2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benimde dün cok gaz sancim oldu yürümek iyi geliyor galiba

Merhaba bende katıldım aranıza,sizlere sorum olacak hanımlar geçen cuma kan testi yaptırdım 3460 çıktı SAT a göre bugün 5+3 hamileyim.cumartesi dr randevum var umarım bende mutlu haberlerle dönerim.

Allah Nasip ederse bende Mart annesi olacağım. Cuma keseyi görmeye gideceğim. inşallah görürüm.

Allah in izni ile yüzde 99 duyarsınız canım :)
Çok değişik bir duygu içinde bişey pit pit atıyor :)
Bende bu sabah tiroid için bi sürü tahlil verdim. . Öğleye doğru çıkacak bakalım.
TSH hormonu çok önemli imiş.
Allah korusun bebekte gelişim geriliği filan yapabiliyormus .
İnşallah iyi çıkar da ilaç kullanmama gerek kalmaz..

hastaneden yeni çıktım canım....iyi değilim hem de hiç...sürekli kanlı kusmalarım oluyor.zofran ve mide ilacı alıyorum...Allah tan şifa diliyorum...
Çok merak ettimm. Allah yardımcın olsun inşallah kurtulursun bu kusmalardan
Ya çok merak ediyorum çok heyecanlıyım :) Birden nasıl bi telaşa girdik böyle. Arada sızı giriyo karnıma o bile hoşuma gidiyor orada olduğunu hissediyorum :) İnşallah temiz çıkar tahlillerin, allah yardımcımız olsun :)

Kizlar herkese merhaba.ben ptesi ogrendim 4 haftalik hamile olduğumu. Daha once bos gebelik yasamistim ve kurtaj oldum.bu defa da insallah oyle olmaz.pozitif düşünneye çalışıyorum. Ama cok korkuyorum yaa bide sizin beta hcg nin kac cikti? Keseyi gormedi doktor kanda çıktı benimkisi.

Evet canım 6 tane 3 günde bi yapıyorum iğneyi ,vajinal fitil 15 günlük ,4 aya kadarda progestan kullan dedi, bide bende kan pihtilasmasi cikti .lekeler kesildikten sonra karindan igne yapacam o da kan sulandirici
Baya bısey kullanıyosun canım iğne yan etkı yapıyomu nette okudum kanama olanlar var dun benden sabah cok acık kahve geldı az ama doktor gel ıgne yapalım dedi progestanda kullanyorım yatmadan bıtane ben korktum yaptrmadım aksama dogru doktora gıdıcem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…