2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canim yanlış hatirlamiyorsam pozitif çıkması senin o hastalığı daha önce geçirdiğini yani bağışıklık kazandığını gösteriyor kızıma hamileyken benim de pozitifti hiçbir sorun yaşamadık çok şükür içini ferah tut

Geçmiş olsun inşallah çabucak geçer canim benimde 10 aylık kızım var hiç adet olmadım son 3 haftadır kahverengi lekelenme oluyordu adet olamadigimdan diye düşünüyordum meğer hamileymisim doktor progestan verdi lekeler kesildi sen de kullanıyor musun?

Gerçekten mi normal değer 10 ken benim değerim 189 çıkmış 3 ay önceki hamileliğimde negatifti inşallah bi sorun olmaz

Fazla mıde bulantım yok dıye sevınıyodum ama sanırım asıl bulantılar sımdı başladı herşeyden mıdem bulanıyo ve bu bulantılar benı halsız bıraktı

Bende ıkı gündür aynı sekıldeyım herşey kokuyo hıc Bır şey den tat alamıyorum her dk mıdem bulanıyo

Kızlar ağrı bende de war ara ara saplantı şeklinde oluo sonra da geçio dr um uterus genişlediği icin normal dedi

Gerçekten mi normal değer 10 ken benim değerim 189 çıkmış 3 ay önceki hamileliğimde negatifti inşallah bi sorun olmaz
Belki bir tahlil daha yapılıp tahmini ne kadar süre önce gecirdigine bakılır canım inşallah sorun olmaz p.tesi doktoruna sorduğunda bizi de haberdar et olur mu

Kızlar Selam ultrasonda pıt pıt pıt duyan varmı? Kacıncı haftada bebeginizin kalp atısını duydunuz? Ben 5+3 haftadayım, daha yeni, sizce ultrasona nezaman gidersem kalp atısını duyarım?

Kızlar doktordan dönüyorum bı sorun yok bebekte zayıf olmana ragmen goruntuyu zor alıyorum dedi idrara sıkısık degıldım pek ondanmı bılemedim kalbını duyduk yıne her ıhtımale karsı iğne verdı ıkı tane bırını vuruldum oldukca yaktı ama skıntı yokmus dınlen dedi nasıl dinlencem işe gıdıp gelıyorum

Evet kullanıyorum. Kanamam olduğu ilk gün iğnesini yaptılar, o günden beri de günde 3 tane alıyorum. Bu kahverengi lekeler bir azalıyor bir artıyor. İlaç da zaten uyku yapıyor fena halde...

Kizlar hastaneden donuyorum fenaliklar gecirdim bugun sabah pembe lekelenme oldu pembe lekelenmem olunca acile gittik kan degerim cumartesi 2000lerdeydi bugun 8900 5 gunde bu kadar olmus doktor keseye bakti duzensiz gibi dedi aglaya aglaya baska kendi doktoruma gittim o da hersey normal dedi kesede normal dedi kime inanacagimi sasirdim ama bugun cok kotuydu ya
bundan snra cok kotu bir sey olmadigi surece doktora gitmicem kalp atisini duyana kadar gitmeyi dusunmuyrm

Slm anneler nasılsınz Bikaç gün yoğundum bakamadım topiğe,, maşallah kalp sesi duyanlarımz çoğalmş Bizz henüz kese gördük sadece haftaya gidicez vakit geçmiyoo yaa Hamile kalmakla iş bitmiyomş bunu anladm yani

Merhaba kızlar 5. haftanın içerisindeyim kontrole gittim bugün bhcg 16900 çıktı doktor rahim de keseye benzer birşey var ama bilmiyorum dedi huzursuz oldum bi bakar mısınız sizlerin kesesi de böyle değil mi üst kısımda görünen kese

Eklentiler

• 20160721_171025-1-1.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 51
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…