2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bende oluyor bazen ayaga kalkınca yürüyorum biraz sonra gözlerim kararıyor basım dönüyor
Aynen benimde gözlerim kararıyor acaba hizli mi ayaga kalkiyorum ki diyordm demek sende de aynisi varms.
Ben sanirim bu hamilelik olayina alışamadım henüz herşeyi tansiyona yada farkli şeylere bağlıyorum

canim 41 kere Masallah
Hayırlı uğurlu olsun.alttan mi baktı şayet alttan bağlıysa o yuzden de kırmızı leke olmuş olabilir hiç sıkıntı etme evelallah Evlatlarimizi Allah korur dilerse.
Güzel sakin yat dinlen kuzum kalp atışları da nasip olsun inşallah nasi gecicek bu günler sabirsizlikdan deli olcam

İcabım gittim dr a kalp atışınıduyduk çok şükür. Bebiş biraz geriden geliyor. 7+3 olmuş. (7+5 olmam gerek). 15 gün sonraya gün verdi.. Hayırlısı Hakkı'mda..

Maşallah Canim
Allah tamamına kadar böyle güzel mutlu gecirsin günlerini inşallah.Hayırlı uğurlu olsun

İcabım gittim dr a kalp atışınıduyduk çok şükür. Bebiş biraz geriden geliyor. 7+3 olmuş. (7+5 olmam gerek). 15 gün sonraya gün verdi.. Hayırlısı Hakkı'mda..
Cok sevindim canım gozunaydin birkac gun gec dollenmistir belki benimki son adete gore 1 hafta geriden geliyor hep de boyle olacak cunku 35 gunde bir adet oluyordum normalmis bu da.

Merhaba ilk kan değerin miydi bu? Bildiğim kadarıyla bu kadar yükseklikte kalp atışı bile duyuluyor. Bende pazartesi gidicem görmek için doktorum 1500 civarı olduğunda görünür dedi çünkü..

Cok sevindim canım gozunaydin birkac gun gec dollenmistir belki benimki son adete gore 1 hafta geriden geliyor hep de boyle olacak cunku 35 gunde bir adet oluyordum normalmis bu da.
Canım benimde öyle. 35 37 günde bir adet oluyorum 1 hafta geriden geliyor. Yarın 5+1 olcak. Ama sata göre 6+2 fln olması gerek. Senin kac şuan canım? ? Kese ve kalp atışını nezaman gördün? ?

Selam. Iki haftadan fazladir yasadigim bulantilardan perisan oldum. 24 saat kesintisiz. Bir sey yiyemiyor ve su bile icemiyorum. Her sey ağzımda acayip berbat bir tatsizlik birakiyor. Bir acidan diyorum. Iyiye isaret bunlar. Bebegim yasadiginin gelistiginin kaniti. Sanki bugunler hic gecmeyecek gibi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…