2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Alttan mi bakti binlerde karindan girunmez genelde

Devlet hastanelerindeki dr ların %90 nı ilgisiz, yetersiz açıklama yapıyor , soruları zar zor cevaplıyor. Bizi özel hastaneye gitmeye zorluyorlar.Özel hastanelerde bunu kullanıyor.Bizim imkanımız var ve gidebiliyoruz.Allahım imkanı olmayan herkese yardım etsin.

Kizlar bayan doktorlar hemen alttan bakiyo. Kocam erkek doktor istemiyodu zar zor ikna ettim. Dusuk yaptigimda bu halimden 15 kilo zayiftim ve 10 haftalik bebege karindan bakmiyolardi. Gecen hafta erkek doktora gittim once goremedi su ic cisin gelince gel dedi gidince 6+2 haftalik bebegi gordu bebegi. E hani gorulmuyodu, islerine oyle geliyo. Nasil ofkeliyim defalarca alttan muayene ettiler. Alttan muayene kadin da olsa utandiran bir durum. Bugun doktorum olaylardan dolayi yok ama beklicem haftayi.

Banada aynisi yapti tip fakülteye gidin buraya gelmeyin dedi doktorumun hastasi çok. Devlete gitmek istemedim.eşim bunada baktiralim dedi eskişehire gidicektim nedense ben burayi güvenmiyorum eşime her dile acik getirdim anlamiyor

Kizlar dun gece çok büyük korku yaşadım olanlardan dolayı çok kotu bi agrim oldu artık bebegimi dusurucem sandım birşey olmusmudur ? Çok korkuyorum

Peki tamamen keaildi mi yoksa kahve lekeye mi dondu. Ya benim hala lekelenmem var bazen lekeyi geciyor bildigin bir anda bosaliyo falan
Cok gecmis olsn canm Allahim yardimcin olsn bnmde kahverengi lekelenmem oluo doktor su an bi sey yapamayiz beklicez dio bnde yatip bol bol su iciyorum elimden bi o gelio kan degerimin yukselisi iyi gidio hakkimizda hayirlisi olsn cnm

Kanaman olmadiysa bi sey olmamistir insallah cnm bn o yuzden haberlere filan bakmiorum

Canm haberler değil ki bomba sesleri savaş uçaklarının gecmesi. İlk olarak bombanın ne olduğunu anlayamadık sonradan uçağı indirmek için bos bi alana atıldığını ogrendik. Çok korkunçtu oturdum ağladım annem sakinlestirmeye çalıştı bebeğini dusureceksin kızım diye

Ay Allahim yardimcimiz olsn insallah kisa surede huzura kavusurz
Allahim esirgesin bizleri ve yavrularimizi

Selam kızlar bende 2 gün önce öğrendim hamile olduğumu. Çok hafif bir silik cizgiyle sonra bugünde baya koyulastı randevum var yakında doktorumda sabırsızlanıyorum.

Hayir progestan kullaniyorum dr gecmezse igne baslicaz dedi

Bu kadar doz almaktansa ne bileyim iğne daha iyi olmaz mı? Benm kırmızı olunca kan birde daha once düşük yaptığım için iğne verdi hemen hergun oluyordum şimdi haftada bir kez oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…