2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bugün sünnetimizin 11. günü. Pet bardak kullanmayı bıraktık. İnşallah dikişleri kanamaz. Bu sünnet iși bizi epey uğraştırdı. Oğlumu hic yere bırakamadım. Çünkü hemen dönüyo yuz ustu. 4-5 gün daha geçsin artik bırakıcam yere. O da sıkıldı bu durumdan bizde.

Çok geçmiş olsun canım bu sünnet işi beni de çok geriyor aklıma geldikçe çok zor oldumu

2 yaşına kadar tehlikeli diye okumuştum sen bi bak yine de emin ol istersen. Damak da ilginçmiş ha:)

Oo masallah hayırlı olsun dişleri.bizde sadece parmak emme var.dişlerde daha görünme yok
Ben ewdeyim gün boyu hiç bişeye yetişemiyorum
Rabbim calışanların iki kat yardımcısı olsun

biz de önce parmak emme ile başladı sonra diş kaşıma emerken ısırma huysuzluk uykusuzluk derken bir baktım alttan iki diş birden gelivermiş...bir tek ateş olmadı.. diğer tüm belirtiler vardı..

senin de iki çocuğun var canım kolay değil ikisine birden yetişmek

Çok geçmiş olsun canım bu sünnet işi beni de çok geriyor aklıma geldikçe çok zor oldumu
ameliyathaneden çıkınca çok ağladı uzun sure sakinlestiremedim. Doktorun dediğine gore anesteziden dolayı acısı yok ama yaninda biz olmadığımız için ve ameliyathane soğuk olduğu için çok korkmuş. Banada üç günde iyileşir dediler 11 gün oldu daha yeni yeni toparliyor. Yaptırmayı düşünüyosan daha fazla hareketlenmeden yaptır canım. Biraz daha büyüyünce daha zor olacak.

Ben üç aylıkken istedim ama babası altı aylık olsun daha küçük dedi bekliyoruz bakalım

Oğlumun sicaklayinca kafası ve ensesi terliyor. O da mı demir eksikliği yoksa..

Keşke doğar doğmaz yaptırsaydim. Ne güzel zoru atlattın sen..

Tesekkur ederim canim uyardigin icin ben birkac doktor sitesinde oylr okudum,net bilgi muayene olursam alayim artik ne alinir ne alinmaz.ilac kullanmadan gecmeyecek gibi kotuyum baya
Grip miydin sen? Ben serum ve antibiyotik aldım damardan. İlaç olarak da içiyorum çok iyi geldi.

Ben üç aylıkken istedim ama babası altı aylık olsun daha küçük dedi bekliyoruz bakalım
Doktoru da bana 6 ayı geçsin öyle yaptır dedi

Bekliyoruz canım bakalım ama korkuyorum da bi yandan

bende öyle dusunuyodum hatta erken derken yanıldığımı anladım. En güzeli 2 aylıkken yaptırmak.
Evet bana da yaptır şimdi dediler ama gelde anlat işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…