2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Evet oyun halisi varr oyuncaklara dokunarak seslerini falan da cikartiyor ama tembel hanim sirt ustu oylece duruyor bugün yanina yatip bende onunla döndüm biraz calistirayim dedim oturmaya bayiliyor kisa surlei oturtuyorum devrilmiyor bilee

Kizlar ben Bfite baslamistim 1 ay once.bugun olcum yapmaya gittim toplam 10 seans gidebildim.Sonuc -2.5 kg ve 21 cm incelme.Diyet yapamadigim halde iyi cok sukur,ic yag oranimdan da baya azalma olmus.İyilesince daha iyi yaparim insallah
Hic diyet yapmadan harika kilo vermissin birde baya incelme olmus en önemlisi de o tebrikler

Kizlar bebekelrinizin dogum tarihini nasil yaziyirsunuz nick altina ben beceremedim de

Evet oyun halisi varr oyuncaklara dokunarak seslerini falan da cikartiyor ama tembel hanim sirt ustu oylece duruyor bugün yanina yatip bende onunla döndüm biraz calistirayim dedim oturmaya bayiliyor kisa surlei oturtuyorum devrilmiyor bilee
Oh oh maşallah yakında döner merak etme gün güne değişiyorlar

Kizlar ben Bfite baslamistim 1 ay once.bugun olcum yapmaya gittim toplam 10 seans gidebildim.Sonuc -2.5 kg ve 21 cm incelme.Diyet yapamadigim halde iyi cok sukur,ic yag oranimdan da baya azalma olmus.İyilesince daha iyi yaparim insallah
Ne diyorsun maşallah 21 cm görünce gözlerim büyüdü alkışlıyorum devamını diliyorum

Tebrık ederım cnm
Emegının karsılıgını almak cok guzel

Sacım dökülüyor dıye tahlıl yaptırdım
Durum ıyı D vıtamını az cıktı
D vıtamını kullanacagım

Normal cnm anca donerzaten

ev yapımı bebek büskivisi nasıl oluyor? bizim dr bebek büskivisini yasakladı da o sebepten sordum??

Bana tarifi doktor verdi 10 kaşık tepeleme un ,1 çay bardağı üzüm pekmezi,100 Gr oda sıcaklığında tuzsuz tereyağı,1 yumurta,1 tane vanilya yoğrulup serçe parmak kalınlığında açılıyor ister kalıpla ister bardakla şekil kesiliyor.sonra tepsiye dizilip 150 derece de 15 dakika üzeri pembelesene kadar pişiriliyor.cok tutmamak lazım sertleşiyor.bu tariften bı sürü çıkıyor ben yapıp cam kavanoza koydum.

Canım nasıl bir bisküvi oluyo acaba.elde dagılıyomu.hani ben parmak gibi yapıp eline vermek istiyorum kuzımın,acaba ona uygunmu

Sırtım belim bacağım öyle ağır geliyor ki bazen bi tabir vardır "kütük gibi" hıh işte öyleyim çok ağrıyo sizde de varmı varsa neler yapiyosunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…