2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Günaydın güzel anneler:)

Nasıldı corapsız gece canm

Ayaklar cıplak mı yatıyo yoksa ayaklı pijama mı giyiyo canm
Ayaklar cıplak yatıyo canım.gece zaten iki üç kez kalkıyo ve her seferinde ayaklarını kontrol ediyorum soguk mu diye cok şükür soguk olmuyo.henüz kombiyide acmadık.gaziantep henüz cok sogumadı

Cok tesekkur ederim canim.İnsan kendi hasta olunca bisey degil de bebek olunca daha beter oluyormus.burnu cok doluyor hiriltili ama oksuruk cok yok arada tikaniyor.atesi kontrol ediyorum surekli eli mutemadiyen sicak.kalorifer isisini dusurdum ev fazla sicakta olabilir.Sagarak veriyorum sutu surekli vermeye calisiyorum insallah daha beter olmaz.Esim de cok hasta napicaz sasirdim iyice ya

Ben kullanıyorum kan ilacı.yedi damla demişti saglık ocagı.o sekşlde verdigmde kabız oldu.uzun süre ara verip tekrar kullandım hatta burda yazmıştım nasıl kullandıgımı.ilk iki gün bir damla sonraki iki gün iki damla ... o şekilde arttırarak kullandım.cok sükür kabız olmadı

Kız lar bebeginiz yüz üstü yatarken ilerlemeye basladımı
Benim kız iki haftadır filan sag ayagıyla kendini ittire ittire gidiyo.o yuzden artık odada bırakıp mutfaga gidemiyorım
Ne zaman dizleri üstğnde sürünmeye baslar ki acaba

İşte vücudu savaşıyor kuzunun kıyamam... sağarak da fark etmez tabi canım önemli olan sıvı takviyesi ile bizimkiler için de illaki süt... baba da hasta diyorsun, hastaneye gidecekse bidigi da götürün doktor ciğerini dinler o zaman senin de için rahat eder... üçünüze de çok çok geçmiş olsun

Masallah fıstığa... benim kız yuvarlanmayı ilerleme yolu olarak görüyor henüz hoş bir haftadır bu kadar hareketli... oğlum altıncı ayı bitince başlamıştı diye hatırlıyorum ben... seninki yakında komandoya baglar

Evet orda canım benim ki daha yeni dönüyo tek başına:)

Kızlar 2. Ay olunan verem aşısı yeni kabuk bağlayan var mı? Biizimki şişti kabuk bağladı, normal mi????
Evet aynen bizde de öyle oldu aşının tuttuğuna delalet miş ama bilmiyorum aslı var mı

Oyyy maşallah ne tatlıdır şimdi o benim bıdık daha yeni popoyu kaldırdı bu sabah normalde baş ve ayakları kaldırdıgından ilerleyemiyordu bende arkadan ayaklarına kuvvet veriyorum öyle öyle ittiriyo kendini bakalım ne zaman tek başına gidecek keşke emeklemeden yürüse hijyen açısından evde neyse de gittiğimiz yerlerde bırakamam da çocuğu

Yıne sutum yok ya
Tatlı yemeyınce sut opmuyor
Su sut yapar dıyeni
Bugun dr kontrolumuz var
Bakalım ne dıcek dr
Alerjı damla ek gıda vs
getırmw cnm
Atesı 38 gecerse gıdrrsın
Normal bunlar
Gecmıs olsun

Kızlar dr gıttık
Kılo 8400
Boy 71
Kılosu totalde ıyı oldugu ıcın alerjı boyutunu cok abartmıyor dr, az ye uc gunde bır ye proteın dıyor
Demır damlası kakasında kan yapmıştı bıraktım ıyı yapmıssın verme dedı, bır dahakı ay bakarız değerlerıne dedı
Ek gıda sadece tadıcaz
Yogurt verme dedı
Once sebze sonra meyve dedı

Blw ciler gelsin
Kızlar 2. Ay olunan verem aşısı yeni kabuk bağlayan var mı? Biizimki şişti kabuk bağladı, normal mi????
kızardı sadece
evet 4 damla ver dedi üç gün sonra artırrak 8 damla başladık bugün hayırlısı olsun ama elma ve havuc suyu cıkaramadım 3 damla şaka gibi rendede de çıkmadı

kitabin ismini yazabilirmisin ya da fotosunu atabilir misin
Blw Türkiye web sitesi - face blw Tr grup takip ediyorum ağırlıklı. Paylaştığım kitabı netten okudum yorumlardan etkilenip sipariş verdim :)
Eren kaya uyku eğitimi ile ikisini.

Eklentiler

• Screenshot_2017-11-07-22-01-10.png
    201,3 KB · Görüntüleme: 38
Blw ciler gelsin

kızardı sadece

evet 4 damla ver dedi üç gün sonra artırrak 8 damla başladık bugün hayırlısı olsun ama elma ve havuc suyu cıkaramadım 3 damla şaka gibi rendede de çıkmadı

canim rendeliyosun ya onu ince bir tulbente koy,elinle kuvvetlice sık.kupkuru kaliyor butun suyu cikiyor

Cok tesekkur ederim canim,aynen dedigini yaptik canim hastanedeyiz ,esim serum yiyor.simdi ucumuz de gorunduk esim gunduz gelmisti domuz gribi olma suphesiyle test almislardi onu yenilediler.cpk sukur negatif cikti,pozitif ciksa bebege de antiviral ilac verecekti.Cigeri temizmis bol sut,sabah aksam calpol birde burnunu temizleyecegim.38-39 derece ates tehlikeli dedi.
bizim icinde eczanede yapilan ilaclardan verdi burnum tamamen dolmus.Birde antibiyotik etkili bir ilac verdi umka gibi birsey bebeklere de veriliyormus rahatlatir dedi.

Blw ciler gelsin

kızardı sadece

Ben havucu cok az suyla haslayıp süzgeçten gecırıp zeytın nyagı damlatıp yedırıyordum

Hazır yogurtmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…