2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Evet yapmayalimda isler yine bize bakiyor kim yapacak dip temel girmiyorum bende ramazandan beri bugun yaptim baya sil supur toz al lavabolari ov ama senin yaptigin gibi az yapıp az dinlendim bu seferde tum gunumu aldi : )
BenM de öyle :)sabahtan beri ne yaptın dersen ebeveyn banyosunda heryeri temizledim valizimi boşalttım iki makine camasr attm astım kahvaltı ettim öğle yemeği yedim o kadar :)))

Peki kontrole ozele mi gidiyorsun? Simdi dr.a gidip ozele gidiyorum da tahlil versi desem kizar mi ki acaba
Bende devlette yaptırdım. İlk kontrolüm gibi konuştum. Hiç Tahlil yaptırmadım dedim. Dr da ona göre tahlil istedi . Hatta bugün sonuçlarını aldım. Çok şükür şimdilik bir sıkıntı yok dedi Dr.

Kızlar bi tek bende mi var bu manyak gibi sürekli uyumak istiyorum. Dun sabah 9 da kalktim aksam uzeri gene uyduum 2 saat snra gece erken yattim 12 gibi sabah 11 buçukta uyandım bugün akşam üzeri 5 te yatakta uzaniyordm hemen uyumuşum habire mayisiyorum hep uyumak istiyorum.
Var mı sizde de bu

Benim gozler deli gibi yaniyo hep uykulu. Bugun uyuyayim dedim benim pitircik kiz birakmadi.

Uykusuzluk cekiyorum bende herkes değişik iste

Ben bu ay tek ilişki ile hamile kaldım gibi bir şey. Bi yımurtlama gününde ilşki oldu bi de yumurtlamadan iki gün sonra. Senin günün de iyiyimiş ama yumurtlaman 14 de oluyorsa

Kızlar bende gittim bugun keseyi gördüm 9.3 ml miş. Salı günü beta 4470 bugun 10720 olmuş
Progesteron 14.35 cıktı
Hayirli olsn cnm ne guzel.simdi benimde seninle ayni tarihte dogum olacak gozukuo bnm sali gunu acilde 428 cikti degerim daha dr ye gitmedm senin ki cok yuksekmis acaba farkedio mu ki simdi biraz korktm taaa saliya randevu aldm ozmana kadr meraktan catlicam insllh normaldir bnmkide

Kızlar önceki hamileliğimde bebeğim kalp atışları durduğu için 11. Haftada kürtaj oldum. Şimdi tekrar hamileyim ve çok tedirginim. Tekrar başıma gelmesinden korkuyorum.

Canim her hamilelik hatta bi kadinin her hamileligi farkli olur. Ben kizimda bata 2 gun kala degerim 46 cikti bunda 3 gun kala 290. Aradaki fark kac kati. Senin icin onemli olan iki gun sonra ikiye katlayip katlamamasi

Kızlar önceki hamileliğimde bebeğim kalp atışları durduğu için 11. Haftada kürtaj oldum. Şimdi tekrar hamileyim ve çok tedirginim. Tekrar başıma gelmesinden korkuyorum.
Benimde 16 haftalık bebeğinin kalbi durdu geçen sene hala atlatamadim şu andada 6 haftalık hamileyim ama çok korkuyorum bi daha rabbim yasatmasin böyle bi acı hiç bi anneye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…