2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benden 2 hafta 1 gun öndesin ozaman :) ben yarın tam 5 hafta Olcam. Sen kese ve kalp atışını nezaman gördün canım kaç hafta kaç gunlukken
Canm kirmizyla karışıkti daha ayağa kalkmcm yaticam dua edin lütfen
Günaydın canim kahverengi akintidan korkma ayaklarını uzat ve dinlen hem bebeginde 8 haftalik gorunuyo simdi sana daha siki tutunmustur cok akici kirmizi kan gelmedigi muddetce korkma

Dunden beri belim kasıgım ve genital bolgem agrıyo valla bende korkuyorum doktora gıdıcem dun sabah cok acık kahve rengı cok az leke geldi bı gun once kalp atısını duymustum hersey normaldi bı gunde alt ust oldum

Kizlar gunaydin:)
Dun randevum vardi ve guzel gecti cok sukur. Kanama alanim ufalmis baya zaten bebegin beslendigi yerde kanama yokmus cok sukur. 1 ay sonra cagirdi beni dinlenmeye devam. Ama beni cok rahatsiz eden sey gun icinde baslayan ve aksam olunca siddetlenen gaz sancilari. Ona yapilacak hicbir sey yok dedi. Ne kadar daha surecek bu sancilar ve bitmeyen gaz cok merak ediyorum.

Gözün aydıın :) 1 ay sonra baya büyümüş olacak :)

Bi de merak ettim bebek nasıl görünüyor ultrasonda bu kadarlıkken :) Çok merak ediyorum ya, baya büyümüştür ilk gördüğümüz zamanlara göre

İnşallah duyarsınız canım.
Böyle kuş gibi çok hızlı atıyor :)
Aglayanlar oluyormuş ama ben sadece gulumsedim :)
Ya ben görmüştüm 12sinde, gözlerim bi doldu :) Duyarsam ne tepki veririm bilemiyorum aşırı duygusallaştım zaten. Ya bi aksilik yoksa da kesin duyarım bu gittiğimde çünkü zaten 3-4 gün önde gelişimi. ultrasona göre 8+larda olacak o zaman inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…