2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Mrb cnm Kan degerinle alakali ne yorum yapti dr

Birşey demedi canım kanla ilgili kesin gebelik var değil mi dedim evet kan değerine göre var dedi
Gebelik kesin var canm başka bi dr a daha muayene olmani tavsiye ederim o ne diycek bakalim bu göruntuyu yorumlayabilicek kadar usg bilgisine sahip degilim ben sadece bu degere sahip olan bi gebenin bebegi hatta kalp atimininda görünmüş olmasi lazim göründumu seninki?

Merhaba kızlar 5. haftanın içerisindeyim kontrole gittim bugün bhcg 16900 çıktı doktor rahim de keseye benzer birşey var ama bilmiyorum dedi huzursuz oldum bi bakar mısınız sizlerin kesesi de böyle değil mi üst kısımda görünen kese

Eklentiler

• 20160721_171025-1-1.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 65
Kizlar tahlillerimi aldim ama dr kontrolum 1 ay sonra. PDW diye bi deger 20 cikmis 44-55 arasi olmasi gerekirken. Siszin kac cikti ya baya dusuk pihtilasma aorunu fln diyo internette. Dr.a mesaj attim bisi olmaz onemli degil yazmis ama icim rahat etmedi

Merhaba kızlar 5. haftanın içerisindeyim kontrole gittim bugün bhcg 16900 çıktı doktor rahim de keseye benzer birşey var ama bilmiyorum dedi huzursuz oldum bi bakar mısınız sizlerin kesesi de böyle değil mi üst kısımda görünen kese

Eklentiler

• 20160721_171025-1-1.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 33
Kesinlikle buna katılıyorum esim sigara içiyordu ramazan ayında sigarayı bıraktığı an hamile kaldım oysa 6 aydır istiyorduk olmuyordu. Sigaranın hamile kalmada büyük etkisi Oldu bizde.

Canım olumsuz dusunmemeye çalış bak doktorunda normal demiş. Birde bol bol dinlen mümkünse hiç kalkma yataktan wc hariç.

Internettekileri kafana takma canım ennufak bir şey buyutuluyor insanın kafası karışıyor önemli bir şey olsa doktorun mutlaka cagirirdi bence

Canim ben daha keseyi göremedim. Çok merak ediyorum.hemen hemen aynı tarihler bizimki yakın birbirine gittiğinde inşallah sağlıklı bebegin saklambaç oynamazsa sana görünür anneee der ceeeeé yapar
Müjdeli haberini inşallah bekliyoruz canim güle güle gir güle güle gel.

Kızlar peki aranizda nasi desem aniden ayaga kalkinca ve egilip kalkinca karninda deri geriliyormus gibi kramp girmis gibi his olan varmi tamamen dogrulunca geciyor

Canim aynı bu dedik lerin 2 gündür bende var dogrulunca baskı gidiyo hatta bugün daha ağır hissettirdi.
Doktora bu sebeble gitmeni tavsiye etmem Allah korusun bisiyimiz varsa da bakıp yok dinlen ikide hap ic deyip gönderiyorlar. Gittiğimiz yol çektiğimiz s itres kar kalmıyor bu haftalarda. Leke yada kanama olmadıkça ( Allah yavrularimizi korusun ) gitmemeli diye düşünüyorum.

Canim uzme kendini Masallah sen kendini iyi hisset güçlüyüm de evelallah ne sana ne bebeğine hiç bisi olmaz Allah in izniyle.
Bu doktorları bu ilk haftalarda anlamak imkansız.en iyisi dediğin gibi kalp atışlarını duyana kadar dediklerine he he deyip fazla takmama mecbur kalmadikcada gitmemek.
Ben şöyle sabrede biliyorum zaten Allah ol demisse dağlar devrilse evelallah hiç bisi olmaz.Ama riski yoksa nasip değilse bana ben dağları delsem gene gider.

Içimize rahat tutAlım ALLAH a emanet gidelim yolumuzda insallah

Kesinlikle kendi doktoruna inan. Bana devletteki dr kesenin yuzde 50si kadar kanama alani var dedi ertesi gun doktoruma gittim cok sukur oyle bisi yokmus dr makine farki dedi. Cozunurlugu kotu oldugu icin yanlis gormus devletteki.
cok dusuncesizler ama ya psikolojimi altust etti ilk doktor
kendi doktorum normal hersey dedi kan degerim az mi ilerlemis ya o da kafami karistirdi seninki nasildi bnmki cumartesi 2000 persembe 8900 5 gunde bu kadar az gibi geldi

Cok dogru diyorsun yiyecek ekmegi vaarsa her turlu tutunup gelisir yiyecek ekmegide yoksa istedigim kadar kendimi paralayim yine olmaz Allahim sagsalim kucagimiza almayi nasip etsin

Kızlar ultrason farkida doktorlari ve bizi etkiliyor onu anladim. 1 gun arayla bi profa ve normal operator dr. A gorundum ikiside ozel hastane ama profun cihazı okdar güzeldi ki şak diye buldu karnimda keseyi. Kese ve bebek okdar netti ki. Ve kalp atislari cok net duyuldu.

1 gun sonra gittik ultrason karincali karincali gösteriyor anca buldu keseyi kalp atisinda bile cizirti vardi. Yorumlari ayni ikisininde ama verdikleri foto bile cook farkli birbirinden. O yuzden kafaniza cok takilirsa baska bi dr.a da gorunun gorus alin..

Fazla mıde bulantım yok dıye sevınıyodum ama sanırım asıl bulantılar sımdı başladı herşeyden mıdem bulanıyo ve bu bulantılar benı halsız bıraktı
Aynen benimde öyle. Bugün Midem bulanmaya başladı, Allahdan kusmadım .Sağolsun annem bütün yediklerime içtiklerime dikkat ediyor. Kusam bide onlar boşa gidecek. Bunada şükürler olsun.Bebişimiz sağ salim olsunda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…