2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Selam kizlar nabersiniz ? Bi cok kisinin kanamasi olmus okudum cok üzüldüm dualarim sizlerle..yarin benimde randevum var nasipse.kalp atisi icin cagirdi doktor insallah duyariz cok tedirgin ve heycanliym

Selam kizlar nabersiniz ? Bi cok kisinin kanamasi olmus okudum cok üzüldüm dualarim sizlerle..yarin benimde randevum var nasipse.kalp atisi icin cagirdi doktor insallah duyariz cok tedirgin ve heycanliym

Benim de yarın randevum inşallah kalp atışlarını duymayı umuyorum tabii bi de kanama alanım küçülmüş ya da yok olmuştur inşallah

Selam .canlar yaş 33 iki ay önce bi dusuk yasadim buay Allah nasip eyledi ve gebeyim.. bugün tam 5 haftalik.

Allah hepimize ağrısız sizısız rahat huzurlu hamilelik geçirip kolay doğum nasip eylesin insallah.bende çok tedirginim hep yatiyoru 7 senelik tedaviden sonra gelen mucizem çok şükür ALLAH a.Evet riskli gebelik ama Allah a sigindim .Allah hepimizi korusun bebeklerimizi esirgeyip bize bağışlasın inşallah.

Evlat hasretiyle bekleyen herkese de Allah nasip etsin hayırlı evlatlar inşallah.

Aa hamilemisin canim gozun aydin.. Kucagina almakta nasip etsin Allah..

Hayır canim ikiz değil tek kese gördük biz.kafan niye karisikki
Daha onceki gebeliklerimde hep 2 yada altina katlardi bhcg ve 4+4 te 7mm kese ve yolk sac goruldu adetlerim 26 gune birdi kesenin boyutu erken yolk sac gorulmesi test sonuclarinin yuksekligi kafami karistirdi bide rahim disina ikiz gebelik yerlesmis diyip 1 gun hastanede yatirdilar bise yedirip icirmediler sabahinda kese var dis gebelik deil diyip yolladilar bosu bosuna stres oldum ultrason goruntusude atim buna dediler rahim disi ikiz falan

Bende mayısta kürtaj oldum canım yine hamileyim inşallah bir önceki gibi olmaz bu akşam doktora gidicem hayırlı haberler alırım inşallah

Ultrason görüntüsünden pek anlamıyorum henüz :) ama kafanı karıştırma bence doktorlar bu dış gebelikle çok karşılaşıyor herhalde sürekli bir ihtimal olarak dillerinde insanın moralini bozuyorlar bence. Allah hayırlı hamilelik ve doğum nasip etsin
Diğer gebeliklerim demişsin kaç çocuğun var canım?

Öncelikle saol canim iyi dileklerin icin moral oldu 1 tane bebisim var 1 bucuk yasinda teyzesi 2 tanede kaybim var malesef düsükle sonuclanan

Merhaba arkadaşlar, doktorun istemiş olduğu tahliller var. Aile hekimliğinde çoğu yapılıyor. Tit , rubella , toxoplasma hariç. Bunlari yaptıran var mı aranızda ücretleri nasıl?

Canim ben bunların hepsini semar dahil ücretsiz yaptırdım dusukden sonra ertesi gun aldım sonuçları .istanbul avrupayakasi bezmialem hastanesinden yaptırma bilirsin.

Bende mayısta kürtaj oldum canım yine hamileyim inşallah bir önceki gibi olmaz bu akşam doktora gidicem hayırlı haberler alırım inşallah

Çok gecmis olsun canim.Allah evlatlarimizi saglikli kucakladigimiz bu lerinde yaşamayı nasip eylesin inşallah.
Öncelikle saol canim iyi dileklerin icin moral oldu 1 tane bebisim var 1 bucuk yasinda teyzesi 2 tanede kaybim var malesef düsükle sonuclanan

Gebeligin hayırlı uğurlu olsun canim Allah bir avazda doğum yapmayı da nasip eylesin inşallah. Takma kafana Allah yeterki ol desin gerisi ne derse desin bos.

Kizlar sizdede dusukden sonra kurtaj oldugunuz tarafda aci hissi varmi.
Bende oluyor ama eski yara yerimi acaba diye düşünmeden edemiyorum.

Bide bi sigara illetinden nasıl kurtulucam ben

Ya evet öyle diyorlar ama erken öğrendim sürekli bi tedirgin oldum, doktor da kontrol edelim dış gebelik olabilir başka bişey olabilir vs diyince gittim yani. Biraz fazla oldu ama 3 kez ultrasona girmiş oldum, açıkçası birinde sadece rapor almaya gitmiştim. Napalım içim rahat edemedi. Kalbini de duyalım artık durulurum diye düşünüyorum :)
Ya noldu öyle iyi misin şu an?

İyiyim canım uzanıyorum dua ediin[/QUOTE]
Allah yardımcınız olsun canım inşallah atlatın bu sıkıntılı günleri.

Kizlar sizdede dusukden sonra kurtaj oldugunuz tarafda aci hissi varmi.
Bende oluyor ama eski yara yerimi acaba diye düşünmeden edemiyorum.
Bide bi sigara illetinden nasıl kurtulucam ben
Cok tsk ederim hepimiz kucaklarimiza aliriz ins saglikla bebislerimizi ben tam kurtajdan sonraki ay tekrar hamile kaldim dogurdugum ogluma ve icim hala yaraydi tazeydi karnimin ortasina batan yerlesme acisini bile fazlasiyla hissetmistim battigi zaman cok aciyordu icim yara oldugu icin herseyi hissetmistim yerlestigi yeri bile

Merhaba Kızlar,
Benim de dün akşam açık kahve pembe arası akıntım oldu. İlk gebeliğimde düşük olmuştu 8. haftada. O yüzden çok tedirginim. Doktoru aradım bu gün kontrole gideceğim. İnşallah bir sıkıntı olmaz da hepimiz bebeklerimizi sağlıklı şekilde kucaklarımıza alırız. Dua edin benim için bişey çıkmasın. Bu sefer sağlam tutunsun bebeğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…