.ilk gebeligimde de alttan bırakılmıştı.bir sorun yasamadim.alttan keseyi net gördü.dis gebeligi eledik dedi.bebek te var ama daha cok küçük haftaya tekrar bakalim dedi.folbiol devam dedi.4 tup kan 2 tupte idrar tahlili verdim.hepsine haftaya cuma bakilacak.darısı diğer bekleyen arkadaslarima inşallah.

Kaçıncı haftada yapıldı bu testler

ayy ne guzel masallah Allah saglikla kucagina almayi nasipetsin

Canim bugün yaptırıp değeri ogrenecez. Inşallah iyi sonuç alırız

Canını hiç sıkma ya . Hiç kan tahlili de yaptırmamışsın zaten bilmiyorsun ki değerini falan . Bnde ilk kese görünmediğinde çok kötü hissetmiştim kendimi ama geç döllenme dedi doktor beta değerin 3000 ya da 5000 üstüne çıkınca kesin görünüyor . Sen şimdi kendine hiç stres yapma senin yaşadıklarının aynısını yaşadm :)

Ben de aynıyım canım

ayy 7 haftalik olmus ya masallah kizlar gecen gun pinar sabancinin blogu varmis ona girdim
baktim oda sizin kullandiginiz ilaclardan kullaniyomus bisiler yazmisti isterseniz bi girin bakin gerci burda cok fazlasi konusuluyo ama
Olduk valla canm ama bana bu 7 hafta 7 yıl gibi geldii , bulantılardan dünyam karardı , gece bile uyutmuyor

Benim 1365 ti canım

Kuzum ben de yapamıyorum aslında naz yaparım eşim de çeker ama bu durumu kullanırmışım gibi geliyor.

Evet canm dun yaptırdım 5 binin üzerindeydi.bugun kese gorundu bakalım haftaya tekrar cagirdi

Çok sağol canım inşallah dediğin gibi olur üzüldüm. Ben de kalbi de duyarım belki dedim ama görülmedi bile. Sen kaçıncı haftada öğrendin adete gore

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…