2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Göğüslerim sisti ve ağrılı bide sürekli uyku isteğim war :) onun dışında cok sükür bi rahatsızlıgım yok

Canim hala cok bisi belli degil anlamadim yani:)
Ya ben pazartesi gidicem bi hafta daha atlamış olucak, hatta son ultrasona göre hesaplarsam 8+2 olmuş olucam, belki bi farklılık olur yaa
İnşallah önlem alınabilir bişeydir yaa, çok internete takılmamak lazım kafayı yiyoruz sonra
selamlar annecikler
ben de mart annesi olucam inşallah da bir kaç şey sorabilir miyim?
henüz gitmedim doktora ne zaman gitmem gerekli bir de hamileyim gibi gelmiyor pek benim gibi bir şey hissetmeyeniniz var mı ?
Daha erken ya hissetmemek çok normal. Ben de o sızlamalar bulantılar olmasa unuturdum.. Hayırlı olsun bebeğin :)
Merhaba, ben bu bulantıları 5. haftamdan beri çekiyorum ne yazık ki çok kötü bi durum Evimden soğudum her yer kokuyor gibi geliyor. Bana bi tek yeşil erik iyi gelmişti her şeyi denedim en son onda çözümü buldum, biraz azalttı kusmalarımı.

Merhaba kızlar, ben bayramdı tatildi derken uzun süre uzak kaldım sizlerden. 7. haftayı doldurduğumuz akşam -geçtiğimiz perşembe akşamı- kanamam oldu çok yoğun şekilde. Hemen acile gittim, bir iğne yaptılar. Kendi doktorum uzman doktora görünmemi istedi. Sabah ilk iş muayene oldum. Kalp atışını duyduk çok şükür. Hafta sonunda eve döndük. Pazartesi sabahı da kendi doktoruma göründüm kalbimiz pıt pıt (maşallah :). Ancak kanama leke şeklinde kahverenginde devam ediyor. İşe de gidiyorum. Salı gitmedim sadece. Biraz artış vardı. Umarım hepiniz iyisinizdir. Bebişlerimiz sağlıkla büyümeye devam ediyordur. Sevgiler :)

Evet canım boşuna uzmusler ama dış gebelikte kese zaten gorunmezki yaşadım çünkü. Karamsar olma iyi düşün öyle olsun.bu gebeligimde benim değerde yuksekti ve 2 gün sonra 3 katina katlamisti.Allahın izniyle bişey olmaz

Çok geçmiş olsun, bundan sonra sorun yaşamazsın inşallah :)

Aynen hissetsek sorun hissetmesek sorun çok stresliyim. Her gebelik farklı derler aslında aynı kişinin bile gebelikleri bir olmuyor. Ben salı günü gittim keseyi gördü sonra yakalayamadı bir daha. Geçmişimi anlattığımdan bugün yine çağırdı emin olalım dedi.

Kızlar peki aranizda nasi desem aniden ayaga kalkinca ve egilip kalkinca karninda deri geriliyormus gibi kramp girmis gibi his olan varmi tamamen dogrulunca geciyor

Göğüslerim sisti ve ağrılı bide sürekli uyku isteğim war :) onun dışında cok sükür bi rahatsızlıgım yok

benim de şişti evet bi de bu belirti var bende yoruluyorum uykum geliyor ama hep böyleydim ben hep yorgun gezerim kendimi bildim bileli

tez zamanda geçer inşallah tatlım çok zor bi durum

Benim bir oğlum var. Onda başka sorunlar yaşamıştım ama hiç kanamam olmamıştı. Ben de çok korkuyorum. Bir azalıyor lekeler neredeyse kaybolacak bir bakıyorum yine koccaman bir leke... Allah yardımcımız olsun...

Benim bir oğlum var. Onda başka sorunlar yaşamıştım ama hiç kanamam olmamıştı. Ben de çok korkuyorum. Bir azalıyor lekeler neredeyse kaybolacak bir bakıyorum yine koccaman bir leke... Allah yardımcımız olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…