2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ya bende gıdeyım saglık ocagına da bı konusayım bu sac mevzusunu
Kafamfa sac kalmadı
Tahlıl yapmadan mı verdı sana

Çok geçmiş olsun.
Allah acil şifalar versin 3ünüze.
Üzüldüm bu kadar ağır geçirmenize.
Hemen toparlanman dileğiyle.

Kizlar merhaba kizimin kakasi 2 gündür yeşil.nedeni ne olabilir.2 gündür kızıma bebek tarhanası yapıp 2 tatlı kaşığı tattirdim sadece .annem yapmıştı içinde sadece kırmızı biber un ve yoğurt var
Ondan olabilir mi ben her ihtimale karşı vermedim bugün.yarin sabah ilk defa mamasina 1/8 yumurta sarısı ,bir çay kaşığı peynir bir çay kaşığı pekmez ve yarım e yapımı bebek bisküvisi karıştırıp vericem.biz artık 5,5 aylık olduk aslında kahvaltı yi 15 gün önce demisti doktor ama ben biraz erteledim.onun dışında sebze corbasi,meyve püresi ve yoğurt tattirma iyi gidiyor.simdilik ek gıda olayını sevdik bakalım ilerde ne olacak.

Kızlarr merhaba bebişlere uyku eğitimi vermeye başladınız mı neler yapıyorsunuz merak ettimm

Bence tarhanası olabilir. Biz 6 aylık olduk ben daha kahvaltı olayına girmedim. Sadece sebze çorbası, meyve, yoğurt var ama hepsini aynı gün vermiyorum bile henüz. Haftaya doktor kontrolü var bakalım ne diyecek.

Çok geçmiş olsun hepinize çabucak atlatmanız dileğiyle

Bence tarhanası olabilir. Biz 6 aylık olduk ben daha kahvaltı olayına girmedim. Sadece sebze çorbası, meyve, yoğurt var ama hepsini aynı gün vermiyorum bile henüz. Haftaya doktor kontrolü var bakalım ne diyecek.
Bıze dr yogurt bıle vermedı

Blw ciler gelsin
Kızlar 2. Ay olunan verem aşısı yeni kabuk bağlayan var mı? Biizimki şişti kabuk bağladı, normal mi????
kızardı sadece

Çok geçmiş olsun.
Allah acil şifalar versin 3ünüze.
Üzüldüm bu kadar ağır geçirmenize.
Hemen toparlanman dileğiyle.

Çok geçmiş olsun hepinize çabucak atlatmanız dileğiyle

Cok sagolun kizlar,Allah razi olsun.tum hastalara acil sifalar olsun,oncelikle bebeklerimize

canim rendeliyosun ya onu ince bir tulbente koy,elinle kuvvetlice sık.kupkuru kaliyor butun suyu cikiyor
AKLIma gelmezdi deniyeyim
Ben havucu cok az suyla haslayıp süzgeçten gecırıp zeytın nyagı damlatıp yedırıyordum
ek gıda için değil cnm demir ilacını 3 damla havuc ya da elma suyuyla verirsen emilimi kolay olur kabız olmaz dedi
Ek gıda daha bizim 2 ay var
Ya bende gıdeyım saglık ocagına da bı konusayım bu sac mevzusunu
Kafamfa sac kalmadı
Tahlıl yapmadan mı verdı sana
Tahlil yaptı

Kızlar kapıda ödeme seçeneği olan güvenilir site lazım bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…