2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kesinlikle kendi doktoruna inan. Bana devletteki dr kesenin yuzde 50si kadar kanama alani var dedi ertesi gun doktoruma gittim cok sukur oyle bisi yokmus dr makine farki dedi. Cozunurlugu kotu oldugu icin yanlis gormus devletteki.
Ben de aynı şeyi yaşadım ama bana kendi doktorum kanama alanı var dinlenmen lazım kesede baskı var falan dedi rapor verdi çok üzüldük bigün sonra çok daha iyi bi doktora gittik ne kese bozuk ne kanama alanı var herşey yolunda risk yok yatmana da gerek yok işine gidebilirsin dedi.. Cidden makine farkı var kendi doktorumun çözünürlüğü çok düşüktü karartıları kanama alanı olarak gördü sanırım..

Merhaba, hayırlı olsun, degerin yuksek cıkmıs, yeni oldugu için oyle soylemiş ola bilir doktor, 1 hafta sonra bi daha git derim, İnsallah hersey gonlunce olur

Kizlar doktordan geldim bebegim 5+6 ymis tahminim tuttu :) allahima bin şükür kese ve bebek gorundu kalp atisi da gorundu gibi ama duymak icin on gun sonra gel dedi dr..Cok mutluyum inşallah isteyen herkese allah nasip eder.Bu kez saglikla kucaklamayi diliyorum.

Çok sevindim canım darısı başıma

İnşallah canım senin gunun benden önde kalp atisini da duyarsın inşallah

İnşallah canım o kdar heyecanlı ve tedirginim ki. Gerçi kalp atışını duyuyosun dert bitmiyor ki. Geçen hamileliğimde 6. Haftada duydum 12. Hafta da kalp atışları durmuştu rabbim ömür versin miniklerimize bu sefer inşallah

Bende 19. haftada kaybettim gecen sefer canim ama stres bize iyi gelmiyor biliyorsun bak bu defa güzel olacak çektiklerimizin mukafatini kucaklayacagiz inşallah seni öyle iyi anlıyorum ki olumlu dusuncez baska caremiz yok

Bende 19. haftada kaybettim gecen sefer canim ama stres bize iyi gelmiyor biliyorsun bak bu defa güzel olacak çektiklerimizin mukafatini kucaklayacagiz inşallah seni öyle iyi anlıyorum ki olumlu dusuncez baska caremiz yok

Seninki de daha zormuş ya. Neyse Haklısın canım geçmiş geçmişte kaldı iyi düşünücem diye kendime söz verdim zaten. Allahın izni ile bu sefer kucaklıcaz eminim inşallah. Kötü düşünmek yok bu sefer

Sevindim boyle dusuncez artik beraber buyutcez bebeleri biz mutlu olalim ki onlarda doğunca bizi uzmesinler

Keseyi bu sefer daha net gördü ve biraz büyümüştü kese. Fakat tam hastaneye gittiğimde lavaboya girdim kırmızı akıntıyla karşılaştım iğne yaptırdı doktor ve Protestanlar devam dedi. Kanama artmaz bir sorun olmazsa 2 hafta sonra çağırdı kalp atışları için. Sakin kalmaya çalışıyorum sağol desteğin için

Ya tam rahatlayip nefes alcaz su kanamalar isi bozuyor Allahim yardimcimiz olsun tuvalete gitmekten korkuyorum artik
Doktora gitmeyede korkuyorum cok fazla kanamam olmadigi surece bir sure gitmeyi dusunmuyorum kafam allak bullak oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…