2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kizlar ben bi tansiyonumu olceyim dedim 6-9 cikti cok dusuk ya. Bas donmelerim ondan demek. Zarari olur mu ki acaba doktoru aramam verekir mi

Bazı arkadaşlarimiz yaptırmış sağlık ocağında . Benim de henuz tahlil yapılmadı doktor . Kalp atışlarını duymaya gittiğim gün istedi. 25 temmuzda. Kayıt olmaya gittiğim de benim doktor ne diyecek. Bakalım. Hepsi ayrı havada bunlarin
Beni de saglık ocagı aradı kaydınızı yaptırım diye bende sasırdım ne tahlılı yapacaklarmıski hepsını zaten ozelde yaptırdım

Ya evet onu ben de düşündüm, aşırı sıcaklarda da karnımız büyümemiş olacak, riskli olmaz çok. Bebek doğduğunda birden buz gibi havaya da kalmayacak aşırı sıcağa da inşallah :)
Aynı fıkıdeyım aksılık olmaz ve martta dogarlarsa battanıyelerine sarılıp buyuyecekler yazında sortlarında bacakları dolmus olur poncik poncik ayyyy annesi yer onuuuu:anne:

Selam herkese Ben hamileligimi geçen hafta cuma öğrendim ama topik baya hizli ilerlemiş maşallah :) yeni yazabildim. ikinci hamileligim. Muhtemel doğum tarihim 11 mart 2017. Son adet tarihim 5 haziran. Benide kayit eder misiniz gruba? Hepinizi sevgiyle kucaklariyorum sağlıkla kucaklayalim bebeklerimizi inşallah

Aynı fıkıdeyım aksılık olmaz ve martta dogarlarsa battanıyelerine sarılıp buyuyecekler yazında sortlarında bacakları dolmus olur poncik poncik ayyyy annesi yer onuuuu:anne:
Ya benim düşününce gözlerim doluyor :) O kadar şaşkınım ki anne olacağım için, benim bir bebeğim mi olacak diye durup durup düşünüyorum. Doğacak, o kolları bacakları düşünüyorum çok minik savunmasız ya anlatamıyorum bile, inanamıyorum hala. İlk kollarıma alışımı hayal ediyorum yok yani kesin gözler çeşme olur benim :KK70:

Canım dikkat et, çünkü bana hastanedeki hemşire bu tahlilleri sağlık ocağındada yapıyorlar ama eksik olabiliyor bulaşıcı hastalıkların testi yapılmıyor dedi.onları sor istersen.

Çok tesekkürler. Aile hekimi yapmadıklarını işaretledi sağolsun, onları özelde yaptırıcam. Hatta burada yapılmayanları devlet hastanesinde yaptırabilirsiniz dediler de ona vaktim olmaz.

Ya benim düşününce gözlerim doluyor :) O kadar şaşkınım ki anne olacağım için, benim bir bebeğim mi olacak diye durup durup düşünüyorum. Doğacak, o kolları bacakları düşünüyorum çok minik savunmasız ya anlatamıyorum bile, inanamıyorum hala. İlk kollarıma alışımı hayal ediyorum yok yani kesin gözler çeşme olur benim :KK70:
Bende oyleyım canım milletın bebegını severken bıle gozlerim dolar.. Onun kokusu tum evı saracak bulundugu ortamda ondan baska bıse konusulmayacak hep sevılecek çok sevdıgın adamdan ve senden bır parca hep uzerinde analık ve süt hakkın olacak insan dusununce degısık oluyo

Bir tane daha 2017 mart anneleri diye topik açılmış kızlar o ne için acildi?

Bende oyleyım canım milletın bebegını severken bıle gozlerim dolar.. Onun kokusu tum evı saracak bulundugu ortamda ondan baska bıse konusulmayacak hep sevılecek çok sevdıgın adamdan ve senden bır parca hep uzerinde analık ve süt hakkın olacak insan dusununce degısık oluyo
Bir de hayatımızda yabancı tanımadığımız biri, ama canımızdan çok sevicez, aileye eklenecek ve hiç kopmayacak yeni bir üye, ama aslında çok iyi biliyoruz onu. Ne kadar farklı bir şey :)

test yaptım az önce...Çift çizgiyi gördüm çok şükür...Ama hiç sevinemedim.ilk üç ay geçmeden anneme bile söylemiycem..Geçen kurtajda onca geçmiş olsun söxleri ve onca sebep açıklamalar bebişten daha çok üzmüştü beni.bu seer sadece burda söylüyorum.:Hamileyim....
Bende soylemeyenlerdenim esim ve burası hariç kimse bilmiyo henüz

Ay bn mayista dusuk yapmadan once gitmistim saglik ocagina hamile olduguma dair kayit yapacakmissiniz dedim kadin keseyi gordunuz mu dedi bnde yok daha yeni dedim kadin bana sen kendini hamile mi saniyorsun kese gozukmeden hamileyim diyemezsin dedi azarladi gonderdi o kaadr uzulmustum ki gercekten dedigide oldu dusuk yaptim o yuzden artik kendileri gelin demeden ugramam saglik ocagina
oyle bir iletisim tarzi yok once bnce bu saglik kurulusunda calisanlara hastalarla iletisim egitimi verilmeli :KK43::KK43::KK43:

Cok ilgili değillerdi tabi özel gibi olmuyor ama bana kötü soguk davranan olmadı. Özelde de tam müşterisin, sana iyi davranmak zorunda. Yani samimiler mi bilemıyorum. Yine de hamilelik hastalık gibi degıl, insan güleryüz beklıyo:KK43:

X