2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bir de hayatımızda yabancı tanımadığımız biri, ama canımızdan çok sevicez, aileye eklenecek ve hiç kopmayacak yeni bir üye, ama aslında çok iyi biliyoruz onu. Ne kadar farklı bir şey :)
Aynen .. Belki Cennet bizim de ayaklarımıza serılcek anne oldugumuz için .. Ay allah nasıp etsın ins her kim hamıleyse yada bu duyguyu tatmak istıyosa kucagına kucaklarımıza nasip etsin insallah:anneadayı:

Bazı arkadaşlarimiz yaptırmış sağlık ocağında . Benim de henuz tahlil yapılmadı doktor . Kalp atışlarını duymaya gittiğim gün istedi. 25 temmuzda. Kayıt olmaya gittiğim de benim doktor ne diyecek. Bakalım. Hepsi ayrı havada bunlarin

Ya ben de cok kibar kibar soylemeye calıştım. Sonucta o da doktor, tahlil memuru degıl laf etmesin dedim. Etmedi çok şükür. Ama öyle bişey demeye de hakları yok. Bu senin sosyal hakkın, tamam siz hamilelik tahlıllerini yazın deseydin. Onu da yapmazsa zaten şikayet edersın.

Ya ben de cok kibar kibar soylemeye calıştım. Sonucta o da doktor, tahlil memuru degıl laf etmesin dedim. Etmedi çok şükür. Ama öyle bişey demeye de hakları yok. Bu senin sosyal hakkın, tamam siz hamilelik tahlıllerini yazın deseydin. Onu da yapmazsa zaten şikayet edersın.

Pardon terslenen baskasıymış:)

Bana aile hekimim demişti ki ilk bize haber vericeksin esinden sonra bu zorunlu tamam mi demisti :KK70: ne alaka 12 hafta beklemek zaten o sure zarfinda onlar gelir seni bulur. Ben gittim bazı sorular sordular kac senesinde evlendin adet gordun kan gruplari vs vs kilo ve tansiyon olctuler her ay boyle takip edeceklermis

Ben özellikle bahar olsun çok istedim, çok şükür istedıgım oldu. inşallah rahat bebekler olurlar da yaz da keyifli gecer:)
Bende bende kesinlikle Şubat Mart Nisan olmasını çok istedim Rabbim nasip etsin inşallah kuçağımıza aldığımız günleri de görürüz. :))) şu 3 ayı dolduralım bebisime cicilerini almaya baslicam nasipse :))

Sanirim kendime nazar degdirdim kizlar simdi wc den cikinca peceteye cok az kahverengi akinti geldi ama adet gbi degl afedersiniz sumugumsu ama ic camasirima gelmemis peceteye geldi :KK43: napicam biri yardim etsinnn.... is yaptim desem 12 de uyandim kalhvalti edip dusa girdim sadece... dun aksam iliski olmustu onun etkisimi acaba :KK43:

Sanirim kendime nazar degdirdim kizlar simdi wc den cikinca peceteye cok az kahverengi akinti geldi ama adet gbi degl afedersiniz sumugumsu ama ic camasirima gelmemis peceteye geldi :KK43: napicam biri yardim etsinnn.... is yaptim desem 12 de uyandim kalhvalti edip dusa girdim sadece... dun aksam iliski olmustu onun etkisimi acaba :KK43:
Simdi doktor unu arayıp durumu izah et telaş yapma. Kesinlikle ayağa kalkmamaya çalış doktorun seni yonlendirir

Canm kırmızı renk olmadıkça o renk akıntılardan korkma. Yat dinlen uyumaya çalış hatta

Canim oncelikle sakin ol. Kahve akinti gelmesi cok normal. Sadece doktorunu ara soyle o seni yonlendirir. Ama korkulacak bir sey yok merak etme.

İsterseniarasisi, post: 47284423, member: 586295"]Beni de saglık ocagı aradı kaydınızı yaptırım diye bende sasırdım ne tahlılı yapacaklarmıski hepsını zaten ozelde yaptırdım[/QUOTE]
İstersen yanında getir tahlillerini. Yapmaya gerek kalmaz o zaman belki. Bi göründe bakalım ne diyecekler cankm

İsterseniarasisi, post: 47284423, member: 586295"]Beni de saglık ocagı aradı kaydınızı yaptırım diye bende sasırdım ne tahlılı yapacaklarmıski hepsını zaten ozelde yaptırdım
İstersen yanında getir tahlillerini. Yapmaya gerek kalmaz o zaman belki. Bi göründe bakalım ne diyecekler cankm[/QUOTE]
Peki ultrasonla bakıyomu ki bıldıgım kadarıyla saglık ocagında yok

X